ABC- Hero1

Jauna digitālās drukas darbplūsma uzlabo darba ražību un peļņas pieaugumu uzņēmumam ABC Imaging UK

Kontrolējot ražošanas pieskaitāmos izdevumus, uzņēmums ABC Imaging UK var sagaidīt ilgstošu peļņas pieaugumu. Turklāt darbplūsmas uzlabojumi ir radījuši lielāku jaudu, ļaujot uzņēmumam piedāvāt klientiem vairāk pakalpojumu. Tie ietver arī augstas kvalitātes dokumentu komplektus līgumu slēgšanas konkursiem kopā ar daudz jauniem produktiem un pakalpojumiem.

Izmantojot Canon un Océ printerus un programmatūru, uzņēmums ABC Imaging UK ir vēl tuvāk savas misijas sasniegšanai: “Katru reizi atstāt pozitīvu ietekmi uz katru klientu”. Hofkins apgalvo: “Es redzu, ka nākotnē ABC uzņēmējdarbība būs ļoti veiksmīga.” “Ir lieliski sadarboties ar piegādātāju, kurš piedāvā ne tikai plašu produktu klāstu, bet arī efektīvu un regulāru kontu pārvaldību un uzņēmējdarbības attīstības atbalstu. Pateicoties Océ PRISMA darbplūsmai un Canon imagePRESS tehnoloģijai, mēs esam optimizējuši darbību un peļņu, panākot par 50% lielāku apjomu un par 30% mazākas izmaksas.”

ABC-image1
ABC-image2-595x380.jpg

“Iegādājoties Canon imagePRESS C7010VPS spiedes, mēs esam ievērojami samazinājuši trešo pušu ārpakalpojumu izmantošanu. Tagad visu darbu veicam ar mūsu pašu spiedēm, un mūsu klienti ir apmierināti ar piedāvāto kvalitāti.”

Rejs Hofkins (Ray Hawkins), Valdes priekšsēdētājs