no consumer

Canon kompaktās Wi-Fi kameras

Nezaudējiet savienojumu ar Canon kompaktajām Wi-Fi kamerām neatkarīgi no savas atrašanās vietas. Augšupielādējiet, drukājiet un dublējiet attēlus tieši no savas IXUS vai PowerShot kameras vai ar vienu pieskārienu saistiet to ar viedtālruni vai planšetdatoru, izmantojot Dynamic NFC, — izbaudiet ātru kopīgošanu, esot ceļā.

Savienojuma izveide ar viedtālruņiem un planšetdatoriem

Vai vēlaties ātri un viegli kopīgot fotoattēlu, kad neesat pie datora? Nekavējoties augšupielādējiet attēlus vai saglabājiet tos mobilajās ierīcēs, izmantojot bezmaksas lietojumprogrammu Canon Camera Connect, kas ļauj ērti izveidot Wi-Fi kameras savienojumu ar viedtālruņiem un planšetdatoriem. Lai savienošana būtu vēl vienkāršāka, mūsu jaunākajiem modeļiem ir Dynamic NFC, kas ar vienu pieskārienu uzsāk attēlu pārsūtīšanu uz saderīgu viedtālruni.

Connect

Attāla kameras kontrolēšana un tieša attēlu apskate

Ar attālo uzņemšanu no viedtālruņa ir vienkārši ietvert sevi grupu fotoattēlos un uzņemt lieliskus savvaļas dzīvnieku attēlus. Varat attālināti regulēt saderīgas Wi-Fi kameras aizslēgu, optisko tālummaiņu un zibspuldzi, izmantojot lietojumprogrammu Canon Camera Connect, un ar dažiem jaunākajiem modeļiem varat nodrošināt pat pilnīgi manuālu kontroli no attāluma.

Remote Shooting
Geotag Images

Ģeogrāfisko atzīmju pievienošana attēliem, izmantojot mobilo GPS

Izmantojiet priekšrocības, kas ir pieejamas ar GPS aprīkotā viedtālrunī vai planšetdatorā, un pievienojiet ar Canon kompaktkamerām uzņemtajiem attēliem ģeogrāfiskās atzīmes. Tas ir lielisks veids, kā sekot maršrutam un reģistrēt savas iecienītākās atrašanās vietas brīvdienās.

Tieša kopīgošana internetā no kameras

Sharing_320x42.jpg

Augšupielādējiet fotoattēlus un filmas savās iecienītākajās sociālo tīklu vietnēs tieši no kameras un bez datora! Vienkārši savienojiet kameru ar mājas Wi-Fi tīklu*, pēc tam kopīgojiet attēlus pa e-pastu, pakalpojumos Twitter, Flickr, Google Drive™ un Facebook. HD kvalitātes filmu klipus var kopīgot pakalpojumā YouTube™. Varat pat augšupielādēt fotoattēlus Canon pakalpojumā irista: pakalpojums irista ir izveidots ikvienam, kurš vēlas pārvaldīt savas iemūžinātās atmiņas. Tā ir progresīva, uz mākoņa balstīta platforma, kas ļauj lietotājiem piekļūt, baudīt un pārvaldīt savas attēlu bibliotēkas kā vēl nekad. Lai iegūtu plašāku informāciju, apmeklējiet pakalpojuma irista vietni: https://www.irista.com/.

Screens

Dublējiet fotoattēlus tiešsaistē vai datorā

Dublējiet dārgas atmiņas mākonī no gandrīz jebkuras vietas. Izmantojot Image Sync, bezvadu režīmā attēlus var dublēt jebkurā vietā — savā irista kolekcijā, Flickr vai Google Drive kontā — tie tiks sinhronizēti ar jūsu datoru un pat ar jūsu viedtālruni.

Canon produktu pievienošana

Sazinieties ar pasauli

Apvienojiet savu Wi-Fi kameru, kurai iespējots Dynamic NFC, un Canon Connect Station, lai ērti kopīgotu fotoattēlus un filmas sociālo plašsaziņas līdzekļu vietnēs un tiešsaistes albumos. Turklāt varēsiet tos skatīties kopā ar ģimeni un draugiem HD televizorā.

Tiešai kopīgošanai internetā un attēlu sinhronizēšanai un sūtīšanai, izmantojot serveri, nepieciešams CANON iMAGE GATEWAY konts. CANON iMAGE GATEWAY, iespējams, netiek atbalstīta dažās valstīs vai reģionos. Papildinformāciju skatiet vietnē www.canon-europe.com/cig.

iPad, iPhone, iPod un iPod touch ir Apple Inc. preču zīmes, kas reģistrētas ASV un citās valstīs.

YouTube, Android un Google Drive ir reģistrēta Google Inc. preču zīme.

Facebook un F logotips ir Facebook Inc. reģistrētas preču zīmes.

Twitter ir Twitter Inc. reģistrēta preču zīme.

FLICKR zīme ir Yahoo! Inc. reģistrēta preču zīme.