Hero Image

Canon 4K kameras

Iepazīstieties ar jaudu un daudzpusību, ko piedāvā Canon 4K kameru klāsts.

Kas ir 4K?

Vairāk detaļu un vairāk iespēju stāsta atveidošanai. Izmantojot Canon modernos CMOS sensorus, 4K video uzņem atmiņas košākās krāsās nekā jebkad iepriekš. Izmantojot priekšrocības, ko sniedz izšķirtspēja, kas ir četras reizes lielāka nekā Full HD attēliem, varat parādīt savu atmiņu vissmalkākās detaļas un iegūt papildu pielāgošanas iespējas stāstu rediģēšanas laikā. 4K īpaši augstās izšķirtspējas videoklipi — jaudīgs un pielāgojams nākamais solis jūsu stāstu atveidošanā.

4K un Full HD

4K formāta video jeb 4K UHD nodrošina četras reizes lielāku 1080p Full HD izšķirtspēju pie 3840 x 2160 pikseļiem vai dažām kamerām — DCI 4095 x 2160 pikseļiem. Salīdzinājumā ar Full HD, uzņemot video 4K formātā, savus visaizraujošākos mirkļus varat iemūžināt ar nepārspējamu detalizētību.

4K and Full HD

Par Canon 4K

Canon PowerShot SX740 ir vienkārši lietot un ērti pārnēsāt, tāpēc tā ir ideāli piemērota ģimenes atmiņu uzņemšanai. Canon M50 bezspoguļu kamera ir atraktīvi pielāgojama, un tā kopā ar mūsu objektīvu kāstu ir ideāli piemērota videoblogiem. EOS R5 ir jaudīga un ātra — tā lieliski papildina mērķtiecīgu filmu veidotāju aprīkojumu. Canon kameras, kas uzņem 4K formāta video, var izmantot arī Full HD formāta video uzņemšanai, tādēļ varat izvēlēties katram projektam atbilstošu video izšķirtspēju. Full HD formāta video uzņemšanai, tādēļ varat izvēlēties katram projektam atbilstošu video izšķirtspēju.

4K and Full HD

Atveidojiet savu vislabāko stāstu

4K formāts sniedz neierobežotas iespējas radošumam, piemēram, tālummaiņai, panoramēšanai un līdz pat 200% apgriešanai filmas metrāžā, un videoklipi joprojām tiks saglabāti ar Full HD izšķirtspēju — tādēļ šis formāts ir lieliski piemērots video entuziastiem, kuriem patīk veidot filmas un radošus videoklipus.

Tell your best story

Apsvērumi, izvēloties 4K

4K videoklipos tiek tverts vairāk daru, tādēļ tikpat ilga ieraksta failam ir nepieciešama lielāka atmiņas karte ar lielu pārsūtīšanas ātrumu un ātrdarbīgs interneta savienojums straumēšanai. Lai 4K video uzņemšanas laikā saglabātu papildu datus, nepieciešams cietais disks ar lielāku ietilpību. Savukārt rediģēšanai ieteicams izmantot jaudīgāku datoru. Full HD formāta videoklipiem ir mazāks faila lielums, tādēļ tie ir lieliski piemēroti ātrai augšupielādei un satura straumēšanai tiešsaistē.

Considerations when chossing 4K

Mūsu vispopulārākie 4K produkti

Konkrētajam lietojumam vispiemērotākā kamera: pārlūkojiet vispopulārākās 4K kameras mūsu piedāvājumā.

Jūs varētu interesēt...

Gūstiet iedvesmu, reģistrējieties tūlīt

Nekad nepalaidiet garām Canon piedāvājumus, padomus un pamācības, kā arī jaunumus un uzaicinājumus uz vietējiem pasākumiem.

Reģistrēties tūlīt