Filmējiet, skatieties un dalieties ar īpašiem mirkļiem, izmantojot jaunās Canon LEGRIA HF R sērijas videokameras

Šodien Canon iepazīstina ar trim jaunām LEGRIA HF R sērijas videokamerām – LEGRIA HF R68, LEGRIA HF R66 un LEGRIA HF R606. Jaunās videokameras ir ideāli piemērotas svarīgu ģimenes mirkļu uzņemšanai satriecošā Full HD kvalitātē, tagad ikvienam būs iespēja uzņemt radošas filmas, par ko priecāties atkal un atkal.

[MASTER]_Image_LEGRIA HF R68 bk WA H436 FSL.jpg
[MASTER] Image_LEGRIA HF R66 bk FSL lensside
[MASTER]_Image_LEGRIA HF R606 wh FSL
LEGRIA HF R68
LEGRIA HF R66
LEGRIA HF R606


Iemūžiniet īpaši nozīmīgus mirkļus

Jaunās videokameras, kurās Canon Full HD video sistēma apvienota ar augstas kvalitātes DIGIC DV4 procesoru, ļaus jums iemūžināt svarīgākos ģimenes mirkļus un ballītes ar augstu detalizācijas pakāpi – sākot ar brīvdienām un beidzot ar ballītēm vai skolas pasākumiem. Šie modeļi, kas aprīkoti ar jaudīgu 32x optiskās tālummaiņas objektīvu (ar 57x uzlabotās tālummaiņas iespēju), ļauj uzņemt visdažādākās ainas un objektus tuvumā un tālumā.

Pateicoties tālummaiņas kadrēšanas palīgam, jūs nekad nepazaudēsiet filmēšanas objektu un kadra asumu. Turot nospiestu šim mērķim paredzēto pogu, videokamera automātiski pagriežas, lai palīdzētu no jauna atrast vajadzīgo objektu, un tad to atkal pietuvina. Varat būt drošs, ka katrs kadrs vienmēr būs kristāldzidrs - režīms Intelligent IS automātiski samazina kameras kustēšanos, ļaujot jums attiecīgajā brīdī pietuvināt kadra darbību.

Lai palīdzētu jums kadrā ietilpināt vairāk, piemēram, lielākas cilvēku grupas radu kopā sanākšanas pasākumos vai košas ainavas panorāmu atvaļinājuma laikā, LEGRIA HF R68 kamerai pievienots jauns platleņķa pārveidotāja objektīvs, ko var ātri uzlikt kamerai, lai saīsinātu fokusa attālumu līdz 26,9 mm, paplašinot videokameras kopējo skatu.

Prieks visai ģimenei
Pateicoties virknei jaunu un ērti lietojamu ierakstīšanas režīmu, iespējams panākt radošu piesitienu jūsu jaunajai filmai. Lēnas kustības ierakstīšanas funkcija ļauj samazināt ātrumu uz pusi – šis ir ideāls risinājums, lai iemūžinātu un no jauna izdzīvotu katru sīkumu, kad jūsu bērns tiecas pretī saviem pirmajiem mērķiem. Vai arī paātriniet notikumus līdz pat 1200 reizēm, ja vēlaties ātri pārskatīt atvaļinājuma saulrietus vai kādu piedzīvojumiem bagātu izbraucienu.

Lai palīdzētu jums viegli dokumentēt sirsnīgos, ģimeniskos brīžus, Baby režīmā uzņemtie video tiek automātiski saglabāti īpašā albumā, ļaujot secīgi parādīt nofilmēto saviem mīļajiem. Lai nodrošinātos pret to, ka jūsu atmiņas tiek nejauši izdzēstas ar failu bloķēšanas funkciju, var atspējot failu dzēšanas vai rediģēšanas funkciju, tādējādi jūsu mīļākos brīžus bez riska varēs apskatīt arī bērni.

Dalieties ar iemūžinātajiem mirkļiem
Tiklīdz esat iemūžinājis visus dienas notikumus, tos ir viegli kopīgot ar citām ierīcēm, viedtālruņiem, planšetdatoriem un Canon nesen izziņoto Connect Station CS100, pateicoties NFC saderībai¹. Tāpat ir viegli augšupielādēt saturu sociālajos portālos un mākoņpakalpojumos, lai to acumirklī kopīgotU ar draugiem visā pasaulē. Turklāt LEGRIA HF R606 ir savietojama ar FlashAir² SD kartēm – tas ļauj kopīgot, uzglabāt un atskaņot nofilmēto viedtālrunī vai planšetdatorā bez īpaša interneta savienojuma.

Videokameras LEGRIA HF R68, LEGRIA HF R66 un LEGRIA HF R606 būs pieejamas tirdzniecībā jau februārī! To cenas par LEGRIA HF R68 un R66 modeļiem- EUR 399, par LEGRIA HF R606 EUR 419.


¹ Tikai LEGRIA HF R68 un LEGRIA HF R66
² FlashAir™ SD kartē ietilpst zibatmiņa un bezvadu LAN tehnoloģija – izmantojot lietojumprogrammu viedtālrunī vai planšetdatorā, ir iespējams kopīgot, uzglabāt un atskaņot nofilmēto. Tā pilnībā atbilst SD asociācijas noteiktajiem SD kartes standartiem.

spacer
					image
Sīkāka informācija
LEGRIA HF R66 Images
LEGRIA HF R68 Images
LEGRIA HF R606 Images
LEGRIA HF R66 Specification sheet [PDF, 71 KB]
LEGRIA HF R68 Specification sheet [PDF, 71 KB]
LEGRIA HF R606 Specification sheet [PDF, 71 KB]
Preses relīzes
Uzņēmuma jaunumi
Attēlveidošanas uzņēmējdarbības preču jaunumi
Attēlveidošanas patēriņa preču jaunumi
Canon Inc ziņas
Informācija
Attēlu bibliotēka
RSS plūsmas
Uzņēmuma jaunumi
Attēlveidošanas uzņēmējdarbības preču jaunumi
Attēlveidošanas patēriņa preču jaunumi