Borealis-hero1

Globāls risinājums globālai uzņēmējdarbībai

Uzņēmumam Borealis ir biroji 17 valstīs, un tas atkarīgs no globālajiem IT pakalpojumu nodrošinātājiem, kuri ātri reaģē, ja nepieciešams atbalsts. Šī prasība ietver nepieciešamību pēc viena globāla drukas pakalpojumu nodrošinātāja ar centralizētu kontaktpersonu, kas pārvalda pakalpojumus visās valstīs.

Pēc rūpīgas tirgus izvērtēšanas uzņēmuma Borealis pārstāvji vērsās pie Canon. 1165 ierīces 17 valstīs tika nomainītas ar 1000 ierīcēm tikai astoņu mēnešu laikā. Visiem iesaistītajiem lietotājiem pārmaiņas noritēja bez aizķeršanās, bet iegūtais risinājums ir palielinājis dokumentu drošību un, pateicoties augsta līmeņa standartizācijai, ietaupa arī uzņēmuma Borealis naudu, kad nepieciešama apkope vai atbalsts.

Borealis-image1

“Kopumā šajā projektā ir trīs, manuprāt, tiešām izcilas lietas”, stāsta Džekijs Čilēns. “Pirmkārt, Canon patiešām strādā kā globāls spēlētājs tirgū. Otrkārt, visa projekta palaišana noritēja pilnīgi nevainojami — gan laika, gan budžeta un sasniegtās standartizācijas ziņā. Un pēdējā, bet ne mazāk svarīgā lieta bija tā, ka Canon turpināja sniegt atbalstu arī pēc projekta beigām tikpat labi kā tā īstenošanas laikā. Mēs esam saņēmuši labāko iespējamo globālo atbalstu, kas ir tieši tas, ko mēs meklējam partnerī, kurš nodrošina tehnoloģijas.

Mūsu mērķis bija vienmērīga pāreja uz standartizētu drukas vidi, kas pilnībā darbojas tīklā. To pamatoja motivācija sniegt centralizētāku atbalstu lietotājiem, kā arī ietaupīt līdzekļus gan ekspluatācijas, gan atbalsta jomā.”

Džekijs Čilēns (Jacky Cillen), Informāciju tehnoloģiju un sistēmu (IT&S) komandas vadītājs