Canon binokļi
Nepārspējama kvalitāte, izturība un veiktspēja

Canon binokļi nodrošina izcilas kvalitātes tuvplānus ar plašu palielinājumu izvēli, izturību pret sliktiem laikapstākļiem un pārnēsāšanas ērtības. Visi binokļi nodrošina neatkārtojamu plaša pielietojuma optisko un izturības kvalitāti, un visos ir ietverts slavenais Canon optiskais attēla stabilizētājs, lai novērstu ķermeņa kustību un roku trīcēšanas ietekmi īpaši stabilai un ērtai skatīšanai.

Piedāvājumā ir ietverti ekskluzīvi ūdensizturīgie un visiem laikapstākļiem piemēroti binokļi, kā arī kompakto un portatīvo modeļu klāsts:

Binokļu lietošana

Noklikšķiniet uz tālāk esošās opcijas Binokļu lietošana un uzziniet vairāk, kā konstruēti un veidoti Canon binokļi, lai tie būtu ideāli partneri jebkuru ainu vērošanai.

Izbaudiet īpaši stabilu skatījumu

Lai vērošanas pieredze būtu mierīgāka un objektu identificēšana un izsekošana būtu vienkāršāka, visi binokļi ir ar Canon optisko attēlu stabilizētāju (Image Stabilizer, IS), kas pretdarbojas kustībām, kuras rodas pie liela palielinājuma, un nodrošina īpaši stabilu skatījumu, neizmantojot statīvu. Dažiem binokļu klāsta modeļiem ir panoramēšanas atbalsts, kas koriģē kustības pat tad, kad novērojat kustīgus objektus, piemēram putnus lidojumā.

Plaša diapazona kustību un roku trīcēšanas ātra, precīza korekcija

Attēla stabilizētājs ne tika koriģē roku trīcēšanas ietekmi, bet var arī noteikt un koriģēt daudzas cita veida kustības, piemēram, kustības, kuras rodas, objektu aplūkojot no braucoša transportlīdzekļa vai laivas. Tas var pat koriģēt tādas lēnas kustības, ko izraisa elpošana objekta vērošanas laikā.

Stabilizer technology Play Video


Vienmērīga panoramēšana

Vienkārši identificējiet kustīgus objektus un sekojiet tiem, pat ja tie ir lidojoši, pateicoties vienmērīgās panoramēšanas atbalstam, ko nodrošina attēlu stabilizētājs, kas koriģē kustības pat tad, ja pārvietojaties, sekojot novērojamajam objektam. Koriģējot kustības, var saglabāt skaidru skatu un paturēt objektu savā redzeslokā.

Taimeris Atskaņot videoklipu

Ilgstoša ērta vērošana, nenogurdinot acis

Attēlu stabilizētājs, efektīvi pretdarbojoties kustībām, ļauj ērti izmantot binokli ilgākā laika periodā un samazināt acu nogurumu. Stabils skatījums, novērojot savu objektu, atvieglo skaidru objekta identificēšanu. Jo objekts ir skaidrāk redzams, jo praktiskāka opcija ir palielinājuma izmantošana, lai piekļūtu objektam pēc iespējas tuvāk.

Ērtības

Nokļūstiet tuvāk ar izcilo Canon kvalitāti

Visos mūsu modeļu klāsta binokļos ir izmantota slavenā Canon optika un modernas tehnoloģijas, lai nodrošinātu nepārspējamu vērošanas pieredzi neatkarīgi no nepieciešamā palielinājuma. Lai panāktu vislabākos rezultātus, nodrošinot efektīvu veiktspēju ar minimālām optiskām aberācijām pat vājā apgaismojumā, visiem mūsu binokļiem ir lauka saplacinātāja elementi un Super Spectra pārklājums, bet vislabākajiem binokļu klāsta modeļiem ir arī UD lēcu elementi.

Asums no vienas malas līdz otrai, pateicoties lauka saplacinātāja elementam

Izbaudiet brīnišķīgi skaidru skata lauku no vienas malas līdz otrai, pateicoties Canon lauka saplacinātāja elementam, kas noņem skata lauka izliekumu, kurš pasliktina attēla kvalitāti tā malās. Visiem Canon binokļiem ir lauka saplacinātāja elements.

Ieslēgt
precizitāte

Canon precīzā optika ar zemu kropļojuma līmeni

Uzņēmumam Canon ir prestižs optikas mantojums, kam atzinību apliecina tā popularitāte un pamanāmais slavenais EF objektīvu klāsts. Binokļu klāstā ir izmantotas daudzas tās pašas tehnoloģijas, kā arī konstrukciju ekspertīze, kas padara EF objektīvu klāstu tik unikālu. To uzskatāmi parāda augstākās kvalitātes binokļa modelis 10x42L IS WP, kas ietilpst prestižajā L sērijā, kuras objektīvi atbilst Canon augstākās kvalitātes optikas standartiem, nodrošinot skaidru attēlu visā skata laukā un krāsu precizitāti.

Super Spectra pārklājums spilgtai skatīšanās pieredzei

Iegūstiet spilgtu skatu ar augstu izšķirtspēju un precīzu krāsu līdzsvaru, pateicoties Super Spectra lēcu pārklājumam, kas ierobežo nevēlamu iekšējo atstarošanos, kura var izraisīt dubultattēla veidošanos un mirgojumu.

HDR ieslēgts, pilsētas ainava

Samazināta hromatiskā aberācija ar UD lēcu elementiem

Vislabākajiem binokļu klāsta modeļiem 8x50 IS AW, 15x50 IS AW un 10x42L IS WP ir 1 vai 2 īpaši zemas dispersijas (Ultra-low Dispersion, UD) stikla lēcu elementi, lai samazinātu hromatisko aberāciju (varavīksnes efektam līdzīgs kropļojums). To lielā diametra 50 mm vai 42 mm objektīva lēcas un lielais izejas atvēruma diametrs nodrošina dzidru un salīdzinoši platu skata lauku pat vājā apgaismojumā.

HDR ieslēgts, pilsētas ainava

Ūdensizturīgi un visiem laikapstākļiem paredzēti binokļi

Mūsu ūdensizturīgie un visiem laikapstākļiem paredzētie binokļi ir konstruēti, lai izturētu visskarbākos apstākļus brīvā dabā — tiem ir izturīga konstrukcija un izolācija pret laikapstākļiem atbilstoši Japānas Rūpniecības standartam (JIS). To klāstā ir augstākās kvalitātes ūdensizturīgie binokļi, sākot no modeļa 10x42L IS WP (JIS 7), kurš aprīkots ar Canon L sērijas optiku, līdz modelim 18x50 IS AW un 15x50 IS AW (JIS 4), kas apvieno augsta līmeņa palielinājumu ar izcilu stabilitāti.

Waterproof_activities

Lieliski piemērots dažādām aktivitātēm brīvā dabā

Ūdensizturīgie un visiem laikapstākļiem paredzētie binokļi ir lieliski piemēroti dažādām aktivitātēm saldūdenī vai jūrā, piemēram, burāšanai vai makšķerēšanai. Vērojiet zvaigznes, atrodoties uz zemes vai jūrā, ar visiem laikapstākļiem paredzētiem modeļiem ar vislielāko palielinājumu vai izvēlieties portatīvo binokļa modeli 10x42L IS WP, lai gūtu izcilu putnu vērošanas pieredzi. Izolācijas līmenis pret sliktiem laikapstākļiem un ūdensizturība ar pārliecību nodrošina to lietošanu jebkuros apstākļos.

Izturība

Izturīga konstrukcija

Trim pret laikapstākļiem izturīgajiem modeļiem ir ērti satverams rokturis, kas piemērots mitriem laikapstākļiem, kā arī izturīgs gumijas pārklājums, kas izturēs visus jūsu piedzīvojumus. Visos modeļos ir ietvertas videi draudzīgas detaļas bez svina, bet visa objektīva lēcu konstrukciju sedz apjomīgs un izturīgs gumijas pārklājums, kas palīdz aizsargāt pret triecieniem.

Izcila izolācija pret sliktiem laikapstākļiem

Mūsu visiem laikapstākļiem paredzētajiem binokļiem ir Japānas Rūpniecības standarta (JIS) JIS4 līmeņa izolācija pret laikapstākļiem, kas ļauj tos izmantot lietū un sniegā, kā arī skalot tekošā ūdenī, lai notīrītu dubļus un netīrumus. Turklāt mūsu pilnīgi ūdensizturīgajiem binokļiem ir JIS7 līmeņa izolācija pret laikapstākļiem, kas nodrošina to darbību pat pēc iemērkšanas ūdenī 1 metra dziļumā uz 5 minūtēm.

Weather_sealingt

Kompakti, vienkārši pārnēsājami binokļi

Paredzēti, lai būtu ērti un portatīvi, ar vienkāršu piekļuvi attēla stabilizētājam un fokusēšanas gredzenam, izmantojot pirkstgalus — mūsu kompaktie un vienkārši pārnēsājamie binokļi nodrošina augstas izšķirtspējas skatu ar dažādiem palielinājumiem: no modeļa 12x36 IS III līdz īpaši kompaktam un vieglam modelim 8x25 IS, kurš ir izcili portatīvs.

Weather_sealing

Lieliski piemēroti ceļojumiem, pasākumiem un sporta norišu vērošanai

Mūsu kompaktie un portatīvie binokļi ir ideāli ceļojuma partneri, kurus ērti nēsāt līdzi mazā somiņā, lai tie būtu pie rokas vienmēr, kad vēlaties atrast un identificēt kādu tālumā esošu objektu. To kompaktie izmēri un augstā veiktspēja nodrošina, ka varat ievērojami pietuvoties un stabili vērot sporta pasākumus un koncertus.

Palielinājumu klāsts atbilstoši jūsu skatīšanas vajadzībām

Canon binokļu klāstā pieejamā palielinājumu izvēle ir no 8x līdz 18x, lai apmierinātu jūsu skatīšanas vajadzības un piekļūtu objektam tik tuvu, cik nepieciešams. Palielinājums jāizvēlas atkarībā no attāluma līdz objektam un no objekta izmēra. Piemēram, ja binoklim ir 10x palielinājums, objekts tiks palielināts 10 reizes. Respektīvi, ar šo binokļi jebkurš objekts 100 metru attālumā izskatīsies kā tikai 10 m attālumā. Kopumā binokļi ar 10x vai 12x palielinājumu būs piemēroti putnu vērošanai un sporta pasākumiem, lielāki (15x un 18x) palielinājumi ļaus iegūt īpaši spēcīgus tuvplānus un vērot zvaigznes. Lūdzu, izvēlieties kādu no kategorijām, un mēs jums parādīsim modeļus, kuri varētu jūs interesēt.

0%

    Palielinājuma līmenis