GADĪJUMA IZPĒTE

Vietu taupoši risinājumi, kas paplašina iespējas

Two men in dark trousers and light shirts stand in front of a large Canon digital printing press.

Uzņēmumiem svarīgi dokumenti

Informācijas pārvaldības uzņēmums Star Storage dabiski nonāca pie drukas un izplatīšanas pakalpojumu sniegšanas, lai saviem klientiem piedāvātu pilnīgu informācijas aizsardzības un dokumentu arhivēšanas risinājumu. No bankām līdz telekomunikāciju un komunālo pakalpojumu sniegšanas uzņēmumiem — klienti uzticas uzņēmumam Star Storage, kas drukā un piegādā uzņēmumiem svarīgus dokumentu 24 stundu laikā.

Woman with short dark hair wearing navy trousers and a long-sleeved white shirt uses a scanner on top of a Canon commercial digital printing press.

Mazākas iekārtas straujākai izaugsmei

Pēc pastāvīgas izaugsmes perioda uzņēmums saprata, ka tam jāpaplašina ražošanas iespējas. Ņemot vērā telpu lielās izmaksas, bija svarīgi, lai jaunais risinājums varētu uzlabot darba ražību un pavērtu jaunas iespējas, tomēr neaizņemtu vairāk telpas.

Man in sky blue polo shirt and a baseball cap loads A4 paper into the open drawer of a large Canon digital printing press.

Risinājumi ražīgam darbam

Pteicoties Canon ierīču lielākai darba ražībai, Star Storage nomainīja desmit esošās grieztu lokšņu digitālās spiedes uz tikai piecām Canon spiedēm. Zinot VarioPrint uzticamo vēsturi, Star Storage izvēlējās divas VarioPrint 6250 spiedes, kā arī Canon varioPRINT 110 melnbaltiem darbiem un divas Canon imagePRESS C800 spiedes krāsainiem darbiem.Reklāmas-darījumu drukai ir liels potenciāls, un Canon krāsu spiedes ir mūsu tilts uz nākotni.

Silviuss Negu (Silvius Neagu), Produktu pārvaldības ārpakalpojumu nodaļas direktors
Two middle-aged men in light blue shirts and stand behind a commercial printer as reams of printed paper weave through the open-ended machine.

Tilts uz nākotni

Jauno Canon ierīču ietekme uz uzņēmumu ir bijusi milzīga, visvairāk paaugstinot darba ražību un efektivitāti. Tagad Star Storage var izdrukāt par 20% vairāk lapu, nepalielinot darbaspēka noslodzi un izmantojot tāda paša lieluma telpas.

Tagad uzņēmums var pacelt arī kvalitātes standartus, pazeminot ražošanas izmaksas, pateicoties mazākām izmaksām uz vienu lapu un mazākam ierīču enerģijas patēriņam. Star Storage var ne tikai nodrošināt uzticamu darbu un ātrumu, bet tagad arī izpētīt jaunas iespējas un paplašināt savu piedāvājumu saistībā ar darījumu dokumentu druku.CANON IEKĀRTU UZTICAMĀ DARBĪBA IR PIERĀDĪTA.

Autors Silvius Neagu


Atklājiet, kā profesionāli drukas pakalpojumi var attīstīt jūsu uzņēmējdarbību.

Sazināties ar mūsu komandu