Hero

Colorado 1640

UVGel 64 collu ruļļveida printeris, kas apvieno kvalitāti, darba ražību un ekonomisku izdevīgumu.

Pieprasīt informāciju

Revolucionārs R2R printeris ar unikālo UVGel tehnoloģiju

Optimizējiet darba ražību, kvalitāti, pielietojuma daudzpusību un ekspluatācijas izmaksas ar vienu inovatīvu ruļļveida 64 collu printeri, kam ir Canon modernā UVGel tehnoloģija un kas paver jaunākās paaudzes automatizācijas iespējas. Lieliski piemērots izkārtnēm un grafiskiem darbiem.

Skatīt visus tehniskos datus

Colorado 1640

Skatīt visas funkcijas

Izcila darba ražība

Pastāvīgi ātra gatavā materiāla izvade un izcila automatizācija nodrošina tik ātru darbību, kāda iepriekš bija iespējama tikai ar vairākām ruļļveida iekārtām vai lielāku plakanvirsmas iekārtu.

Colorado 1640

Colorado ProCare after-sales service programme

You’ve chosen the best there is in large format graphics printing. Colorado ProCare will ensure you stay in pole position.

Download Colorado ProCare service brochure

Colorado ProCare after-sales service programme

Case StudiesRead a selection of our Colorado 1640 case studies and find out how customers have excelled within their challenging environments

Outstanding Quality

Izcila kvalitāte

Bez piepūles iegūstiet izcilas kvalitātes augstas izšķirtspējas izdrukas ar plašāko krāsu gammu un atkārtojamu precizitāti, pateicoties modernajai UVGel tintes tehnoloģijai.

Skatīt videoklipu

Applications

Are production bottlenecks (including finishing) reducing your profits? Is outsourcing affecting your customer relationships or worse, future business? Bring these applications in-house and control your profits! Customers are looking for versatile technology; printers that can do more, and do it in less time. Robust prints that are scratch and water resistant and even graffiti proof, without the need to laminate. Ideal for applications where quality and robustness are number one priority, such as floor graphics, vehicle graphics or signage. Certified for indoor use and environmental friendliness.

Eye-catching front- and backlits

Skatienu piesaistošs izgaismojums no priekšpuses un aizmugures

Apstādiniet garāmbraucējus ar spilgtiem displejiem, kas izgaismoti no priekšpuses un aizmugures. UVgel tehnoloģija piedāvā bagātīgas krāsas un elegantu matētu apdari, kas neplaisā uzstādīšanas laikā.

Gallery-quality canvasses

Galerijas kvalitātes audekli

Galerijas kvalitātes izdrukas uz audekliem var būt grūti izveidot materiāla locīšanas un stiepšanas dēļ. Ar Océ Colorado 1650 UVgel tintes pielāgošanās iespējām varat izveidot perfektus locījumus.

Economical disposable posters

Ekonomiski izmantojami plakāti

Palieliniet peļņu ar augstākās kvalitātes plakātiem, kas drukāti uz parasta papīra. Ar UVgel tinti un Océ FLXfinish iegūtā kvalitāte ir tik laba, ka klienti pat nevar pamanīt atšķirību.

Jaw-dropping durable POP posters

Neticami izturīgi reklāmas plakāti

Nekas nepiesaista uzmanību labāk kā milzīgs drukāts plakāts. Vienpusējs, divpusējs — tas viss ir iespējams ar Océ Colorado sēriju. Un ar UVgel apdari, kas izturīga pret skrāpējumiem, šīs ir investīcijas ilgam laikam.

No-wear decals

Dekoli, kas nenolietojas

Veidojiet dekolus, kas ir izturīgi pret skrāpējumiem, ūdeni un pat grafiti — līdz 1,6 metriem plati bez laminēšanas. Lieliski piemēroti grīdas grafikām, sienu dekoliem un transportlīdzekļu grafikām — izturīgi pret automazgāšanu.

Durable banners

Izturīgi reklāmplakāti

Veidojiet reklāmplakātus, kas izceļas. Glancēti fotogrāfijām vai matēti materiāliem ar tekstu. Izcila kvalitāte, izturība pret skrāpējumiem un pats galvenais: ekonomiski.

Outdoor banners

Outdoor banners

Make your banners stand out with the right finish. Glossy for impressive photos or matte for clearly readable text, even outdoors. Excellent quality, scratchproof and above all economical.

Photo prints

Photo prints

Achieve eye-catching quality on a wide variety of substrates, for example on film and machine coated papers. Delivering the greatest visual impact with high colour consistency and fine details.

Colorado 1640

Nepārspējama daudzpusība

Izbaudiet nepārspējamu daudzpusību, ar vienu ierīci veicot dažādus darbus. Iegūstiet brīnišķīgas izdrukas uz visplašākā materiālu klāsta, pat uz lētāka materiāla, kā arī plāna vai pret karstumu jutīga materiāla.

Low cost of operation

Zemas ekspluatācijas izmaksas

Iegūstiet attiecīgajā klasē zemākās ekspluatācijas izmaksas un izcilu ieguldījumu atdevi, pateicoties līdz 40% samazinātam tintes patēriņam un aptuveni 30% darbaspēka izmaksu ietaupījumam.

Skatīt videoklipu

Ātra un efektīva darbība ar tintes strūklām

UVGel tehnoloģija uzklāj tintes strūklu uz materiāla, lai lielā ātrumā izveidotu precīzi atkārtojamus attēlus. Iekārta drukā 159 m²/h tādam lietojumam kā stendiem vai āra reklāmām un pat 40m²/h, panākot visaugstāko kvalitātes līmeni iekštelpās lietojamiem tuvplāniem.

Fast Efficient Ink Jetting

Lieliska kvalitāte

Izcili rezultāti tiek iegūti gandrīz uz visiem materiāliem, pateicoties UVGel tehnoloģijai, kas pastāvīgi nodrošina lielisku kvalitāti ar precīziem un asiem punktiem, intensīvu krāsu piesātinājumu, pareizu ādas toni un glancētu noformējumu.

Excellent Quality

Produkta tehniskie dati

2 ruļļi ar automātisku padevi un pārslēgšanu*

UVGel pjezoelektrisks tintes printeris

Maksimālais ātrums līdz 159 m2/h

UV LED sacietināšana

CMYK

600 x 1800 dpi

Automātiska apkope

Līdz 64 collu plats rullis

Skatīt visus tehniskos datus

Colorado 1640

More case studies

Read more case studies on how customers have overcome their business challenges with the Colorado 1640

More case studies

Explore further

Ready to grow your business with new applications?

TALK TO OUR TEAM

* atkarībā no izmantotā materiāla