Canon PowerShot ZOOM

Canon PowerShot ZOOM salīdzinājumā ar…

… viedtālruņiem, kompaktkamerām un binokļiem.
CANON POWERSHOT ZOOM

PowerShot ZOOM ir jauna veida Canon kamera, kas ietver iespaidīgu liela fokusa attāluma objektīvu mazā korpusā, piedāvājot jaunus veidus, kā iecienītākos objektus pietuvināt daudz tuvāk un uzņemt vairāk detaļu nekā ar daudziem viedtālruņiem.

PowerShot ZOOM ir aprīkota ar 100 mm, 400 mm un 800 mm¹ pakāpju tālummaiņu korpusā, kas nav lielāks par datorpeli, un tā piedāvā unikālu fotografēšanas un filmēšanas pieredzi. Tā ir plaukstas lielumā un ieguļ rokā ērtāk nekā viedtālrunis, tomēr var uzņemt bagātīgus, detalizētus attēlus un Full HD filmas ar tālumā esošiem objektiem. Ar izcilo Wi-Fi un Bluetooth savienojumu, ērto USB-C tipa uzlādi, jaudīgo attēlu stabilizāciju un iespaidīgo nepārtraukto fotografēšanu ar ātrumu 10 kadri sekundē tā ir perfekta, lai uzņemtu ģimenes izklaides, sporta pasākumus un dzīvniekus dārzā ar vienkāršu un pilnīgi automātisku darbību.

Attēli, kas uzņemti ar PowerShot ZOOM

Attēli, kas uzņemti ar PowerShot ZOOM

Attēli, kas uzņemti ar PowerShot ZOOM

Oriģināla liela attāluma objektīva jauda mazā kabatas formāta korpusā

PowerShot ZOOM vairāk līdzinās kabatas formāta plaukstas lieluma teleskopam un uzņem fotoattēlus un Full HD video, izmantojot vairāku pakāpju tālummaiņu, kas sastāv no diviem optiskajiem fokusa attālumiem — 100 mm vai 400 mm, kā arī divu reižu digitālo pārveidotāju, kas pietuvina līdz 800 mm. Acumirklīga jebkuras tālummaiņas pārslēgšana tiek veikta, reāllaikā pārslēdzot slēdzi, tāpēc redzat attālus objektus tuvāk, nenoņemot acis no ārkārtīgi skaidrā skatu meklētāja, kas ir ērti lietojams spožas dienas gaismas laikā, jo atšķirībā no tālruņu ekrāniem tajā nerodas atspīdums.

Tāpēc nākamreiz, kad vēlēsieties uzņemt kaut ko tālumā, atstājiet tālruni kabatā. Viedtālruņi var piedāvāt lieliskus attēlus nelielā diapazonā, tomēr bieži vien to darbība nav tik laba, ja attēli jāuzņem no liela attāluma. Tiek reklamēts, ka dažiem viedtālruņiem ir lielas pietuvināšanas iespējas, tomēr to nelielo izmēru dēļ attēlu un videoklipu uzņemšanai no attāluma tiek izmantotas alternatīvas tehnoloģijas, piemēram, digitālā tālummaiņa, hibrīdā tālummaiņa un liektās optikas konstrukcija. Tas nozīmē, ka ir ierobežota attēla stabilizācija un visbiežāk netiek panākta tāda attēla kvalitāte, kādu var sasniegt ar īpašu kameru, kurai ir oriģinālais Canon objektīvs.

PowerShot Zoom var ērti lietot arī ar vienu roku. Nav jāizlemj, kādu fotografēšanas lietojumprogrammu izmantot viedtālrunī, un neērtības, ko rada divu pirkstu izmantošana tālummaiņas iestatīšanai un kadrēšanai, nerada risku nokavēt mirkli; PowerShot ZOOM atbrīvo no visām šīm raizēm, strādājot acumirklīgi, lai uzņemtu jebkuru gaistošo brīdi.

Tāpat kā kabatā turat savu viedtālruni, varat tajā turēt arī PowerShot ZOOM, jo tā ir viegla un maza, līdz ar to neapgrūtinās kā parastā kamera. Un, kad to izņemat, turiet to ap delnas locītavu, izmantojot komplektācijā ietverto delnas siksniņu ērtai turēšanai rokās. Kad esat gatavs kopīgot attēlus, ērti izveidojiet savienojumu ar Canon Connect lietojumprogrammu.

CANON POWERSHOT ZOOM

Attēli lejupielādēti, izmantojot Canon Camera Connect lietojumprogrammu saderīgā viedtālrunī, kas sniedz elastīgas iespējas attēlus kopīgot sociālajos tīklos.

Mazāka, vieglāka un vienkāršāka alternatīva kompaktai tālummaiņas kamerai

Ceļojumu tālummaiņas kameras piedāvā ārkārtīgi jaudīgu telefoto sasniedzamību un pārliecinoši nodrošina lielisku attēlu kvalitāti, tomēr to lielākie izmēri un svars nozīmē, ka tās ne vienmēr ir praktiskas, turklāt daudzas no tām nevar ielikt kabatā. Ja ārā pastaigājaties un nevēlaties nēsāt līdzi lielu komplektu vai jums nepieciešama diskrēta kamera, ar kuru var piekļūt tuvāk notikumiem, PowerShot ZOOM ir lieliski piemērota, jo tā ir ātra un var nekavējoties pietuvināt, ļaujot ērti fotografēt attālus objektus un dažādas detaļas. Vienkārši ieslēdziet to, iekadrējiet un uzņemiet — nav sarežģītas izvēlnes, turklāt pogas ir vienkārši izkārtotas.

CANON POWERSHOT ZOOM

Ātrums ir tas, ar ko PowerShot ZOOM tiešām izceļas. Tā kā kamera ir pilnīgi automātiska, varat nomērķēt un uzņemt, nedomājot par labākajiem iestatījumiem. Kameras jaudīgais DIGIC 8 procesors visu izlemj jūsu vietā, atstājot jums vaļu izbaudīt mirkli un uzņemt ārkārtīgi detalizētus attēlus un Full HD filmas ar 12 MP CMOS sensoru. Turklāt kamera ar nepārtraukto uzņemšanu ar ātrumu 10 kadri sekundē ir izcili piemērota dzīvnieku vai bērnu rotaļu uzņemšanai gan parkā, gan mājās, tos neiztraucējot.

Tikpat jaudīga kā binoklis, tomēr ievērojami daudzpusīgāka

Iespējams, apsverat iespēju iegādāties kādu Canon iespaidīgo binokli ar attēla stabilizāciju, tomēr PowerShot ZOOM piedāvā līdzīga attāluma telefoto sasniedzamību ar fotografēšanas un Full HD video ierakstīšanas iespējām, kā arī lieliskas papildu funkcijas, kas to padara par svarīgu kompanjonu brīvā dabā. Piemēram, varat izveidot savienojumu ar tālruni, lai brīvdabas piedzīvojumu laikā uzņemtajiem attēliem pievienotu ģeogrāfiskās atrašanās vietas atzīmes, un varat arī kopīgot reāllaika skatu, lai citi redzētu to pašu, ko jūs, ļaujot jums izbaudīt mirkli un uzņemt attēlus ar bagātīgām detaļām. Turklāt varat arī uzreiz dalīties ar savām atmiņām. Lieliski piemērota sporta dienām skolā, nepiespiestai savvaļas dzīvnieku vērošanai un gaistošu mirkļu ierakstīšanai ar putniem un dzīvniekiem dārzā — kamera lepojas ar ātrumu un trīs dažādiem palielinājumiem, kurus uzreiz var pārslēgt, kā arī ļoti ātru uzlādi, tāpēc burtiski varat paņemt kameru un uzņemt jebkurā brīdī.

PowerShot ZOOM
Vīrietis, kas izveido savienojumu un nosūta ar Canon PowerShot ZOOM uzņemtos attēlus uz savu mobilo tālruni

Secinājums

Esat jau nopratis, ka ar PowerShot ZOOM var panākt augstāku kvalitāti no attāluma nekā ar vairumu viedtālruņu, kā arī uzņemt laikā, kamēr vērojat notiekošo, atšķirībā no binokļa. Kamera izveido savienojumu ar tālruni un pietuvina jūs fotografējamajam objektam jaunā un pārsteidzošā veidā, ļaujot jums izdzīvot mirkli un tajā pašā laikā uzņemt. Ar vienkārši lietojamajām funkcijām un acumirklīgo darbību tā ir ideāls kabatas formāta teleskops un vienmēr gatava darbam, ērti ieguļot jūsu plaukstā.

Priekšrocību apkopojums

• Trīs pakāpju tālummaiņa ar lielisku optisko palielinājumu2 ļaus uzņemt mirkļus pat no simtiem metru attāluma.
• Ierakstiet Full HD video vai uzņemiet 12 MP fotoattēlus, iegūstot lieliskus rezultātus, pateicoties četru asu optiskajam attēlu stabilizatoram, un nenogurdiniet acis ar Powered IS, izmantojot 2,36 MP skatu meklētāju.
• Dinamiski uzņemiet savvaļas dzīvniekus, pateicoties nepārtrauktajai uzņemšanai ar ātrumu 10 kadri sekundē, piemēram, uzņemiet putnus, lai fotogrāfijās atklātu to izplestos spārnus lidojumā.
• Šī kamera ar tās mazajiem izmēriem, USB-C tipa uzlādi3 un lielo darbības laiku ir lieliski piemērota, lai to turētu kabatā vai uz delnas locītavas un uzņemtu atmiņā paliekošus mirkļus, kad pavadāt laiku ar ģimeni vai dabā.
• Kamera ar pilnīgi automātisko kontroli paplašina jūsu skatu brīnišķīgi vienkāršā veidā. Gaišais skatu meklētājs nodrošina skaidru skatu, un galvenos iestatījumus var ērti izmainīt vienkāršā izvēlnē.
• Dalieties ar reāllaika skatu no kameras un saglabājiet atmiņas, izmantojot Canon Camera Connect lietojumprogrammu. Izveidojiet savienojumu ar Wi-Fi, pievienojiet attēliem ģeogrāfisko atrašanās vietu un izmantojiet Bluetooth®4, lai savienotu ar viedtālruni.

Saistīti produkti

  1. Norādītais fokusa attālums ir ekvivalents 35 mm.
  2. Palielinājums ir 1,2 / 4,8 / 9,6 reizes attiecīgi pie 100 / 400 / 800 mm, šeit norādītais fokusa attālums ir ekvivalents 35 mm, un 800 mm fokusa attālumam ir 2 reižu digitālā tālummaiņa ar 400 mm optisko fokusa attālumu.
  3. Kameras komplektācijā nav lādētāja. Minimālās uzlādes prasības ir ar USB PD saderīgs strāvas avots, kas nodrošina vismaz 5 V, 1,5 A ar USB C tipa izvadu un izmanto komplektācijā iekļauto vadu, kas savieno divus USB C tipa kontaktus. Uzņemot videoklipus vai fotoattēlus, kamerai strāva tiek padota, ja netiek lādēts iekšējais akumulators. Uzlādes laiks ar Canon PD-E1 ir aptuveni 1 stunda 50 minūtes.
  4. Aprīkots ar Bluetooth® zemas enerģijas tehnoloģiju. Bluetooth® nosaukuma atzīme un logotips ir reģistrētas preču zīmes, kas pieder uzņēmumam Bluetooth SIG, Inc., un Canon Europe Ltd. šīs zīmes lieto saskaņā ar licenci. Citas preču zīmes un tirdzniecības nosaukumi pieder to attiecīgajiem īpašniekiem. Wi-Fi® ir Wi-Fi Alliance reģistrēta preču zīme.
    Bluetooth® nosaukuma atzīme un logotips ir reģistrētas preču zīmes, kas pieder uzņēmumam Bluetooth SIG, Inc., un Canon Inc. šīs zīmes lieto saskaņā ar licenci. Citas preču zīmes un tirdzniecības nosaukumi pieder to attiecīgajiem īpašniekiem.