Skyline Network Security Cameras

Tīkla kameras

Ja novērošana patiešām ir svarīga, Canon tīkla kameru klāsts piedāvā risinājumu.  Kompaktas, tomēr ar lielisku veiktspēju, tās nodrošina izcilu attēlu kvalitāti pat vājā apgaismojumā, kurā ir lielāki drošības riski.

Lūdzu, ņemiet vērā, ka Canon grupas uzņēmums Axis Communications tagad ir atbildīgs par Canon tīkla kameru pārdošanu un atbalsta sniegšanu.

Canon tehnoloģiju priekšrocības
Canon tīkla kameras piedāvā plašas iespējas; attēlu koriģēšana reāllaikā, vairākas straumes un precīzi videoklipu analītiskie dati, lai rūpīgi apstrādātu, uzraudzītu un ziņotu par iespējamiem drošības pārkāpumiem, nodrošinot pārliecinošus pierādījumus.
Network camera on wall
Modern building at night
Attēlveidošana jebkāda apgaismojuma apstākļos
Pamatojoties uz virkni optikas un attēlveidošanas tehnoloģijām, Canon tīkla drošības kameras nodrošina skaidrus attēlus ar precīzām detaļām jebkāda apgaismojuma apstākļos.
Samazinātas projekta izmaksas
Plats skata leņķis un modernizētas trauksmes noteikšanas iespējas apvienojumā ar pilnīgo aizsardzību pret mainīgiem laika apstākļiem un palielināto izturību nodrošina vērienīgas drošības iespējas, tādējādi samazinot projekta izmaksas.
inside modern building

Produktu klāstsVairāk nekā 70 gadu pieredze attēlveidošanas nozarē ir ļāvusi uzņēmumam Canon izveidot plašu tīkla kameru klāstu, lai jūs varētu novērot visus nepieciešamos nostūrus. PTZ, kupola un fiksēta kupola kameru modeļi ir aprīkoti ar Full HD vai 1,3 MP izšķirtspēju, tie nodrošina plašu skata lauku un ļoti kvalitatīvu attēlu pat vājā apgaismojumā.