Canon i-SENSYS MF730 Series

Canon MF730 sērija

Izcils aprīkojums mazam uzņēmumam — 12,7 cm krāsu skārienekrāns, lietojumprogrammu bibliotēka un ātra, nevainojama darbība.

Jauna līmeņa krāsu lāzerdrukas iespējas

MF730 sērijas printeri ir izstrādāti modernām darbavietām un ir saderīgi ar mobilajām ierīcēm — tos raksturo pilnīgi jauna Canon lāzertehnoloģija, vienkārša darbība ar skārienekrānu, kuram nav taustiņu, savienojamība ar Wireless Direct, kā arī ātra, augstas kvalitātes drukāšana.

Datu lapa

i-SENSYS MF730 Series

Inovatīvu universālu krāsu lāzerprinteru klāsts ar intuitīvām funkcijām, drukas ātrumu 27 lappuses minūtē un iespaidīgu darbību.

Skatīt videoklipu

uniFLOW Online Express

Iegūstiet kontroli pār drukas pārvaldību un izmaksām, optimizējot savas Canon ierīces ar drošu mākoņpakalpojuma risinājumu. uniFLOW Online Express programmatūra pieejama ar jaunākajām Canon biroja ierīcēm — tā uzlabos darba ražību un ļaus maksimāli izmantot jūsu ieguldījumus. Jauniniet savas ierīces, reģistrējoties tiešsaistē.

Skatīt brošūru

Reģistrējieties, lai iegūtu uniFLOW Online Express

colleagues discussing data

Canon MF732Cdw

Printeris MF732Cdw ir izstrādāts, lai uzlabotu darba ražību mazos uzņēmumos — tā daudzās funkcijas piedāvā pilnīgi universālu risinājumu. Lāzerprinteri raksturo augstas kvalitātes krāsu izdrukas, 12,7 cm skārienekrāns un ātra drukāšana (27 lappuses minūtē).

Canon MF734Cdw

Šī daudzpusīgā krāsu lāzerierīce nodrošina universālu risinājumu maziem un vidējiem uzņēmumiem. Lai uzlabotu darba ražību, ir apvienotas tādas ērtas funkcijas kā ātra divpusēja skenēšana ar vienu padevi, 12,7 cm krāsu skārienekrāns un ātra divpusēja druka.

Canon MF735Cx

Perfekts ērtību un inovāciju apvienojums — MF735Cx ir izveidots augošiem maziem un vidējiem uzņēmumiem. Šis printeris ar lietojumprogrammu bibliotēkas funkcijām, 12,7 cm skārienekrānu un iespaidīgo izdruku kvalitāti ir izcili piemērots maziem uzņēmumiem.

Awards

Izlietojamie materiāli

Piederumi

3 gadu garantijas akcija

Pievērsiet visu uzmanību savai uzņēmējdarbībai, jo ar 3 gadu garantiju varēsiet neraizēties par savām ierīcēm

Lasīt vairāk

3YW