About Canon

Par Canon

Canon Inc. ar centrālo mītni Tokijā, Japānā, ir pasaules vadošais attēlveidošanas risinājumu piegādātājs digitālām mājas un digitālām biroja darba vietām. 2001. gads iezīmēja sākumu jaunai piecu gadu iniciatīvai visā Canon grupā, aizsākot ceļu uz mērķi kļūt par neapstrīdamu pasaules līderi starp galvenajiem pasaules Informācijas Tehnoloģiju (IT) uzņēmumiem.

Iekarojis vadošo pozīciju attēlveidošanas un informācijas industrijā kopš savas nodibināšanas 1937. gadā, Canon tagad ienāk augsti potenciālajā IT sektorā, piedāvājot kompleksus biznesa risinājumus.

Canon to spēj, balstoties uz plašo klientu loku un sadarbojoties ar pasaules klases stratēģiskajiem partneriem, to skaitā Microsoft, Siemens, Hewlett Packard un Adobe, lai attīstītu un iedzīvinātu vajadzīgos risinājumus. Šie risinājumi tiks veidoti atbilstoši klientu prasībām pēc augsti kvalitatīva servisa un atbalsta, lietojot Canon produktus.

Canon ziņo par rekordlieliem ieņēmumiem trešo gadu pēc kārtas

Canon Europe, kas ir Canon Inc. meitas uzņēmums (NYSE: CAJ — jaunumi) un līderis attēlveidošanas tehnoloģijās, šodien paziņoja, ka Canon kopējais apgrozījums 2002. fiskālajā gadā bija 2940,1 miljardi jēnu (€23 521 miljoni), kas ir par 1,1% vairāk nekā 2001. fiskālajā gadā.

Canon Inc. neto ieņēmumi 2002. gadā bija 190,7 miljardi jēnu (€1526 miljoni), kas veido 13,8% pieaugumu salīdzinājumā ar iepriekšējo gadu, jeb neto ieņēmumus par vienu akciju 217,56 jēnas (€1,74). Par 22,9% ir pieaugusi arī peļņa, salīdzinot ar 2001. fiskālo gadu.

Canon Inc. paziņoja par pēdējā ceturkšņa ieņēmumiem 861,7 miljardu jēnu apmērā (€6893 miljoni), kas ir par 14,4% vairāk nekā 2001. gada pēdējā ceturksnī, un neto ieņēmumiem 60,1 miljardu jēnu apmērā (€481 miljoni), kas ir par 100% vairāk nekā 2001. gada pēdējā ceturksnī.

Jaunākie dati apliecina Canon rekordlielos ieņēmumus trešo gadu pēc kārtas. Canon Europe devums bija gandrīz viena trešdaļa (29%) no kopējā neto apgrozījuma, ko sasniegusi globālā Canon grupa.

“Lai gan neto apgrozījums tikai nedaudz pieaudzis – par 1,1%, visā gadā kopumā esam sasnieguši ar divciparu skaitli rakstāmu peļņas un neto ieņēmumu pieaugumu par spīti smagajam ekonomiskajam klimatam. Šie spēcīgie rādītāji apliecina ne tikai apgrozījuma un peļņas pieaugumu trešo gadu pēc kārtas, bet arī rekordlielu gada apgrozījumu un peļņu,” stāsta Toshizo Tanaka, Canon Inc. finanšu un grāmatvedības nodaļas direktors.

“Attiecībā uz digitālajām kamerām 2003. gadā mēs paredzam, ka augstais pieeauguma temps turpināsies, un apgrozījums katru gadu palielināsies par 36,6%. Tāpat centīsimies palielināt tirgus daļu, uzlabojot produktu līniju. Attiecībā uz apjomu mūsu mērķis ir palielināt pasaules tirgus daļu par 25% salīdzinājumā ar 2002. gadu, kas aizpildīs plaisu starp šī sektora līderiem.”

Sīkāka informācija un tabulas ir iekļautas mūsu ziņojumā par 2002. fiskālā gada finanšu rezultātiem.

Canon Europe piegādā mājas, biznesa un rūpnieciskos attēlveidošanas risinājumus. Canon Europe mātes uzņēmumam Canon Inc. (NYSE:CAJ) pieder lielākais tehnoloģiju patentu skaits, kas ļāvis tam ieņemt pirmo vietu Eiropā 2001. gadā un sasniegt globālos ieņēmumus €24 miljardu apjomā.

Šis ziņojums var saturēt tālredzīgus paziņojums, kas atspoguļo vadības pašreizējos uzskatus attiecībā uz noteiktiem nākotnes notikumiem un finansiāliem rādītājiem. Faktiskie rezultāti var būtiski atšķirties no plānotajiem vai tālredzīgos paziņojumos netieši norādītajiem rezultātiem.

Bez tam noteikti tālredzīgi paziņojumi ir balstīti uz pieņēmumiem par nākotnes notikumiem, kas var neizrādīties precīzi. (Piesardzības paziņojumi attiecībā uz Drošas ostas noteikumiem, kas paredzēti 1995. Gada ASV privāto vērtspapīru prāvu reformas likumā.)

Ievērībai: šajā ziņojumā summas eiro valūtā ir pārrēķinātas no jēnām pēc kursa EUR 1€= JPY 125, kas ir aptuvenais maiņas kurss Tokijas Valūtas Biržā 30. decembrī, un tas ir darīts vienīgi lasītāja ērtības dēļ.

Canon Europe ir meitas uzņēmums Japānas uzņēmumam Canon Inc., kas ir pasaules vadošais attēlveidošanas un informācijas tehnoloģiju risinājumu izgudrotājs un piegādātājs individuāliem un biznesa lietotājiem.

Canon Europe galvenais darbības virziens ir koncentrēts uz diviem skaidri nodefinētiem tirgiem: biznesa risinājumi (tīkla perifērijas: kopētāji, printeri, skeneri un faksa iekārtas) un plaša patēriņa attēlveidošana (ievades ierīces: fotoaparatūra, tās skaitā analogās un digitālās foto- un video kameras; un izvades ierīces: Bubble Jet un citi printeri).

Canon Europe piegādā arī rūpnieciskos produktus, to skaitā televīzijas objektīvus, pusvadītājus un medicīnas aparatūru.

Canon Europe nodarbina vairāk nekā 12 000 cilvēku 19 valstīs.

spacer
					image

About Canon

Facts & Figures
Investor Relations
Anti-Counterfeit Awareness
Parallel Products Information