Canon Camera

Uztveršanas bloks

Canon imagePRESS C10010VP uztveršanas bloks

Nodrošina konsekventus rezultātus no pirmās līdz pēdējai lapai ar automātisku krāsu toņu koriģēšanu un priekšpuses-mugurpuses reģistrāciju pirms drukāšanas uzsākšanas un tās laikā.

Bez problēmām uzturiet krāsu konsekvenci un reģistrācijas precizitāti

Uztveršanas bloks iestata priekšpuses-mugurpuses reģistrāciju un krāsu toni pirms drukāšanas uzsākšanas, kā arī uzrauga drukāšanu, automātiski to pielāgojot — jūs varat uzturēt visas drukāšanas sērijas konsekvenci, nepatērējot laiku un neradot izdevumus par nepārtrauktu manuālo kalibrēšanu.

Automātiskā kalibrēšana pirms drukāšanas

Ar vienu klikšķi C10010VP lietotāja interfeisā uztveršanas bloks veic krāsu toņu koriģēšanu un priekšpuses-mugurpuses reģistrāciju, lai varētu uzsākt drukāšanu ātrāk nekā minūtes laikā.

Automātiskā koriģēšana drukāšanas laikā

Lai palīdzētu jums iegūt vislabākos rezultātus ar C10010VP sēriju, uztveršanas bloks uzrauga un koriģē iestatījumus drukāšanas laikā, lai uzturētu optimālu krāsu kvalitāti un priekšpuses-mugurpuses reģistrāciju bez operatora iejaukšanās.

Sensing Video

Iegūstiet ātru augstas kvalitātes drukāšanu

Uztveršanas bloks palīdz uzlabot darba ražību, automātiski kalibrējot krāsu kvalitāti un priekšpuses–mugurpuses reģistrāciju pirms drukāšanas, pēc tam koriģējot un uzturot šos iestatījumus drukāšanas sērijas laikā, lai nodrošinātu optimālo kvalitāti, nepatērējot laiku drukāšanas uzraudzībai un iestatījumu regulēšanai.
Uzziniet vairāk [pdf, 444 kb]

Saistītie produkti un risinājumi

 • imagePRESS C10010VP sērija

  imagePRESS C10010VP sērija ir paredzēta liela apjoma drukas vidēm, kas tiecas sasniegt lielāku apjomu, plašāku lietojumu, augstāku kvalitāti un lielāku peļņu.

 • Pārbaudes bloks

  imagePRESS C10010VP pārbaudes bloks

  Uzturiet konsekventu kvalitāti, nepatērējot laiku un neradot izmaksas par manuālajām pārbaudēm. Pārbaudes bloks automātiski uzrauga katru drukāto lapu, nosakot, vai tajā nav tādu defektu kā netīrumu, nobīdes vai svītru un piedāvājot iespēju noņemt un automātiski atkārtoti izdrukāt problemātiskās lapas.

 • Uzlabotie automatizācijas moduļi

  imagePRESS C10010VP automatizācijas moduļi

  Nodrošiniet augstas kvalitātes izdrukas ar konsekventām krāsām un automatizētu kvalitātes nodrošināšanu, lai jūs varētu ietaupīt laiku un samazināt izmaksas, ko rada manuāla pārbaude un koriģēšana.

 • Vai vēlaties uzzināt vairāk par šo produktu?