PURCHASE TO PAY

Izaugsme, ko atbalsta P2P automatizācija

Middle-aged man in shirt walks between warehouse shelving

Augošs uzņēmums

KEW Electrical ir viens no ātrāk augošajiem neatkarīgajiem elektropreču vairumtirgotājiem Lielbritānijā — tam ir stabila reputācija saistībā ar preču pieejamību tajā pašā dienā un uz klientiem orientēto personālu.

Man in high visibility vest takes stock of boxes in electrical wholesaler warehouse

Straujas paplašināšanās ietekme

Kad uzņēmuma izaugsmes ātrums sāka pārsniegt tā kapacitāti, finanšu komanda manuāli apstrādāja 96 000 piegādātāju rēķinu gadā. Šie atsevišķo papīru kalni apgrūtināja sekošanu līdzi preču krājumiem, kas bija saņemti, bet nebija iekļauti rēķinos. Bez atbilstošiem pārskatiem par izmaksām strauji augošais uzņēmums cieta arī no naudas plūsmas nepietiekamības.

Uzņēmumam KEW Electrical bija nepieciešams procedūru pārvaldības risinājums, kas varētu paplašināties līdz ar uzņēmumu.

Woman in office processes Accounts Payable paper invoices in front of computer

Digitāla pārveide ar Canon Purchase to Pay

Veidojot stratēģisku partnerību ar Canon, KEW Electrical varēja pārveidot savu izejošo maksājumu procedūras ar automatizētu pilnīga cikla Canon Purchase to Pay (P2P) risinājumu.

Šī digitalizētā darbplūsma automatizē 80% uzņēmuma KEW Electrical izejošo maksājumu procedūru vienā platformā, automātiski saskaņojot, reģistrējot un aizpildot elektroniskus rēķinus saskaņā ar pasūtījumu numuriem. Strādājot ātrāk un gudrāk, Canon Purchase to Pay risinājums uzņēmumam KEW Electrical sniedz iespēju uzturēt un atbalstīt uzņēmējdarbības izaugsmi ar lielu darba ražību, pilnīgu atbilstību un skaidru tēriņu pārskatāmību.

Man in shirt talks to man in high visibility jacket among rolls of electrical cabling in warehouse


PATEICOTIES AUTOMATIZĒTO SISTĒMU SAVLAICĪGUMAM UN EFEKTIVITĀTEI, RĒĶINI VAIRS NETIEK PAZAUDĒTI PASTĀ VAI APSTRĀDĀTI NOVĒLOTI.

Tims Standings (Tim Standing),
KEW Electrical finanšu direktors

Darbplūsmu automatizācija, lai panāktu straujāku izaugsmi

Ieviešot P2P automatizāciju, KEW Electrical ieguva iespēju pilnībā pārraudzīt un kontrolēt naudas plūsmu un tēriņus. Uzlabotu pirkšanas procesu dēļ vairs nav nepieciešams papildu personāls un ir samazinātas izmaksas piegādātājiem — uzņēmums var pat izmantot norēķinu atlaides par ātru piegādātāju rēķinu apmaksu.

Uzņēmuma KEW Electrical administrācijai P2P risinājuma pārskatu un informācijas funkcijas nodrošina skaidru visu izejošo maksājumu procedūru uzraudzību, kā arī samazina krāpšanas un dubultu maksājumu risku.

Automatizētais risinājums ir izrādījies tik veiksmīgs uzņēmuma finanšu komandai un administrācijai, ka KEW Electrical tagad ir pārgājis uz Canon Purchase to Pay risinājumu arī pieskaitāmo izmaksu pārvaldībā.MUMS IR MILZĪGS IZAUGSMES POTENCIĀLS, UN MĒS VĒLAMIES TURPINĀT DARBU AR PARTNERI, KAS VAR MŪS GAN ATBALSTĪT, GAN ARĪ KOPĀ AR MUMS TURPINĀT ŠO CEĻU.

Pārveidojiet savu uzņēmējdarbību ar ātrākiem un gudrākiem Purchase to Pay risinājumiem.

Sazināties ar mūsu komandu