Ražošana — Ilgtspējīgu produktu izveide

Mūsu vissvarīgākā apņemšanās saistībā ar vidi ir nodrošināt lielāku ieguvumu, patērējot mazāk resursu. Izstrādājot produktus, mēs ņemam vērā apsvērumus par vidi jau pašā produkta izveides procesa sākumā, mēs meklējam risinājumus, kā samazināt produktu lielumu, šādi samazinot nepieciešamību izmantot jaunus izejmateriālus un lietojot pārstrādātus un atjaunojamus materiālus. Šīs un citas mūsu veiktās darbības palīdz novērst klimata izmaiņas.

Piemēram, mūsu iekārtu imageRUNNER ADVANCE produktu klāstā ir izmantota pārstrādāta plastmasa un bioplastmasa, un vairāki mūsu kalkulatori tiek ražoti, izmantojot pārstrādātu Canon izstrādājumu plastmasu.

Canon katru gadu investē vairāk nekā 8% no peļņas izpētē un attīstībā visā pasaulē. Izmantojot uzlabotu tehnoloģiju, mums nav jāizveido produktu prototipi, taču joprojām varam novērtēt un ieviest izstrādes uzlabojumus. Mēs esam izstrādājuši veidu, kā samazināt CO2 jau projektēšanas fāzē, aptverot visus produkta dzīves cikla posmus, ieskaitot ražošanu un lietošanu. Mūsu imageRUNNER ADVANCE sērijas ierīcēs tas palīdzēja būtiski ietaupīt enerģiju lietošanas laikā. Dažiem produktiem esam sākuši publicēt ietekmes uz apkārtējo vidi rādītājus dzīves cikla posmos: http://www.cfp-japan.jp/english/list/.

Eiropas Savienības brīvprātības līgums

Bīstamo vielu apjoma samazināšana

Atjaunojamu materiālu izstrāde

Mazāki produkti, vieglāks iepakojums

Ražošana Eiropā

Eiropas Savienības brīvprātības līgums

Canon 2011. gada jūnijā parakstīja brīvprātīgo līgumu par vides veiktspējas rādītāju uzlabošanu attēlveidošanas iekārtās. Šo pašregulējošo iniciatīvu nosaka attēlveidošanas iekārtu ražotāji, un to 2013. gada janvārī atbalstīja Eiropas Komisija kā līdzvērtīgu dokumentu saistošiem noteikumiem. Saskaņā ar brīvprātīgo līgumu visas 16 parakstītājpuses apņemas nodrošināt, ka vismaz 90% no visiem piedāvātajiem attēlveidošanas iekārtu drukāšanas modeļiem atbilstu minimālajām efektivitātes prasībām saistībā ar TEC (standarta enerģijas patēriņš) un OM (darbības režīms). Šis rādītājs nosaka mērķus Eiropas Savienībā samazināt drukāšanas un kopēšanas radīto ietekmi uz apkārtējo vidi. Brīvprātīgo līgumā ir ietverti tintes, tonera, papīra izmantošanas aspekti, kā arī to otrreizēja pārstrāde.

Brīvprātības līgumā ir iekļautas konkrētas prasības saistībā ar enerģiju (Energy Star®), papīra taupīšanu (divpusējā drukāšana jāiespējo pēc noklusējuma) un informāciju par izejmateriālu pārstrādi to ekspluatācijas beigās. Saskaņā ar līgumu ražotājiem jāsniedz norādes lietotājiem par atbildīgu drukāšanas papīra izmantošanu.

Uzziniet vairāk par ES brīvprātības līgumu.

  Augša

Bīstamo vielu apjoma samazināšana

Mēs izstrādājam produktus, lai tie atbilstu visiem attiecīgajiem noteikumiem un vēl stingrākām prasībām, un kaitīgās vielas ir Bīstamu vielu izmantošanas ierobežošanas (Restriction of Hazardous Substances, RoHS) direktīvā un REACH (Registration, Evaluation, Authorization and Restriction of Chemicals, Ķimikāliju reģistrēšana, vērtēšana, licencēšana un ierobežošana) regulā likumiski noteiktajās robežās vai mazāk. Dažos gadījumos mēs ievērojam daudz stingrākas prasības, nekā noteikts tiesību aktos, un neizmantojam bīstamas vielas. Piemēram, kopš 2005. gada Canon zīmola medicīnas produkti atbilst RoHS prasībām, lai gan RoHS noteikumi netiek piemēroti medicīnas aprīkojumam līdz 2014. gadam. Uzziniet vairāk par mūsu medicīnas iekārtu produktiem.

Mēs arī ievērojam videi draudzīgu iepirkumu programmas noteikumus, proti, mēs pārbaudām un uzraugām tajos produktos esošas vielas, ko iegādājamies no piegādātājiem. Uzziniet vairāk par mūsu videi draudzīgu iepirkumu programmu.

  Augša

Atjaunojamu materiālu izstrāde

Saskaņā ar mūsu aprēķiniem šī jaunā plastmasa varētu samazināt ar ražošanu saistīto CO2 emisiju par 20%, salīdzinot ar parasto plastmasu. Mūsu imagePRESS C7010VP un imagePRESS C6010 digitālajiem printeriem ir bioplastmasas detaļas.

  Augša

Mazāki produkti, vieglāks iepakojums

Picture_updated_orange banner_2013Samazinot produktu izmērus un svaru, bet neietekmējot to darbību, kā arī izveidojot stiprāku korpusu, tiek samazināts resursu patēriņš, turklāt tas ļauj arī izmantot mazāku un vieglāku iepakojumu. Ja iespējams, mēs arī samazinām iepakojumu. Šīs abas darbības palīdz uzlabot kravas efektivitāti, piegādājot produktus, un samazina CO2. Uzziniet vairāk par to, kā mēs uzlabojam loģistiku.

Piemēram, salīdzinot ar MP540 2008. gadā, PIXMA MG5500 sērija, kas nonāca tirdzniecībā 2013. gadā, ir par 22% vieglāka, par 4% mazāka un tai nepieciešams par 12% mazāks iepakojums.

Iepakojuma un dažu tintes kasetņu svars ir samazināts līdz pat 50%, turklāt vairākumā gadījumu iepakojumā tiek izmantots kartons, ko klienti var ērti pārstrādāt. Ja tintes kasetnes tiek iepakotas plastmasas iesaiņojumā, šo iesaiņojumu sastāvā ir vismaz 70% pārstrādājamas plastmasas.

Uzziniet vairāk par pārstrādes darbībām.

  Augša

Ražošana Eiropā

Vēsturiski ražošana Eiropā galveno uzmanību ir pievērsusi mūsu lāzera tonera kasetņu pārstrādes programmai uzņēmumā Canon Bretagne un rūpnīcā izgatavotu jaunu modeļu ražošanai uzņēmumā Canon Giessen. EMEA reģionā pārdotie produkti tiek ražoti Āzijā, Kanādā, Nīderlandē un Vācijā. Par visām globālajām ražošanas darbībām, tostarp uzņēmumos Océ un Optopol, tiek ziņots tieši uzņēmuma Canon Inc.

Jaunākās uzņēmumu iegādes Eiropā ietver DelftDI, NT-ware, Milestone un I.R.I.S. Group, un tās visas izstrādā programmatūru un risinājumus. Šo uzņēmumu iegāde mums palīdz dažādot un stiprināt pakalpojumus, kurus mēs varam piedāvāt saviem klientiem, tā nodrošinot izaugsmi nākotnē. Piemēram, uzņēmuma Milestone iegāde būtiski uzlabos mūsu programmatūras iespējas tādā jomā kā videonovērošana tīklā.

  Augša

spacer
					image
Vide
Lietošana
Pārstrāde
Darbības
ISO 14001
Vārdnīca
Ilgtspējība
Vide
Sabiedrība
Uzņēmējdarbība
Apbalvojumi
Pārskati par ilgtspējību