DARĪJUMU KOMUNIKĀCIJA

Tintes strūklprinteru pielāgojamība paver brīnišķīgas iespējas mazas tirāžas darbiem

Man and woman look through a book printing catalogue at a large desk

Darījumu komunikācijas speciālisti

AddComm Group atrodas Nīderlandē un Spānijā — tas palīdz uzņēmumiem uzlabot komunikāciju ar grāmatu drukas pakalpojumiem, tostarp automātisku darījumu dokumentu piegādi, tiešo mārketingu un klientu komunikāciju.

Man works at computer in front of high speed inkjet press

Digitāli risinājumi rada izaicinājumus drukāšanai

Pārejot uz digitāliem kanāliem, pieprasījums pēc mazas tirāžas drukas ir samazinājies. Uzņēmumam AddComm vairs nebija ekonomiski pamatoti veikt mazākus darbus ar nepārtrauktas padeves tintes strūklprinteriem, kuri paredzēti liela apjoma ražošanai, bet tonera spiedes lietošana radīja problēmas ar izmaksām un produkcijas kvalitāti.

Uzņēmumam AddComm Group bija nepieciešams efektīvs drukas process mazas tirāžas drukai, kas nesamazinātu attēlu kvalitāti.

Two men working at digital printing machine

Krāsu tintes strūklprintera risinājums

Uzņēmums AddComm divdesmit gadu laikā ir izveidojis noturīgu sadarbību ar Canon, tāpēc tas zināja, ka ar Canon speciālistu progresīvo domāšanu tas atradīs veiksmīgu risinājumu — un tā arī notika Canon komerciālās drukas uzņēmumu dienā Vācijā.

VarioPrint i300 lokšņu padeves tintes strūkprintera krāsu spiede nevainojami iekļaujas uzņēmuma AddComm grāmatu drukas ražošanas procesos, nodrošinot kvalitāti, darba ražību un daudzpusību, kas nepieciešama drukas tirāžām ar mazāk nekā 2500 loksnēm, kā arī precīzi atbilst uzņēmumā esošo ColorStream spiežu kvalitātei.

Woman sitting at office computer desk, smiling at camera


IESPĒJA MAZAS TIRĀŽAS DARBUS PĀRVIETOT NO TONERU SPIEDĒM SAMAZINĀJA CILVĒKRESURSU NEPIECIEŠAMĪBU UN PALIELINĀJA EFEKTIVITĀTI VISIEM MŪSU DRUKAS DARBIEM.

Leonija van der Vīna (Leonie van der Veen),
AddComm vadītāja
Man examines colour digital prints for book printing

Jaunas nākotnes iespējas

VarioPrint i300 printera pielāgošanas iespējas ir mainījušas digitālo un drukas komunikāciju uzņēmumam AddComm. Dārgu tonera tehnoloģiju tagad var aizvietot ar digitālu drukas spiedi, kas ir ekonomiski izdevīga mazas tirāžas personalizētu dokumentu pārvaldībai un atbilst sākotnējai lielapjoma drukas kvalitātei.

Tagad, kad var izmantot dažādus materiālus, AddComm izceļas citu vidū — tam ir pilnīgi jaunas iespējas jaunos tirgos, un uzņēmums jau ir sācis noslēgt līgumus ar jauniem klientiem.VARIOPRINT i300 VEIKTSPĒJA LĪDZ ŠIM IR BIJUSI IZCILA.

Panāciet maksimālu ietekmi ar drukātiem materiāliem un digitālu komunikāciju

Sazināties ar mūsu komandu