ABC- Hero1

Francis Combe akadēmija uzsāk kopīgu ceļu ar Canon, lai komercializētu iestādes drukāšanas nodaļu

DWF-logo.jpg

Staigājot pa darbīgajām Diseldorfas meses zālēm 2013. gadā, Krisam Turtonam, e-pakalpojumu vadītājam Francis Combe akadēmijā Apvienotajā Karalistē, bija nolūks: atrast partneri, kas varētu palīdzēt komercializēt reprogrāfijas nodaļu.

Rezultāti

Palielināts apjoms — izgatavo 70% akadēmijas melnbalto izdruku

Palielināts apjoms — izgatavo 70% akadēmijas melnbalto izdruku

Jaunu augstas kvalitātes pakalpojumu piedāvājuma izveide uz vietas

Jaunu augstas kvalitātes pakalpojumu piedāvājuma izveide uz vietas

Samazināti nelietderīgie tēriņi — 7% papīra patēriņa un apkalpošanas izmaksu samazinājums

Samazināti nelietderīgie tēriņi — 7% papīra patēriņa un apkalpošanas izmaksu samazinājums

Drukājot uz vietas, tiek ietaupīti £ 7000 gadā. Turpmāk 2016. gadā plānots samazināt ārpakalpojumu izmaksas par £ 12 000 un ieviest krāsu druku, kā arī pilnveidot drukāto materiālu apstrādi, lai uzlabotu ārpus iestādes piedāvātos pakalpojumus

Drukājot uz vietas, tiek ietaupīti £ 7000 gadā.
Turpmāk 2016. gadā plānots samazināt ārpakalpojumu izmaksas par £ 12 000 un ieviest krāsu druku, kā arī pilnveidot drukāto materiālu apstrādi, lai uzlabotu ārpus iestādes piedāvātos pakalpojumus

francis-combe-objective

Uzdevums

Paplašināt iestādes drukāšanas vidi, piedāvājot plašāku produktu klāstu, vienlaikus savā darbībā efektīvi izmantojot līdzekļus un laiku, lai palielinātu peļņu.

Problēmas

Drukāšanas nodaļas attīstību kavēja novecojusi darbplūsma.

francis-combe-595wide

Pieeja

• 1995. gadā Francis Combe skolā tika veikti pirmie ieguldījumi biroja drukas ierīcēs.

• Šī sadarbība turpinājās pēc tam, kad 2009. gadā tika nodibināta Francis Combe akadēmija, un tās vadība vērsās pie Canon speciālistiem, lai saņemtu nopietnas uzņēmējdarbības konsultācijas par drukas darbplūsmas centralizēšanu un optimizēšanu. Papildus ieguldījumam aparatūrā un programmatūrā klients piedalījās programmas Essential Business Builder Programme (EBBP) moduļos un uzņēmuma Canon rīkotos pasākumos.

• 2014. gadā Francis Combe akadēmijas pārstāvji bija pienācīgi pārliecinājušies par savu izaugsmi un Canon tehnoloģiju un konsultāciju pakalpojumiem, tāpēc veica papildu ieguldījumus, iegādājoties VarioPrint tehnoloģiju. Francis Combe universitātei nākotnē ir plāni papildināt savas iekārtas arī ar krāsu drukas tehnoloģiju un modernām drukas materiālu apdares ierīcēm.