nama-hero1

Slovēnijas lielveikalu ķēde Nama uzlabo drošību ar Canon tīkla kamerām

Canon tīkla kameru risinājums lielveikalu ķēdei Nama ir bijis ārkārtīgi efektīvs un ir palielinājis iespējas konstatēt zādzības. Vispārīgs sistēmas attēla kvalitātes uzlabojums bija īpaši gaidīts uzlabojums, kurš bija tieši saistīts gan ar konstatēto pārkāpumu skaita pieaugumu, gan ar vietējai policijas nodaļai ziņoto starpgadījumu skaita pieaugumu.

Jaunās sistēmas pārvaldība ir arī vienkārša un lietotājiem draudzīga, ļaujot zaudējumu novēršanas komandai pavadīt vairāk laika, pārraugot un konstatējot zādzības, nevis pārskatot sliktas kvalitātes materiālu. Jauni darbinieki sistēmas pārvaldību var apgūt vien divu stundu laikā. Turklāt ekspluatācijas līgums ar sistēmas ieviesēju nodrošina nekavējošu reakciju tehnisku problēmu rašanās gadījumos, nodrošinot, ka sistēmas pārtraukumiem ir minimāla ietekme uz darbību.

nama-image1

“Mums ir vienkārši pievienot papildu kameras, kad tas nepieciešams, kā arī nomainīt vecākus modeļus. Tas ir ilgtermiņa ieguldījums. Mēs ar prieku turpinām strādāt ar Canon un nākotnē šo risinājumu ieviesīsim arī citos veikalos.”

Branka Jerala, Mārketinga direktore