PRODUKTI

Box kameras

Fiksēta korpusa kameras ir paredzētas lietošanai dažādās vidēs, tām ir plats skata leņķis, kā arī ērta uzstādīšana pie sienas vai griestiem.

UZZINIET VAIRĀK

Box camera

Viedas funkcijas

Tām ir optiskā un digitālā tālummaiņa, Full HD izšķirtspēja, inteliģentas funkcijas un vieda ēnu kontrole — šīs jaudīgās funkcijas ir iekļautas pat īpaši kompaktās kamerās, kuras paredzētas vidēm, kur ir maz vietas.

Platleņķa skati

Platleņķa skati līdz pat 112 grādiem ļauj ar vienu kameru novērot plašus apgabalus. Tas nozīmē, ka novērošanas tīklu var nodrošināt, izmantojot tikai dažas kameras. Līdz ar to tiek samazinātas izmaksas. Pat visplatāko leņķu skatos attēla kvalitāte ir ļoti augsta, jo Canon optiski koriģētais objektīvs samazina zivs acs efektu.

Vienkārša uzstādīšana un lietošana

Šīs kameras ir paredzētas ātrai un vienkāršai tūlītējai uzstādīšanai, un nav jāveic sākotnēji sagatavošanās darbi. Plašs lietošanai ārā paredzētu piederumu klāsts nodrošina ērtu uzstādīšanu pie sienas, griestiem vai pat kārts. Ja tiek lietota elektroniskā aizmugurējā fokusa sistēma, kas ir pieejama VB-H un VB-M fiksēta korpusa kamerās, fokuss tiek saglabāts pat tālummaiņas laikā.

Internal view of shopping centre

Vai vēlaties uzzināt vairāk par Box kamerām?

Sazināties ar tīkla kameru komandu

SAZINĀTIES AR MŪSU KOMANDU

Vai neesat pārliecināts, kuri produkti ir nepieciešami jūsu uzņēmumam?

SAZINĀTIES AR MŪSU KOMANDU