Digitālā druka

Trīskāršas investīcijas
atmaksājas

Woman looks at photo prints from a display on top of high speed inkjet press

Daudzveidīgi dizaineri komerciālajā drukā

Solent Design Studio ir pilna pakalpojumu klāsta komerciāls drukas pakalpojumu sniedzējs. Ģimenes uzņēmums ražo plaša klāsta apdrukātus produktus, tostarp kancelejas piederumus, skrejlapas, rokasgrāmatas, kalendārus un grāmatas klientiem Anglijas dienvidos.

Two men stand back to back in front of Solent warehouse

Investīcijas digitālajā aprīkojumā sniedz iespējas

Solent Design Studio bija apņēmies pievērsties mazas tirāžas digitālai drukai, bet zināja ka tam ir novecojis digitālais aprīkojums. Uzņēmumam bija jāpaplašina mazas tirāžas darbu klāsts, litogrāfijas darbi bija jānovirza uz digitālo vidi un bija jāpaplašina sava piedāvājuma klāsts ar jauniem materiāliem, formātiem un matētu apdari.

Pēc apspriešanās ar Canon konsultantiem un demonstrāciju apskatīšanas Solent Design Studio vadība investēja divās krāsu digitālajās spiedēs — 100ppm Canon imagePRESS C10000VP un imagePRESS C750 — un iekārtā VarioPrint 6160, kas paredzēta melnbaltiem darbiem.

Man examines pages of photo prints from commercial printer

Digitālā revolūcija ar augstas kvalitātes fotoattēlu izdrukām

Digitālais bizness ar noturīgu izaugsmi tagad veido gandrīz pusi no uzņēmuma ieņēmumiem.

Milzīgais digitālās kvalitātes uzlabojums uzņēmumam Solent Design Studio nozīmē to, ka tas var ievērojamu daļu litogrāfijas darbu pārcelt uz digitālo vidi — pat darbus, kuriem nepieciešams piesātināts krāsu klājums, īpašas krāsas un tintes. Tas nozīmē, ka Studio tagad var uzņemties veikt jaunus īstermiņa pasūtījumus, kas iepriekš bija neiespējami nelielā drukas garuma dēļ uz litogrāfijas spiedes un zemās kvalitātes dēļ vecākam digitālo printeru klāstam.

Man crouches with hand on top of tall stack of matt finish printed pages


VISA PIEREDZE AR UZŅĒMUMU CANON BIJA ĀRKĀRTĪGI IEDVESMOJOŠA JAU NO BRĪŽA, KAD IENĀCĀM.

Mārtins Reinolds (Martin Reynolds),
Solent Design Studio izpilddirektors

Jaunas iespējas un vēl vairāk

Canon digitālo spiežu ievērojamā produkcijas kvalitāte un daudzveidīgāku materiālu izmantošana paver jaunas iespējas uzņēmumam Solent Design Studio.

Drukas bizness jau ir paplašinājies A4 lieluma ainavas formāta grāmatās, pateicoties divpusēju reklāmplakātu drukas iespējai iekārtā imagePRESS C750. Turklāt 90% vizītkaršu tagad tiek drukātas digitāli ar iekārtu imagePRESS C10000VP, kas var precīzi salāgot Pantone krāsas un izpildīt darbus mazā tirāžā.

Iegūto klientu skaits stabili pieaug, un Solent Design Studio var izcelties uz pārējo fona, nodrošinot uzlabotu produkcijas kvalitāti un plašu produktu klāstu.KAD SAVIEM KLIENTIEM RĀDĀM, KO TAGAD VARAM IZGATAVOT DIGITĀLI, VIŅI IR PĀRSTEIGTI.

Atklājiet, kā mūsu digitālie drukas pakalpojumi var attīstīt jūsu uzņēmējdarbību

Sazināties ar mūsu komandu