DIGITĀLA GRĀMATU DRUKA

Tintes strūklprinteri paver krāsu pasauli

Two male Digiforce employees at the book printing office

Digitālā grāmatu drukas uzņēmējdarbība plaukst

Nīderlandē bāzētais uzņēmums Digiforce specializējas Eiropas akadēmisko un izglītības izdevēju digitālā grāmatu drukā. Katru gadu tā automatizētā darbplūsma izgatavo 500 000–600 000 īstermiņa un viena eksemplāra grāmatas klientiem Nīderlandē, Beļģijā un Vācijā.

Woman and man in front of large inkjet production printers, examining book pages to be printed

Melnbaltu un krāsu lapu apvienošana

Krāsu un melnbalto lapu drukāšana ar atsevišķām iekārtām sadārdzina grāmatu publicēšanu ar jauktām lapām. Tas arī nozīmē, ka pastāv lielāka nekonsekventas drukas kvalitātes iespēja.

Uzņēmumam Digiforce bija nepieciešams uzticams risinājums, ar kuru vienā ierīcē drukāt krāsu un melnbaltās lapas. Un ierīce, kura nepārtraukti uzticami kalpotu.

Back of a man wearing a jumper with the Digiforce name and logo using an inkjet printing press

Investīcijas strūklprinteru drukas tehnoloģijā

Digiforce, daudzus gadus strādājot ar Canon, zināja, kāda līmeņa kvalitāti un uzticamību var sagaidīt. Kad vadošais partneris Frenks van Bokstels (Frank van Boxtel) izdzirdēja par Canon jauno lokšņu padeves strūklprinteru drukas tehnoloģiju iekārtā VarioPrint i300, viņš uzreiz saprata, ka tas ir iespaidīgs drukas risinājums.

Ražojot grāmatas ar melnbaltām un krāsainām lappusēm, Digiforce varēs attīstīt sava uzņēmuma piedāvājumus un sniegt klientiem vēl vairāk krāsu drukas iespēju.

Stack of printed paperback books produced by Digiforce with inkjet printer ink


…KONSEKVENTA KVALITĀTE VISĀ GRĀMATĀ UN IZMAKSU EFEKTIVITĀTE NOZĪMĒ TO, KA VARAM SAVIEM KLIENTIEM PIEDĀVĀT VAIRĀK.

Frenks van Bokstels (Frank van Boxtel),
Digiforce vadošais partneris

Uzlabota efektivitāte rada jaunas iespējas

Canon VarioPrint i300 printeris ir pilnībā izmainījis Digiforce atsevišķu grāmatu drukāšanu. Jauktu materiālu izvade sniedz milzīgu efektivitātes uzlabojumu, bet uzticamā darbība bez pārtraukumiem ievērojami palielina darbspējas laiku. Ar uzlaboto darba ražību un konsekvento darbību Digiforce ir izdrukājis 16 miljonus grāmatu lappušu tikai septiņās nedēļās.

Apvienojot augstas kvalitātes izdrukas ar samazinātām operatoru izmaksām un laiku, uzņēmums Digiforce ir guvis iespēju paplašināties jaunās ienākumu gūšanas jomās. Uzņēmums varēja ieviest jaunu 4 stundu grāmatu drukas pakalpojumu, jo VarioPrint i300 printera ātrums nodrošina, ka klienti var pasūtīt grāmatu no rīta un saņemt jau tajā pašā dienā.VIENA NO LABĀKAJĀM IEKĀRTĀM PASAULĒ.

Atklājiet, kā mūsu digitālie grāmatu drukas pakalpojumi var attīstīt jūsu uzņēmējdarbību

Sazināties ar mūsu komandu