Izmantošana — resursu un naudas taupīšana

Mūsu klienti taupa resursus un naudu, kā arī samazina ietekmi uz apkārtējo vidi, izmantojot mūsu produktus, pakalpojumus un risinājumus. Inovācijas un uzlabojumi mūsu produktiem ļauj patērēt mazāk enerģijas un papīra, ja klienti izmanto pieejamās funkcijas. Šādi var taupīt resursus un izvairīties no ogļskābās gāzes emisijas. Tas attiecas gan uz daudzfunkciju ierīcēm, gan biroja kalkulatoriem.

Saskaņā ar Canon parakstīto Eiropas Savienības brīvprātības līgumu par videi draudzīgu attēlveidošanas ierīču darbību esam stingri apņēmušies taupīt enerģiju un papīru.

Taupa enerģiju

Resursu taupīšana

Ogļskābās gāzes emisiju samazinājums

Laika ekonomija

Taupa enerģiju

Lielākā daļa Canon produktu šajā jomā atbilst Energy Star® prasībām. Tas nozīmē, ka to standarta elektroenerģijas patēriņa (typical electricity consumption — TEC) rādītājs ir viens no visefektīvākajiem. Mēs esam saņēmuši daudzus apbalvojumus “Izcili sasniegumi” par mūsu ierīču energoefektivitāti no uzņēmuma Buyers Laboratory LLC (BLI), tostarp “A4 MFP gada līnija” 2014. gada ziemas apbalvošanā, kā arī individuālus apbalvojumus. Papildu informāciju skatiet šeit.

Vairākiem Canon produktiem ir arī brīvprātīgas programmas Blue Angel uzlīme (Der Blaue Engel); šī programma darbojas Vācijā. Tā attiecas uz standarta ierīces konfigurācijām. Jūsu Canon valsts birojs var sniegt padomus par konkrētām prasībām.

Canon uz pieprasījumu balstītā fiksēšanas tehnoloģija (tonera fiksēšana uz papīra) arī taupa enerģiju. Mūsu imageRUNNER ADVANCE sērijas ierīcēs ir izmantota speciāla fiksēšanas plēve un keramisks sildītājs, kas nekavējoties uzsilda ierīci, tāpēc to var ātri sākt lietot pēc miega režīma, ātri iegūt pirmās izdrukas un būtiski samazināt enerģijas patēriņu — dažiem modeļiem par līdz pat 80%, salīdzinot ar parastajām rullīšu fiksēšanas sistēmām.

PIXMA modeļi 100% atbilst Energy Star® prasībām, un tiem ir vieni no zemākajiem rādītājiem miega režīmā.

Mūsu kalkulatoru sērijā dažas ierīces darbojas, izmantojot tikai saules enerģiju, taču citām ir automātiskās izslēgšanas iestatījums, lai taupītu baterijas enerģiju.

  Augša

Resursu taupīšana

Attēls_oranžs reklāmkarogs_lietošanaMūsu produkti, pakalpojumi un risinājumi palīdz klientiem dažādi taupīt resursus. Pārvaldītas drukāšanas pakalpojums var noteikt, cik klienti var ietaupīt savā drukāšanas vidē, savukārt konsultēšanas pakalpojumi papildus drukāšanas un dokumentu pārvaldības pakalpojumiem pārvalda informāciju, apdrukājamos materiālus un digitālos procesus vairākos kanālos.

Papīrs: Produkta funkcijas un programmatūra palīdz klientiem pārvaldīt drukāšanas vajadzības, taupot resursus.

  • Iestatot divpusējo drukāšanu (uz abām pusēm) pēc noklusējuma, var ietaupīt līdz 50% papīra. Saskaņā ar Canon parakstīto Eiropas Savienības brīvprātīgo līgumu divpusējā drukāšana kā standarts ir pieejama visās ierīcēs no 2012. gada 1. janvāra.
  • Turklāt divu vai vairāku lapu drukāšana uz abām loksnes pusēm (2 uz 1, 4 uz 1, N lapas) sniedz vēl lielāku ietaupījumu. Saskaņā ar Eiropas Savienības brīvprātīgo līgumu N lapu drukāšana ir standarta funkcija.
  • Iestatot melnbalto drukāšanu kā noklusējumu, tiek taupīta tinte.
  • Drošās drukāšanas izmantošana (printeris identificē dokumenta īpašnieku) novērš situāciju, ka printerī veidojas nevajadzīgu izdruku kaudzes vai tiek glabāti konfidenciāli dokumenti. Šī funkcija uzlabo arī informācijas drošību.
  • Dokumentu digitāla kopīgošana — ja netiek veikta nekāda drukāšana, var ietaupīt vēl vairāk papīra. Uzziniet vairāk par Canon dokumentu apstrādes risinājumiem.
  • Dažām Canon PIXMA ierīcēm ir ekoloģiska režīma iestatījums, kas lietotājiem parāda, cik daudz papīra, enerģijas un CO² tiek ietaupīts, izmantojot pareizos izvades iestatījumus.

Mēs ievērojam atbildīgu papīra iepirkuma politiku un esam izstrādājuši aprites uzraudzību visā papīra izplatīšanas tīklā. Sertificēts un pārstrādāts papīrs veidoja 86% no papīra apgrozījuma 2013. gadā, un dažās valstīs klientiem tiek piedāvāts papīrs ar neitrālu oglekļa līmeni. Mūsu papīra piegādes atbilst ES regulai par koksni.

Tinte: PIXMA modeļos ir izmantotas atsevišķas tintes kasetnes. Tas nozīmē, ka ir mazāks izniekotās tintes apjoms, jo katru tintes tvertni var nomainīt atsevišķi. Gan PIXMA, gan daži lielformāta printeri izmanto ūdens tintes. Tā kā tajās nav šķīdinātāju, tās atstāj nelielu ietekmi uz vidi. Lielformāta printeru tintēm ir arī papildu tvertnes, kas nodrošina, ka tintes kasetni pirms nomaiņas var izmantot pilnībā. Turklāt ir pieejams arī ekonomiskais režīms, kurā tiek izmantots mazāk krāsu, vidēji ietaupot aptuveni 20% tintes.

Uzziniet vairāk par PIXMA modeļiem un mūsu lielformāta printeriem.

Toneris: Mūsu lāzertonera kasetnes ir pilnībā pārstrādājamas, atkārtoti izmantojot resursus maksimālai efektivitātei. Uzziniet par lāzera tonera kasetņu pārstrādes programmu, kas saderīga ar WEEE prasībām un kura darbojas 18 Eiropas valstīs, kā arī iegūstiet informāciju, kā pārstrādā izmantotās tonera kasetnes. Mums ir arī Eiropas tintes kasetņu savākšanas programma 15 valstīs.

Rūpnīcā izgatavoti jauni modeļi (Factory Produced New Models, FPNM): Uzziniet, kā Canon rada Rūpnīcā izgatavotus jaunus modeļus, lai piešķirtu otru dzīvi daudzfunkciju printeriem. 

Skatiet mūsu FPNM brošūru.

Skatiet mūsu FPNM videoklipu.

Uzziniet par Canon pienākumiem saistībā ar produktiem, kuru darba mūžs ir beidzies.
Skatiet Canon definīciju, kas ir Rūpnīcā izgatavoti jauni modeļi.

  Augša

Ogļskābās gāzes emisiju samazinājums

Efektīva drukāšana, mazāks enerģijas patēriņš un drukāšanas iespēju pielāgošana samazina CO2 emisijas. Austrijā, Vācijā, Nīderlandē un Šveicē Canon ir gājis vēl tālāk, piedāvājot drukāšanu ar neitrālu oglekļa līmeni klientiem, kuri nopirkuši vai līzingā iegādājušies jaunu ierīci imageRUNNER ADVANCE. Piedāvājuma ietvaros tiek atlīdzinātas visas drukāšanas un apkopes laikā radītās CO2 emisijas. Uzziniet par Canon Austrijā veikto drukāšanu ar neitrālu oglekļa līmeni.

  Augša

Laika ekonomija

Pēc uzstādīšanas mūsu e-apkopes pakalpojums ļauj klientiem ātri novērst problēmas, jo ierīci var uzturēt attāli. Šādi var izvairīties arī no CO² rašanās saistībā ar speciālista apmeklējumu.

  Augša

spacer
					image
Vide
Ražošana
Pārstrāde
Darbības
ISO 14001
Vārdnīca
Ilgtspējība
Vide
Sabiedrība
Uzņēmējdarbība
Apbalvojumi
Pārskati par ilgtspējību