Lietojumprogramma Canon EOS 1200D Companion

eos_1200d_app

Veiksmīgi uzsāciet fotografēšanu ar EOS 1200D un lietojumprogrammu Companion

Lejupielādēt App Store vietnē
Iegūt Google Play vietnē

Par lietojumprogrammu EOS 1200D Companion

Iepazīstiet savu EOS 1200D. Uzziniet DSLR fotografēšanas pamatus, veicot secīgus vingrinājumus un iepazīstoties ar praktiskām videopamācībām. Praktiskie uzdevumi palīdzēs atrast jaunus objektus un uzņemšanas stilus.

  • Pogu rokasgrāmata iepazīstinās ar kameras EOS 1200D vadīklām
  • Videopamācībās atklāsiet fotografēšanas pamatus ar DSLR kamerām
  • Uzziniet, kā izmantot fotografēšanas principus, veicot secīgus vingrinājumus
  • Atrodiet risinājumus biežām fotografēšanas problēmām
  • Gūstiet iedvesmu, iepazīstot fotografēšanas izaicinājumus

Lūdzu, ņemiet vērā, ka Canon EOS 1200D Companion lietojumprogramma pašlaik netiek atbalstīta 7 collu ierīcēs.

Bieži uzdoti jautājumi

Kā iegūt lietojumprogrammu EOS 1200D Companion savā Apple iPhone vai iPod Touch?

No savas ierīces veikalā App Store sameklējiet Canon EOS 1200D Companion un ar pieskārienu ikonai atlasiet to meklēšanas rezultātos. Kad lietojumprogrammas lapa ir ielādēta, pieskarieties pogai Free (Bez maksas), lai to instalētu. Lai izvairītos no maksas par datu lietošanu mobilajā tīklā, lejupielādējiet lietojumprogrammu ar Wi-Fi. Lietojumprogrammu EOS 1200D Companion varat arī lejupielādēt no iTunes savā PC vai Mac datorā. Meklējiet lietojumprogrammu pēc nosaukuma veikalā iTunes un izvēlieties to meklēšanas rezultātos, noklikšķinot uz tās ikonas. Lai to lejupielādētu, noklikšķiniet uz pogas Free (Bez maksas). Nākamajā reizē, kad sinhronizēsiet savu ierīci ar PC vai Mac datoru, EOS 1200D Companion tiks instalēta jūsu iPhone vai iPod Touch.

Kā varu iegūt lietojumprogrammu EOS 1200D Companion savā Android viedtālrunī?

No savas ierīces veikalā Play Store sameklējiet Canon EOS 1200D Companion un ar pieskārienu ikonai atlasiet to meklēšanas rezultātos. Kad lietojumprogrammas lapa ir ielādēta, pieskarieties pogai Install (Instalēt). Lai izvairītos no maksas par datu lietošanu mobilajā tīklā, lejupielādējiet lietojumprogrammu ar Wi-Fi.

Lietojumprogrammu EOS 1200D Companion varat arī lejupielādēt no vietnes play.google.com/store savā PC vai Mac datorā. Meklējiet lietojumprogrammu veikalā pēc nosaukuma un izvēlieties to meklēšanas rezultātos, noklikšķinot uz tās ikonas. Noklikšķiniet uz pogas Install (Instalēt) un, ja nepieciešams, pierakstieties savā Google kontā, pēc tam sekojiet tiešsaistes uzvednēm, un lietojumprogramma tiks instalēta jūsu ierīcē.

Kā izmantot lietojumprogrammu EOS 1200D Companion?

Palaidiet lietojumprogrammu, pieskaroties ikonai savas ierīces sākuma ekrānā. Kad redzat lietojumprogrammas EOS 1200D Companion sākuma ekrānu, izmantojot izvēlnes ikonu lapas augšējā kreisajā stūrī, sāciet navigāciju lietojumprogrammā.

Lai pārvietotos uz kādu sadaļu lietojumprogrammā (piemēram, Getting started (Darba sākšana)), pieskarieties atbilstošajai opcijai izvēlnē. Ņemiet vērā, ka pieskaroties daži izvēlnes vienumi tiek izvērsti, parādot apakšsadaļas.

Vai varu izmantot EOS 1200D Companion bez interneta savienojuma?

Pēc sākotnējās instalēšanas lietojumprogrammai internetā būs jālejupielādē videosaturs un rokasgrāmata (lai izvairītos no maksas par datu lietošanu, ieteicams izmantot Wi-Fi). Pēc tam viss saturs tiek glabāts jūsu ierīcē, un to var izmantot bezsaistē — interneta savienojums vairs nav nepieciešams.

Kā atjaunināt lietojumprogrammu EOS 1200D Companion?

Ja lietojumprogramma EOS 1200D Companion tiks atjaunināta pakalpojumā iTunes vai Play Store, saņemsiet paziņojumu savā ierīcē. Savā iPhone vai iPod Touch ierīcē pakalpojumā App Store atveriet atjauninājumu cilni, lai lejupielādētu atjauninājumu.

Ja esat ieslēdzis automātisku atjaunināšanu (pieejama tikai operētājsistēmām iOS7 un iOS8), atjauninātā lietojumprogramma tiks automātiski lejupielādēta jūsu ierīcē.

Android viedtālrunī sekojiet ierīcē parādītajām uzvednēm vai atveriet pakalpojumu Play Store un, nospiežot izvēlnes pogu, atlasiet sadaļu Manas lietotnes, lai lejupielādētu atjauninājumu.

Kā varu iesniegt atsauksmes par lietojumprogrammu EOS 1200D Companion?

Lietojumprogrammas galvenajā izvēlnē pieskarieties opcijai About (Par) un Send Feedback (Nosūtīt atsauksmi). Mēs esam ieinteresēti dzirdēt atsauksmes par lietojumprogrammu — gan labas, gan sliktas. Mēs arī priecātos par jūsu ieteikumiem, kā uzlabot lietojumprogrammu EOS 1200D Companion.

Noderīga informācija

iPad, iPhone, iPod un iPod touch ir Apple Inc. preču zīmes, kas reģistrētas ASV un citās valstīs.

Android™ ir Google Inc. reģistrēta preču zīme.

Lietošanas noteikumi un nosacījumi

  • Canon
  • Apps
  • ...
  • Canon lietojumprogramma EOS 1200D Companion — iPhone, iPad, Android un iOS ierīcēm