WEEE direktīva — Canon un WEEE direktīva

Eiropas Savienības (ES) direktīva (Direktīva) par elektrisko un elektronisko iekārtu atkritumiem (WEEE) ir daļa no katras ES dalībvalsts nacionālajiem tiesību aktiem. Tā attiecas arī uz EEZ valstīm — Norvēģiju, Īslandi un Lihtenšteinu. Tās mērķis ir samazināt elektronisko iekārtu atkritumu ietekmi uz vidi.

Saskaņā ar Direktīvu Canon kā elektronisko produktu ražotājs nodrošina elektrisko un elektronisko iekārtu atkritumu savākšanas un apstrādes pakalpojumu katrā ES valstī, kurā mums ir birojs.

Mūsu klienti var nodot nolietoto Canon aprīkojumu speciālās savākšanas vietās vai arī pēc savstarpējās vienošanās nodot to atpakaļ, iegādājoties jaunu aprīkojumu.

Informācija klientiem — ES un EEZ
Tālāk redzamais simbols nozīmē, ka saskaņā ar Direktīvu un katras valsts tiesību aktiem no produkta nedrīkst atbrīvoties kopā ar citiem mājsaimniecības atkritumiem.

WEE_Simbols

Produkts jānodod speciālā savākšanas vietā vai pilnvarotā elektrisko un elektronisko ierīču atkritumu pārstrādes vietā. Nepareiza šāda veida atkritumu apstrāde var negatīvi ietekmēt vidi un cilvēku veselību, jo šādos elektrisko un elektronisko ierīču atkritumos ir bīstamas vielas. Savukārt, pareizi atbrīvojoties no šādiem produktiem, tiek veicināta efektīva dabas resursu izmantošana.

Papildinformācija
Papildinformāciju par vietām, kur var nodot ierīču atkritumus pārstrādei, lūdzu, jautājiet vietējā birojā, atkritumu apsaimniekošanas dienestā, skatiet apstiprinātā elektrisko un elektronisko ierīču atkritumu shēmā vai vietējā pašvaldībā.

Canon tonera kasetņu pārstrādes programma
Canon ir arī sava ar WEEE saderīga tonera kasetņu pārstrādes programma. Lai iegūtu papildu informāciju, apmeklējiet mūsu kasetņu pārstrādes mājas lapu.

Informācija par apstrādi un pārstrādi
Saskaņā ar Direktīvu Canon ir publiskojis informāciju par apstrādes un pārstrādes iespējām attiecībā uz dažādiem elektrisko un elektronisko iekārtu komponentiem un materiāliem, kas ietverti mūsu produktos, tostarp ir arī informāciju par visām bīstamajām vielām.

spacer
					image
Uzņēmējdarbība
REACH Regula
Bateriju direktīva
ISO 9001
Ilgtspējība
Vide
Sabiedrība
Uzņēmējdarbība
Apbalvojumi
Pārskati par ilgtspējību