Degsme par attēlveidošanu, degsme par jums

Greisa, Mārketings un PR

Attīstiet savu karjeru pēc iespējas efektīvāk

Siddharth, Tirdzniecība un konsultācijas

Mēs esam kaut kas vairāk nekā tikai uzņēmums

Grehems, Pārvaldība

Degsme par attēlveidošanu, degsme par jums

Klēra, Biznesa administrēšana

Attīstiet savu karjeru pēc iespējas efektīvāk

Antonello, Tirdzniecība un konsultācijas

Kopā mēs sasniegsim mūsu mērķus

Olivers, Biznesa risinājumi un IT, Nikola, Tirdzniecība un konsultācijas

Karjeras iespējas uzņēmumā Canon

Karjera Canon nozīmē degsmi. Degsme kopā ar lepnumu ir tas, kas cilvēkiem liek rīkoties un sasniegt rezultātus un tas ir viens no iemesliem, kādēļ esam novatoriski līderi attēlveidošanā, sākot no patēriņa un uzņēmējdarbības precēm līdz pārraidīšanas un medicīnas precēm, risinājumiem un pakalpojumiem.

Tirdzniecība un konsultācijas

Ja jūs vienmēr esat vēlējies pievienoties komandai, kas tirgo pasaulē atzītus pakalpojumus un risinājumus, un jūsu aizrautība ir attēlveidošana, uzņēmums Canon pavērs jums jauna līmeņa karjeras iespējas.

Mārketings un PR

Mēs lepojamies ar to, ko darām, un vēlamies par to pastāstīt visai pasaulei. Tāpēc mums ir nepieciešama jūsu palīdzība. Klientu kanālu mārketings, biznesa plānošana, produktu pārvaldība — mārketinga un PR komandas palīdz pastāstīt par mūsu pakalpojumiem un risinājumiem citiem.

Biznesa risinājumi un informācijas tehnoloģijas

Ja esat gatavs iesaistīties izaicinājumos, aktīvi līdzdarboties mūsu notikumos, palīdzēt rast klientiem risinājumus un veidot infrastruktūru, mums būs par ko parunāt.

Biznesa administrēšana

Jums ir jāprot risināt problēmas, analizēt pagātnes izaicinājumus un ierosināt jaunas idejas, kā racionalizēt procesus, un nodrošināt mūsu uzņēmumā lielisku infrastruktūru, lai sasniegtu rezultātus.

Pārvaldība

Jums ir jābūt personai, kurai rūp klientu pieredze un lietotāji. Mūsu mērķis ir attīstīt savu uzņēmumu, pilnveidojot tā darbiniekus.

Absolventi un praktikanti

Lēmums par nākotnes plāniem pēc koledžas vai augstskolas pabeigšanas var būt grūts uzdevums, tādēļ mūsu augstskolas absolventu un prakses programmas ir izstrādātas tā, lai jūs izraudzītajā jomā gūtu nepieciešamo profesionālo pieredzi. Lasiet Sāras stāstu.

Iepazīstieties ar mūsu darbiniekiem


Kā sazināties ar mums

Apkopes dienesta darbinieki Zviedrijā vai tirdzniecības profesionāļi Spānijā — mēs aktīvi aicinām iepazīties ar karjeras iespējām uzņēmumā Canon. Ne katrā vietā iespējams strādāt jebkurā amatā, taču jebkurā vietā piedāvājam interesantas iespējas.

Jūsu iespējas uzņēmumā Canon

Canon veido tā cilvēki, un mēs esam apņēmušies nodrošināt draudzīgu un līdzsvarotu darba vidi. Mēs arī uzturam ciešu saikni ar saviem klientiem, piedāvājot viņiem savu pasaules līmeņa zīmolu. Atrodiet savu vietu uzņēmumā Canon, lai noskaidrotu, vai šī varētu būt jūsu īstā vieta.