4K vs HD page

4K un Full HD formāta video salīdzinājums
Skaidrojums par abiem formātiem

Uzziniet, ar ko atšķiras 4K un Full HD formāta video, un izvēlieties sev atbilstošu ierīci.

Pārdomāts lēmums

Sākot ar attēla izšķirtspēju līdz pat datu glabāšanas, rediģēšanas un atskaņošanas iespējām —viss kas jums ir jāzina par 4K un Full HD formāta video.

Attēla izšķirtspēja

4K formāta video jeb 4K UHD nodrošina četras reizes lielāku 1080p Full HD izšķirtspēju pie 3840 x 2160 pikseļiem. Salīdzinājumā ar Full HD, uzņemot video 4K formātā, savus visaizraujošākos mirkļus varat iemūžināt ar nepārspējamu detalizētību.

Image resolution

Datu tveršana un straumēšana

4K videoklipos tiek tverts vairāk daru, tādēļ tikpat ilga ieraksta failam ir nepieciešama lielāka atmiņas karte ar lielu pārsūtīšanas ātrumu un ātrdarbīgs interneta savienojums straumēšanai. Full HD formāta videoklipiem ir mazāks faila lielums, tādēļ tie ir lieliski piemēroti ātrai augšupielādei un satura straumēšanai tiešsaistē.

Data capture and streaming

Glabāšana un rediģēšana

Lai 4K video uzņemšanas laikā saglabātu papildu datus, nepieciešams cietais disks ar lielāku ietilpību. Savukārt rediģēšanai ieteicams izmantot jaudīgāku datoru.

Storage and editing

Radošums

4K formāts sniedz neierobežotas iespējas radošumam, piemēram, tālummaiņai, panoramēšanai un līdz pat 200% apgriešanai filmas metrāžā, un videoklipi joprojām tiks saglabāti ar Full HD izšķirtspēju — tādēļ šis formāts ir lieliski piemērots video entuziastiem, kuriem patīk veidot filmas un radošus videoklipus.

Creativity

Daudzpusīgs pielietojums

Canon kameras, kas uzņem 4K formāta video, var izmantot arī Full HD formāta video uzņemšanai, tādēļ varat izvēlēties katram projektam atbilstošu video izšķirtspēju.

Versatility

Atskaņošana

4K televizorā varat izbaudīt nepārspējamu 4K ierakstīšanas detalizētību un veiktspēju. Pat ja jums vēl nav 4K televizora, izvēloties 4K ierakstīšanas ierīci, arī vēlāk varēsiet izbaudīt satriecošu 4K detalizētību.

Blocks Playback

Vai nepieciešama palīdzība?

Uzziniet vairāk par LEGRIA HF-G sērijas videokamerām un salīdziniet daudzfunkciju digitālās videokameras un EOS kameras ar maināmiem objektīviem ierakstīšanas opcijas.

  • Canon
  • Kameras
  • ...
  • Full HD un 4K video formāta salīdzinājums