GADĪJUMA IZPĒTE

Premier Insurance — nākotnes apdrošināšana

Hero image

Lejupielādējiet Premier Insurance gadījuma izpēti


CANON MEGATANK PRINTERIS IR PALĪDZĒJIS UZŅĒMĒJDARBĪBU PACELT JAUNĀ LĪMENĪ.

Aniks Islams, Rīkotājdirektors, Premier Insurance
Premier Insurance has been providing

Premier Insurance nodrošina klientiem apdrošināšanas produktus kopš 1983. gada. Vēl pirms dažiem gadiem uzņēmumā strādāja tikai viens cilvēks. Tas bija līdz brīdim, kad Aniks Islams ņēma grožus savās rokās ar ambīcijām “iekarot zvaigznes”. Izaugsme ir strauja, un tagad Premier Insurance ir vadošais apdrošināšanas pakalpojumu starpnieks Lielbritānijā, un nav pazīmju, ka attīstība palēninātos.

Resources need to meet demand

Vajadzību apmierināšanai nepieciešamie resursi

“Daži mūsu printeri nevar izveidot bezvadu savienojumu, un mēs vēlējāmies strādāt ērtāk bez bīstamiem vadiem visās vietās. Turklāt bija problēma ar tintes patēriņu — mēs nemitīgi tērējām laiku, atkārtoti pasūtot dārgas kasetnes un papildinot papīru,” paskaidro Aniks.

Esošie printeri strādāja tikai ar standarta biroja papīru, un drukas kvalitāte labākajā gadījumā bija viduvēja.

Canon risinājums

Aniks veica plašu izpēti, mēģinot atrast risinājumu, kas atbilstu viņu daudzveidīgajām vajadzībām: augsta darba ražība, savienojamība, lieli apjomi un pielāgojama drukāšana.

“KAD IEPAZINĀMIES AR CANON PIXMA G SĒRIJU, ŠĶITA, KA TĀ VARĒTU ATRISINĀT VISAS MŪSU PROBLĒMAS,”

saka Aniks.

Quote image

PIXMA G sērija ietver intuitīvu LCD lietotāja interfeisu, ir aprīkota ar 350 lokšņu ietilpības kasetni un var automātiski drukāt uz abām pusēm — lieliski piemērota uzņēmuma Premier Insurance rosīgajai biroja videi. Ethernet savienojums nodrošina ātru un drošu darbu vietējā biroja tīklā.

Svarīgi, ka Canon PIXMA G sērijai ir uzpildāmas ietilpīgas tintes tvertnes, kas nodrošina nepārtrauktu darbu ar zemākām izmaksām nekā salīdzināmiem printeriem. Tas nozīmē, ka ar trīs melnās tintes pudelēm var izdrukāt līdz 18 000 lappusēm — tā ir būtiska atšķirība, ko Aniks izceļ.

Body image


UZŅĒMĒJDARBĪBAS ADMINISTRATĪVĀ PUSE IR PILNĪBĀ OPTIMIZĒTA. MĒS STRĀDĀJAM BEZ PĀRTRAUKUMA, UN DRUKĀJAMO MATERIĀLU APJOMS IR ĻOTI LIELS. MUMS NAV PASTĀVĪGI JĀPASŪTA TINTE, TĀPĒC SAMAZINĀM IZMAKSAS, TURKLĀT TINTE IR ĒRTI PAPILDINĀMA.

PIXMA G sērija var strādāt ar visdažādākajiem materiāliem — parasto papīru, aploksnēm, kartītēm un fotopapīru, kuru izmēri ir no 3,5 collām līdz A4 formātam. Tai ir arī divpusēja papīra padeve — tas nozīmē, ka aploksnes var ievietot aizmugurējā padevējā, bet parasto papīru — priekšējā kasetē. Līdz ar to tie abi nav jāmaina, katru dienu ietaupot vērtīgo laiku.

Melnā pigmenta tinte ir lieliski piemērota profesionālu biznesa dokumentu drukāšanai ar zemām izmaksām, bet augstās kvalitātes krāsu tinte ir perfekti piemērota klientiem paredzētiem materiāliem.

Šīs iespaidīgās jaunās iespējas ir palīdzējušas pacelt uzņēmuma Premier Insurance darbību citā līmenī. Sertifikāti, mārketinga materiāli un aploksnes tagad tiek drukātas augstākajā kvalitātē, izmantojot PIXMA G sērijas printeri, un šie materiāli atspoguļo pašapzinīgo, jauno uzņēmuma Premier Insurance zīmola identitāti.

Arī mākoņpakalpojumu izmantošanas iespējas sniedz priekšrocības. Ar parocīgo Canon PRINT lietojumprogrammu Canon PIXMA Cloud Link ļauj drukāt no jebkuras vietas pasaulē, izmantojot interneta savienojumu. Praktiski tas nozīmē, ka var drukāt attāli no mākoņa kontiem, piemēram, Google Drive, Dropbox vai Evernote, tāpēc mākoņpakalpojumus var ērti integrēt esošajā darbplūsmā, nodrošinot nevainojamu attāli un birojā strādājošo darbinieku integrēšanu.

Uzņēmuma darbības paplašināšana Lielbritānijā ar PIXMA G sēriju

Premier Insurance ir tikpat drosmīgi nākotnes plāni, izprotot stratēģiskās priekšrocības, ko sniedz fiziska atrašanās vieta, lai sniegtu atbalstu klientiem visā Lielbritānijā. Aniks ir pārliecināts, ka katrā šajā vietā būs savs PIXMA G6050 printeris.

Neapšaubāmi, ka tagad Canon PIXMA G sērija ir nozīmīgs uzņēmuma Premier Insurance komandas dalībnieks.

Saistītu gadījumu izpēte