GADĪJUMA IZPĒTE

Mini Professors — zinātniski darbi pirmsskolas vecuma bērniem


Lejupielādējiet Mini Professor gadījuma izpēti


TAS IR UZTICAMS, EKONOMISKS UN TIEŠĀM VIENKĀRŠI LIETOJAMS... TURKLĀT TAS LIELISKI IZSKATĀS MANĀS MĀJĀS.

Nataša Spinka, Franšīzes īpašniece, Mini Professors
Children have an unquestionable thirst for learning.

Bērniem ir nepārprotamas alkas pēc zināšanām. Uzņēmums Mini Professors piedāvā viņiem iespēju apgūt jaunas ar zinātni saistītas iemaņas jautrā un drošā vidē, sniedzot iespēju izpētīt brīnumaino apkārtējo pasauli.

Zinātnisku principu skaidrošana ar vienkāršiem vārdiem, izmantojot pārsteidzošus eksperimentus, katram bērnam — no pirmsskolas līdz skolas vecumam — sniedz iespēju kļūt par mazo profesoru.

Rising to the challenge

Sarežģītu situāciju atrisināšana

Nataša Spinka vada franšīzes uzņēmumu Mini Professors Stentalbanā un Harpendenā. Viņas uzņēmums ir salīdzinoši jauns, un tam ir ātri jāiekaro sava vieta. Tāpēc viņa aizrautīgi meklēja printeri, kas varētu nodrošināt visas viņas franšīzes uzņēmuma vajadzības, kā arī varētu tikt galā ar daudzveidīgajām drukāšanas prasībām, lai sniegtu atbalstu bērniem, kas apmeklē kursus.

Canon risinājums

Kad Nataša bija veikusi plašu izpēti internetā, viņa pārliecinājās, ka Canon MegaTank printeris atbilst visām izvirzītajām prasībām, un viņa nav nožēlojusi savu izvēli.

“PRINTERIS MAN ĻAUJ NODROŠINĀT BĒRNIEM KATRU NEDĒĻU DAŽĀDAS AKTIVITĀTES, VEICOT EKSPERIMENTUS.”

Quote image

“Mums ir jādrukā daudz dažādu veidņu un uzlīmju, un mēs izmantojam dažāda veida kartītes. Ar Canon PIXMA G sēriju var drukāt uz jebkura materiāla, ko līdz šim esmu ielikusi padeves paplātē,” aizrautīgi stāsta Nataša.

MegaTanks — integrētas, ērti uzpildāmas, ietilpīgas tintes tvertnes sniedz iespēju drukāt lielus apjomus ar mazākām izmaksām — tas bija vissvarīgākais faktors, kas ir pierādījis savu noderību.

The Canon PIXMA G Series manages to print on everything


Tvertnes ir lieliskas, jo tām ir tilpuma indikatora līnijas — tas nozīmē, ka var redzēt precīzu atlikušās tintes daudzumu. Tas noteikti ir ietaupījis naudu, jo ar veco printeri man būtu nepieciešamas daudzas kasetnes.

Liels pluss ir arī bezvadu iespējas. Tagad MegaTank printeris Natašai ļauj uzraudzīt bērnus vienā telpā un no klēpjdatora nosūtīt materiālus drukāšanai uz citu telpu — tas sniedz drošu pārliecību, ka viss būs gatavs, kad nepieciešams.

Noslēdzot nodarbības, bērniem tiek izdalīti sertifikāti kā atgādinājums par jaunajām apgūtajām prasmēm. Uzticama un augstas kvalitātes drukāšana ar MegaTank printeri nodrošina lielisku sertifikātu izskatu, kas tiek augstu vērtēts.

“Ir lieliski, ka varu viņiem pasniegt kaut ko, ar ko pati lepojos. Kvalitāte ir lieliska, un viņi var lepni izstādīt šo sertifikātu savās mājās,” skaidro Nataša.

Spoža nākotne visiem

Nataša iztēlojas spožu nākotni bērniem savos kursos, ticot, ka iesaistīšanās zinātniskās aktivitātēs šādā agrīnā vecumā var būt ļoti vērtīga pieredze. Viņa ir arī apmierināta ar šo franšīzi un plāno paplašināt savu darbību citos bērnudārzos un sākumskolās, kā ar palielināt vecāku-bērnu klasi.

Canon PIXMA G sērijas printerim būs nozīmīga loma šajā ceļojumā.

Saistītu gadījumu izpēte