GADĪJUMA IZPĒTE

Forever Rose — kopīgs uzplaukums


Lejupielādējiet Forever Rose gadījuma izpēti


ESAM NOVĒROJUŠI IEVĒROJAMU IZMAKSU IETAUPĪJUMU, SALĪDZINOT AR LĀZERTONERIEM, KO IZMANTOJĀM IEPRIEKŠ. IZMAKSAS IR SAMAZINĀJUŠĀS PAR SEŠDESMIT LĪDZ SEPTIŅDESMIT PROCENTIEM.

Asims Huseins, Starptautiskais komercdirektors, Forever Rose
Forever Rose

Forever Rose uzsāka darbu 1999. gadā Londonā, piegādājot mūžīgās rozes Lielbritānijas un Beļģijas Karaliskajām pilīm. Tagad uzņēmuma Forever Rose galvenais birojs atrodas Dubaijā, un tas piedāvā pilnīgu luksusa dāvanu salona koncepciju ar ilgstoši ziedošām rozēm, augstākās kvalitātes šokolādi, kā arī īpaši izvēlētām smaržām un “Ouds”.

Significant challenges

Nozīmīgi izaicinājumi

Globāla paplašināšanās nozīmēja, ka tagad uzņēmums Forever Rose nodarbināja vairāk nekā 500 cilvēku. To lielākā daļa regulāri veica administratīvus pienākumus, un būtiska bija vajadzība veikt ikdienas drukāšanas darbus.

Esošajai lāzerprinteru sistēmai bieži izbeidzās tonera kasetnes, līdz ar to tās bija pastāvīgi atkārtoti jāpasūta, turklāt arvien palielinājās izmaksu slogs. Samērot nepieciešamību pēc pastāvīgi uzticamas liela materiālu apjoma drukāšanas, vienlaicīgi samazinot izmaksas, bija tie faktori, ko īpašnieks Ebrahīms Al Samadi bija apņēmies ņemt vērā.

Canon risinājums

Ebrahīms arī domāja, ka ir svarīgi atrast uzņēmumu, kas atbilstu prestižajam Forever Rose zīmolam, ko viņš bija izlolojis. Izvēloties Canon un MegaTank printeri, viņš vienlaicīgi varēja sasniegt visus savus mērķus.

“KAD VAJADZĒJA IZSTRĀDĀT IZSMALCINĀTU UN SKAISTU DRUKĀŠANAS PROCESU, MĒS NOLĒMĀM IZVĒLĒTIES CANON, JO DOMĀJĀM, KA NEBIJA CITU IESPĒJU IEGŪT VISLABĀKO KVALITĀTI,”

saka Ebrahīms Al Samadi.

Significant challenges

MegaTanks ļauj uzņēmumam Forever Rose uzticami drukāt daudz lielākus apjomus, neraizējoties par tintes beigšanos vai izmaksu pieaugumu. Priekšpusē integrētās tintes tvertnes ļauj ērti uzraudzīt tintes līmeni. Pateicoties uzlabotajam pudeles dizainam, kad ir pienācis laiks uzpildei, to var veikt ātri un vienkārši. Dažās vietās MegaTanks nevajadzēja uzpildīt ilgāk nekā sešus mēnešus. Diez vai tas var pārsteigt, ja zināt, ka ar komplektu, kurā ir trīs melnās tintes pudeles lielam apjomam, var izdrukāt pat 18 000 lappuses.

Canon solution


Mēs drukājam katru dienu — rēķinus, tirdzniecības dokumentus, līgumus — liela apjoma drukāšana par pieejamu cenu bija galvenais apsvērums, izvēloties Canon MegaTank printeri.

Melnā pigmenta tinte ir lieliski piemērota uzņēmuma ikdienas dokumentu drukāšanai ar zemām izmaksām, bet augstās kvalitātes krāsu tinte ļauj iegūt brīnišķīgi vienmērīgus un dabiskus fotoattēlus — to izmanto uzņēmumā Forever Rose. Dāvinot mūžīgo rozi, klienti tagad var izvēlēties arī personisku fotogrāfiju, kas tiek nevainojami izdrukāta ar Canon MegaTank printeri, lai izveidotu spēcīgāku, emocionālāku saikni ar dāvanas saņēmēju.

Canon MegaTank printeris iederas uzņēmuma Forever Rose darbības stilā. Nozīmīga loma ir Canon PRINT lietojumprogrammai, kas ļauj bez pūlēm drukāt attāli. Personāls var izmantot savu viedtālruni, lai drukātu šajā ierīcē — nav nepieciešams dators.

Kopīga darbība

Ebrahīms ir pārliecināts par nākotni — viņam ir drosmīgi plāni, lolojot uzņēmuma Forever Rose panākumus starptautiskajā vidē.

“Esmu lepns sakot, ka Canon būs kopā ar mums šajā ceļojumā, veidojot vienu centrālo salonu katrā lielākajā pasaules pilsētā,” paziņo Ebrahīms.

Nenoliedzami, ka Canon PIXMA G sērijas printerim būs liela nozīme turpmākajā desmitgadē.

Saistītu gadījumu izpēte