Océ Colorado 1650

Elastīga izvēle

Océ Colorado 1650
Océ Colorado 1650

līdz 159 m2/h

glancētā režīmā

līdz 1800 dpi

drukas izšķirtspēja

2 ruļļi

automātiska ruļļu padeve un pārslēgšana

1625 mm

maksimālais ruļļa platums

Jaunākās paaudzes UVgel printeris ar pielāgojamu tinti un matētu/glancētu izskatu

Izpētiet jaunas uzņēmējdarbības iespējas ar pārsteidzošu pielietojuma klāstu. Océ FLXfinish sniedz iespēju drukāt ar perfekti glancētu vai izsmalcināti matētu apdari neatkarīgi no materiāla. Veidojiet dizaina tapetes, satriecošus dekolus vai izsmalcinātus displejus ar apgaismojumu no priekšpuses vai aizmugures, kas cilvēkiem liek apstāties un atskatīties, vienlaicīgi izpildot darbus ar īsiem termiņiem un ražojot ar zemām izmaksām.

Viens printeris. Divas apdares

Palutiniet klientus ar glancētiem reklāmplakātiem, kas izceļas uz citu fona, vai tapetēm ar dziļi matētu apdari un skaistām krāsām — to visu var izdrukāt ar vienu printeri. Tinte un materiāls nav jāmaina!

Nepārspējama daudzpusība

Veidojiet izturīgas un kvalitatīvas izdrukas uz dažādiem materiāliem, tostarp SAV, poliestera audumiem, pret karstumu jutīgiem materiāliem un parasta papīra. Pielāgojamā un elastīgā UVgel tinte nodrošina perfektu attēlu stabilitāti arī tad, kad izdrukas tiek locītas, liektas vai ietītas.

Izcila darba ražība

Saīsiniet izpildes laiku ar pastāvīgi ātrāku izvadi un ātru darbu izpildi. Divi materiālu ruļļi ar pārslēgšanu tiešsaistē un tintes nomaiņa drukāšanas laikā sniedz iespēju drukāt bez apstājas, panākot nesalīdzināmu darba ražību.

UVgel printer


Tirgus vēlas, lai darbs tiktu izpildīts ātrāk, lētāk un labāk. Un mums ir vienmēr bijuši ierobežojumi, kamēr nebijām iepazinušies ar Colorado.

Michael Hiemann – Siepro (DE)

Izcila automatizācija

Uzraudzība nav nepieciešama: paļaujieties uz nepārtraukto sprauslu uzraudzību, ērto automātisko drukas galviņu apkopi, automatizēto materiālu padevi un ruļļu padeves moduli.

Zemākas darbības izmaksas

Uzlabojiet rentabilitāti ar samazinātu tintes patēriņu, zemām ekspluatācijas izmaksām un ekonomiski izdevīgiem materiāliem. Atbrīvojiet darbinieku laiku, pateicoties nepārspējamai automatizācijai.

Unsurpassed automation and Lower operational cost

Svarīgākie tehniskie dati

Maximum speed up 159 m2/hour in gloss mode

Maksimālais ātrums līdz 159 m2/h glancētā režīmā

Océ FLXfinish UV LED curing with gloss modulation

Océ FLXfinish UV LED apstrāde ar glancētu modulāciju

2 rolls with automatic feeding and switching, width up to 1625 mm

2 ruļļi ar automātisku padevi un pārslēgšanu; platums līdz 1625 mm

Print resolution 600x1800 dpi

Drukas izšķirtspēja līdz 1800 dpi

Skatīt visus tehniskos datus

Key Specifications
Applications

Lietojumprogrammas

Océ FLXfinish piedāvā izvēlēties glancētu vai matētu apdari bez nepieciešamības mainīt tinti vai materiālu. Pielāgojamā UVgel tinte atbalsta plašu materiālu klāstu, tostarp pašlīmējošu vinilu un poliestera audumu. Uzlabotā izstiepšanas spēja nodrošina, ka izdrukas varat bez problēmām locīt un liekt.

Wall decoration with the perfect finish

Sienu dekori ar perfektu apdari

Atbilstoši jaunākajām interjera dizaina tendencēm visaugstākās kvalitātes tapetēm ir dziļi matēta apdare. Ar Océ FLXfinish varat uzlabot sienu dekoru vērtību, vienkārši nospiežot pogu.

Eye-catching front- and backlits

Skatienu piesaistošs izgaismojums no priekšpuses un aizmugures

Apstādiniet garāmbraucējus ar spilgtiem displejiem, kas izgaismoti no priekšpuses un aizmugures. UVgel tehnoloģija piedāvā bagātīgas krāsas un elegantu matētu apdari, kas neplaisā uzstādīšanas laikā.

Gallery-quality canvasses

Galerijas kvalitātes audekli

Galerijas kvalitātes izdrukas uz audekliem var būt grūti izveidot materiāla locīšanas un stiepšanas dēļ. Ar Océ Colorado 1650 UVgel tintes pielāgošanās iespējām varat izveidot perfektus locījumus.

Economical disposable posters

Ekonomiski izmantojami plakāti

Palieliniet peļņu ar augstākās kvalitātes plakātiem, kas drukāti uz parasta papīra. Ar UVgel tinti un Océ FLXfinish iegūtā kvalitāte ir tik laba, ka klienti pat nevar pamanīt atšķirību.

Jaw-dropping durable POP posters

Neticami izturīgi reklāmas plakāti

Nekas nepiesaista uzmanību labāk kā milzīgs drukāts plakāts. Vienpusējs, divpusējs — tas viss ir iespējams ar Océ Colorado sēriju. Un ar UVgel apdari, kas izturīga pret skrāpējumiem, šīs ir investīcijas ilgam laikam.

No-wear decals

Dekoli, kas nenolietojas

Veidojiet dekolus, kas ir izturīgi pret skrāpējumiem, ūdeni un pat grafiti — līdz 1,6 metriem plati bez laminēšanas. Lieliski piemēroti grīdas grafikām, sienu dekoliem un transportlīdzekļu grafikām — izturīgi pret automazgāšanu.

Soft signage

Mīkstās izkārtnes

Mīkstās izkārtnes ir augstākās kvalitātes produkts visa veida lietošanai. Augstākās kvalitātes produktiem nepieciešams perfekts izskats bez īpašas apstrādes. Ar UVgel šie produkti var izturēt triecienus transportēšanas laikā un joprojām izskatīties lieliski.

Durable banners

Izturīgi reklāmplakāti

Veidojiet reklāmplakātus, kas izceļas. Glancēti fotogrāfijām vai matēti materiāliem ar tekstu. Izcila kvalitāte, izturība pret skrāpējumiem un pats galvenais: ekonomiski.

Technologies that make sense

Tehnoloģija, kas sevi attaisno darbā

Printeris Océ Colorado 1650 ir bagāts ar inovācijām. Mēs esam mainījuši spēles noteikumus ar UVgel un Océ FLXfinish. Izbaudiet plašāka pielietojuma iespējas, neticamu kvalitāti, uzlabotu ražību ar zemām ekspluatācijas izmaksām!

UVGel tehnoloģija

Unikāla drukāšanas-apstrādes tehnoloģija ar uzreiz sauso gela tinti, ko apstrādā ar UV LED gaismu. Gelam salīdzinājumā ar šķidrumu ir tādas priekšrocības, ka var uzklāt vairāk tintes mazāk piegājienos, tintei neiesūcoties un nenotekot. Tā rezultātā iegūst ārkārtīgi asas izdrukas ar plašu krāsu gammu. Bez smaržas un ārkārtīgi izturīgas.

Océ FLXfinish tehnoloģija

Šī atjautīgā tehnoloģija maksimāli izmanto UVgel priekšrocības ar apstrādes stratēģiju, kas sastāv no vienas vai divām darbībām. Tā piedāvā izvēlēties glancētu vai matētu apdari bez nepieciešamības mainīt tinti vai materiālu. Iegūstiet spilgtas matētas izdrukas uz gluda un poraināka / strukturēta materiāla, piemēram, parasta papīra bez pārklājuma.

UVgel gela tinte

Pielāgojamā un elastīgā tinte ļauj drukāt uz plaša materiālu klāsta, tostarp parasta papīra, pašlīmējošiem viniliem un poliestera audumiem. Uzlabotā izstiepšanas spēja nodrošina, ka izdrukas varat bez problēmām locīt un liekt tādam lietojumam kā mīkstās izkārtnes vai mākslas darbi uz audekliem.

UVgel gel inks
Océ PAINT technology

Océ PAINT tehnoloģija

Printeris vairs nav jāuzrauga, jo drukas galviņās sprauslu statusu nepārtraukti uzrauga ar pjezoakustisko integrēto sprauslu tehnoloģiju (Piezo Acoustic Integrated Nozzle Technology, PAINT). Kad tiek konstatēta darbības kļūme, ietekmētā sprausla (īslaicīgi) tiek izslēgta, un to kompensē blakus esošās sprauslas. Piemērotā laikā drukas galviņas tiek iztīrītas. Pilnīgi automatizēta darbība.

Vai vēlaties iegūt plašāku informāciju par Océ Colorado 1650?

Aprunājieties ar kādu mūsu komandas pārstāvi jau šodien

SAZINĀTIES AR MŪSU KOMANDULai iegūtu matētu izskatu, agrāk izdrukas bija jālaminē — tagad mums tas vairs nav jādara. Ar Colorado 1650 mēs uzreiz izdrukājam matētus materiālus.

Jeroen Renders — Studio Schoot (NL)
Quote renders

Vai esat gatavs paplašināt uzņēmējdarbību ar jaunu pielietojumu?

SAZINIETIES AR MŪSU KOMANDU