DIGITĀLA GRĀMATU DRUKA

Perfekta personalizācija

Birds eye view of book printing services warehouse

Personalizēti produkti — aktuāla tendence

Personalizētu drukas pakalpojumu sniedzējs Signature Gifts veiksmīgi izmanto personalizētā satura tendences. Kopš 2009. gada uzņēmums ir paplašinājis savu produktu klāstu, piedāvājot personalizētas dāvanas, piemēram, kalendārus, plakātus, krūzītes un tekstilizstrādājumus. Viņi aptvēruši arī personalizētu grāmatu tirgu, kuru pārstāv saistītais uzņēmums Signature Books.

Two men examine personalised book printing pages on top of printing press

Panākumu atslēga

Strauji pieaugot pieprasījumam pēc personalizētām grāmatām, Signature Books gadu no gada apstrādā arvien lielāku pasūtījumu skaitu, sasniedzot gadā aptuveni 300 000 personalizētu grāmatu.

Uzņēmumam bija nepieciešama digitāla drukas spiede, kas apvienotu tā divus ražošanas uzņēmumus vienās telpās un sniegtu iespēju attīstīties, lai apmierinātu pieprasījumu pēc augstas kvalitātes produkcijas izgatavošanas ar ļoti īsiem termiņiem.

People in background work at industrial book printing equipment in warehouse

Printeris ar vārdu

Strādājot ar Canon, lai noteiktu iekārtu iespējas, Signature Gifts vadība pieņēma lēmumu investēt iekārtā VarioPrint i300.

Tintes strūklprinteris bija ideāls risinājums, lai nodrošinātu uzņēmuma noteiktās prasības un izvirzītu to soli priekšā konkurentiem. Automatizējot ražošanu, iekārta VarioPrint i300 novērš dīkstāvi un paaugstina darba ražību.

Turklāt programmatūra PRISMAprepare pirms darba spiedē sagatavo pakotnes ar līdzīgiem drukas darbiem, līdz ar to Signature Gifts var gūt lielāku peļņu, strādājot efektīvāk ar konsekventu ātrumu.

Man stands front of varioprint i300 digital printing press holding large piece of paper


RUNĀJOT PAR KVALITĀTI UN APJOMIEM, ŠĪ SPIEDE VAR NODROŠINĀT PIEPRASĪJUMU.

Pīters Drūss (Peter Druce),
Signature Gifts tehniskais direktors

Darba tempa uzturēšana

Jaunā spiede ir ļāvusi uzņēmumam Signature Gifts ievērojami samazināt ekspluatācijas izmaksas, visu personalizēto grāmatu ražošanu apvienojot vienās telpās Skotijā.

Strādājot ātrāk un gudrāk ar iekārtu VarioPrint i300 un programmatūru PRISMAprepare, Signature Gifts var ātrāk un ekonomiski izdevīgāk izdot jaunas grāmatas bez nepieciešamības piesaistīt papildu personālu. Tas uzņēmumam sniedz iespēju ātri un bez sarežģījumiem strādāt divos visnoslogotākajos mēnešos, sasniedzot 3,2 miljonu A4 formāta metienu tikai ar viena veida modeli.

Pārveidojot uzņēmumu ar Canon drukas risinājumu, tagad Signature Gifts var apmierināt pastāvīgi pieaugošo pieprasījumu, un pārdošanas apjomi kopš tā brīža ir apbrīnojami pieauguši par 25%.SPIEDE VAR STRĀDĀT AR KRĀSU UN MELNBALTIEM DARBIEM JAUKTĀ RAŽOŠANAS CIKLĀ BEZ JEBKĀDAS DĪKSTĀVES.

Atklājiet, kā mūsu digitālie grāmatu drukas pakalpojumi var attīstīt jūsu uzņēmējdarbību

Sazināties ar mūsu komandu