HSD-hero1

hs Druck iecerējis veiksmīgu plānu ar digitālās drukas personalizāciju

“Kad pieņēmām lēmumu dibināt uzņēmumu hs Druck, mēs ticējām, ka ar digitālām tehnoloģijām varam klientiem piedāvāt kaut ko īpašu – daudz vairāk nekā vienkāršu druku”, atceras Helmuts Hērmanzēders. “Mūsu motivācija nebija īstermiņa ražošanas ekonomija – mūsu dzinulis bija personalizācijas izmantošanas potenciāls, lai palīdzētu klientiem paplašināt drukāto mārketinga materiālu iespējas.”

Uzņēmumā hs Druck tiek izmantotas trīs Canon ražošanas iekārtas, proti, imagePRESS, maināmu datu programmatūra Objectif Lune PrintShop Mail, ko atbalsta Canon tehnoloģija, kopā ar programmatūru DirectSmile attēlu personalizēšanai. “Uzņēmuma Canon darbinieki ir snieguši lielu atbalstu, palīdzot mums gūt labākos rezultātus ar digitālās drukas iekārtām un personalizācijas rīkiem,” saka Hērmanzēders. Uzņēmuma Canon programmas Essential Business Builder Program (EBBP) ietvaros tika nodrošināti kursi, konsultāciju pakalpojumi, kurus vadīja neatkarīgi nozares eksperti, lai palīdzētu klientiem efektīvi izmantot uzņēmuma un tirgus potenciālu.

HSD-image1
HSD-image2

“Mūsu redzējums uzņēmumā hs Druck ir spēt nodrošināt klientus ar universālu mārketinga pakalpojumu piedāvājumu – no fotoattēliem, radoša dizaina un mārketinga konsultācijām līdz personalizētai drukai un pasūtījuma izpildei. Mēs saviem klientiem varam nodrošināt vienu kontaktpersonu, kas uzņemas atbildību par visas kampaņas īstenošanu no sākuma līdz pat beigām. Mūsuprāt, tā ir pozitīvā drukas nozares nākotne. Un mēs īstenojam savu redzējumu dzīvē, strādājot ar Canon tehnoloģiju un ieteikumiem darbā.”

“Uzņēmums Canon šeit, mūsu telpās, nodrošināja kursus Essential Business Builder par drukas personalizāciju. Tā ekspertu ieteikumi patiesi palīdzēja visai darba grupai saprast tehnoloģiju potenciālu un justies pārliecinātai gan par funkcionalitāti, gan par veidiem, kā pārliecināt klientus par šīm iespējām.”

Helmuts Hērmanzēders, uzņēmuma dibināšanas partneris