GADĪJUMA IZPĒTE

Impressa pārsteidz ar jaunām iespējām

Older man wearing glasses and an orange polo shirt and younger man in blue long-sleeved shirt smile as they look at a screen on a commercial digital printer.

Daudzveidīga uzņēmējdarbība

Komerciālās drukas pakalpojumu sniedzējs Impressa nodrošina reklāmas, biroja un rūpnieciskus materiālus, tostarp tirdzniecības materiālus veikaliem. Ražojot šos mazumtirdzniecības materiālus, bieži vien ir dažādas prasības, ļoti atšķirīgi pasūtījumu apjomi un nepieciešamība tos izpildīt īsā laikā.

Bald man in purple t-shirt with yellow writing pulls large sheets of multi-colored printed paper from a digital printer.

Mazumtirdzniecības pieprasījuma apmierināšana

Impressa tradicionālās ofseta spiedes bija lēnas un dārgas mazāka apjoma drukas darbiem, un tās radīja lielu drukas atkritumu daudzumu. Turklāt mazumtirdzniecības klientiem vajadzēja gaidīt, kamēr izdrukas nožūst — tas nebija labs risinājums strauji mainīgajā mazumtirdzniecības jomā.

Uzņēmumam vajadzēja jaunu digitālās drukas risinājumu, kas varētu tikt galā ar izaicinājumiem, ātri un par atbilstošu cenu apstrādājot dažāda lieluma drukas pasūtījumus.KAD APSKATĪJĀM LIELFORMĀTA PRINTERUS, MUMS RADĀS PATIEŠĀM LABS PRIEKŠSTATS PAR CANON.

Toms Kambre (Tom Cambré), Tehniskais vadītājs uzņēmumā Impressa

Vispusīgs digitālās drukas risinājums

Pēc konsultācijām un ieteikumiem no uzņēmuma Canon speciālistiem Impressa investēja iekārtā ColorWave 700. Jaunais digitālais drukas risinājums jau drīz vien pozitīvi ietekmēja darbu, ātri un efektīvi tiekot galā ar jebkāda lieluma gan krāsu, gan melnbaltiem augstas kvalitātes drukas darbiem.

Nodrošinot ātru un elastīgu, turklāt ekonomisku drukas darbu veikšanu pēc pieprasījuma, uzņēmums ievērojami izmainīja savu pakalpojumu portfolio. Jau pēc sešiem mēnešiem Impressa nopirka vēl vienu Canon ierīci, lai vēl pilnīgāk attīstītu uzņēmuma drukas iespējas.

Commercial digital printer in an office prints an A1 sheet of paper with a cartoon image of a child on an orange background.

Vairāk darba, mazāk atkritumu

Drukājot viedāk ar ColorWave 700 nozīmē to, ka uzņēmuma darba slodze ir pieaugusi par 15–20%. Impressa tikai trīs mēnešos ir arī sasniegusi aprēķināto ieguldījumu atdevi.

Tehnoloģija nodrošina patstāvīgu darbu, un jaunais digitālais drukas risinājums ir atvieglojis personāla darbu un palīdzējis ievērojami samazināt atkritumu daudzumu — svarīgs ieguvums uzņēmumam, kas aizrautīgi rūpējas par vidi.

Impressa darbinieki bija iedvesmoti apsvērt pārsteidzošu jaunu pielietojumu un uzsāka testēt tapešu druku, kas tagad ir reāla nākotnes iespēja.

Canon ColorWave 700 printing poster


PIRMĀS IERĪCES POZITĪVĀ IETEKME UZ UZŅĒMĒJDARBĪBU IEDROŠINĀJA MŪS IEGĀDĀTIES ARĪ OTRU IERĪCI COLORWAVE.

Autors Tom Cambré


Atklājiet, kā profesionāli drukas pakalpojumi var attīstīt jūsu uzņēmējdarbību.

Sazināties ar mūsu komandu