no consumer

LEGRIA — radošai pašportretu uzņemšanai

Jūsu auditorija jau gaida — izpaudiet savu radošumu ar jaunu perspektīvu Full HD izšķirtspējā. Mini sērijas videokameras piedāvā unikāli kompaktu un portatīvu dizainu — ar īpaši plata leņķa objektīvu, grozāmu LCD un iebūvētu statīvu jūs varat ērti kadrēt savu portretu un uzņemt apkārt esošo. Iebūvētais Wi-Fi ļauj ērti kopīgot, straumēt, vadīt un attālināti uzraudzīt savu veikumu, bet teicamā skaņa ļauj tam skanēt un izskatīties vienlīdz labi.

LEGRIA-mini-Angle

LEGRIA mini

  • 170° īpaši plata leņķa objektīvs
  • Grozāms LCD; iebūvēts statīvs
  • Stereo mikrofons
  • Wi-Fi — ērtai kopīgošanai

LEGRIA mini X

LEGRIA mini X

  • 170° īpaši plata leņķa objektīvs
  • Grozāms LCD; iebūvēts statīvs
  • Liels stereo mikrofons; lineārā PCM
  • Wi-Fi — attālinātai uzraudzībai un ērtai kopīgošanai

Iekadrējiet pats sevi

Kļūstiet par zvaigzni savās filmās. Ērti iekadrējiet sevi no jebkura leņķa un uzņemiet vairāk apkārt notiekošā, izmantojot īpaši plata leņķa objektīvu un inovatīvo grozāmo skārienekrānu, — pagrieziet to uz ārpusi un tiešraidē šķidro kristālu displejā varēsiet redzēt pat sevi.

Ar unikālo iebūvēto statīvu jums nevajadzēs citu statīvu un varēsiet ērti noliekt LEGRIA videokameru, lai savu radošumu izpaustu citās perspektīvās.

Pateicoties Canon HS tehnoloģijai, ar LEGRIA mini sērijas videokamerām varat uzņemt arī izcilus attēlus ar augstu izšķirtspēju un zemu trokšņu līmeni. Vēl labāk varēsiet izpausties ar 170° skata leņķi un opcijām, kas paredzētas tradicionālākiem tuvplāniem, kā arī ierakstiem ar laika nobīdi.

Frame yourself
Broadcast yourself

Satura pārraide

Pārraidiet savus radošos sasniegumus, izmantojot iebūvētu Wi-Fi. Varat augšupielādēt savu veikumu sociālajos tīklos, piemēram, YouTube un Facebook vietnēs, kā arī bezvadu režīmā skatīties savu saturu viedierīcē vai pa HDTV.

Izmantojot viedtālruni vai planšetdatoru, varat attālināti vadīt LEGRIA ierīci un izmantot dažādas tiešraides straumēšanas un kopīgošanas opcijas.

Ar LEGRIA mini X varat arī attālināti uzraudzīt, kas notiek mājās, kad esat prom.

Telpiska skaņa

Veidojiet filmas, kas skan un izskatās vienlīdz labi.

Ierakstiet skaņu tīrā kompaktdisku ieraksta kvalitātē, izmantojot LEGRIA mini X, kam ir liels stereo mikrofons ar augstu signāla-trokšņa attiecību un plašu dinamisko diapazonu, nesaspiesta lineārā PCM ierakstīšana un manuāla vadība.

Lai nodrošinātu teicamu un vienkāršu skaņas ierakstīšanu, LEGRIA mini piedāvā augstas kvalitātes stereo mikrofonu un audio ainas izvēli — izvēlieties no 5 ainām, un audio iestatījumi tiks automātiski pielāgoti jūsu izvēlei.

Immersive Audio