LIETOTNES

Canon Content Transfer Mobile

Lietojumprogramma operētājsistēmai iOS, kas iPhone tālruni savieno ar XF605, lai ērti pārsūtītu kameras materiālu uz FTP serveri.

Tiek piemērota abonēšanas maksa

Ātrākas un optimizētas darbplūsmas ziņām

Content Transfer Mobile (CTM) ir operētājsistēmai iOS paredzēta lietojumprogramma, kas sniedz iespēju ziņu materiālu lejupielādēt iPhone tālrunī un augšupielādēt tieši FTP servera apraides stacijā, izmantojot 4G/5G vai Wi-Fi. Tā nodrošina arī uzlabotas metadatu pārvaldības iespējas.

XF605

Lejupielādējiet saturu no kameras tālrunī

Izmantojiet CTM lietojumprogrammu, lai XF605 savienotu ar iPhone, izmantojot Wi-Fi vai saderīgu USB C tipa vadu, un lejupielādējiet MP4, XML, metadatus un Audio Proxy failus iPhone tālrunī.

Augšupielādējiet saturu no tālruņa FTP serverī

Ar CTM var pārvaldīt, kurus vietējā ierīcē saglabātos failus augšupielādēt FTP serverī, kā arī lejupielādēt saturu no kameras un ar vienu darbību acumirklī pārsūtīt uz serveri, panākot efektīvāku darbplūsmu.

XF605
XF605

Ziņu metadatu rediģēšana

Ievērojama CTM priekšrocība ir iespēja metadatus rediģēt un importēt pirms un pēc materiāla uzņemšanas. Tā atbalsta standartu NewsML-G2, nodrošinot konsekvenci un vienkāršu integrēšanu apraides darbplūsmā, kā arī failu pārvaldību. XML failus var rediģēt CTM lietojumprogrammā un ierakstīt kamerā, vai arī kamerā ierakstītus metadatus var mainīt CTM lietojumprogrammā, sniedzot lietotājiem iespēju atjaunināt satura informāciju pirms augšupielādes serverī.

Saistītie produkti

  1. Atbalstītās valodas

    Pieejama angļu, franču, itāļu, vācu, spāņu, krievu, turku un portugāļu valodā.

    Saderība — Canon XF605*

    *Šajās fotogrāfijās un video saturā redzamais Canon XF605 vizuālais izskats var atšķirties no komerciāli pieejamā produkta.