EOS 200D
Blank-Rect Image

Canon EOS 200D

Kompakta, vienkārša un daudzpusīga — kamera, kurai vienmēr ir savienojums

Skatīt jauno modeli

Discover the EOS 200D

Iepazīstieties ar kameru EOS 200D

Uzņemt izcilas fotogrāfijas un videoklipus ir vienkāršāk nekā jebkad iepriekš

Skatīt videoklipu

Dizains, kas sevi attaisno darbā

Kameru EOS 200D ar intuitīvām vadīklām un skārienekrānu gluži kā viedtālrunim ir vienkārši lietot jau no paša sākuma. Uzņemiet ar dzidro optisko skatu meklētāju, lai redzētu pasauli tieši tādu, kāda tā ir, vai ar grozāmo ekrānu, lai uzņemtu no neparastām perspektīvām.

Skatīt visus Canon EOS 200D tehniskos datus

EOS 200D
EOS 200D

Fotogrāfijas, kuras jums patiks vēl ilgi

Uzņemiet 24,2 megapikseļu fotogrāfijas ar bagātīgu detaļu atainojumu un krāsām, kuras fantastiski izskatās tieši no kameras — ideāli piemērotas lielām izdrukām, fotogrāmatām un tiešsaistes galerijām, kā arī lieliskiem stāstiem ar fotogrāfijām. Kamera EOS 200D ir aprīkota ar DIGIC 7 procesoru, tāpēc var uzņemt attēlus vāja apgaismojuma apstākļos, un Dual Pixel CMOS AF pasaulē ātrākajai fokusēšanai režīmā Live View.*

Uzņemiet ar mazu asuma dziļumu

Kameras EOS 200D lielais APS-C sensors atvieglo uzņemšanu ar mazu asuma dziļumu — lieliska iespēja portretu uzņemšanai. Saglabājiet seju asumu uz skaisti izpludināta fona. Šādu pieeju izmanto profesionāli fotogrāfi visā pasaulē.

Vieglāk pārnēsājama. Vairāk fotogrāfiju. Vairāk vietās

Kamera EOS 200D ir visvieglākā DSLR kamera ar grozāmo ekrānu pasaulē,¹ un tā izstrādāta, lai jums nebūtu jānēsā smagas somas un jūs varētu izbaudīt fotografēšanu ar DSLR kameru vairāk vietās. Ņemiet to līdzi brīvdienās, ballītēs un svinībās vai vienkārši pastaigā, kad jūtat radošu iedvesmu.

More portable. More photos. In more places

Kā fotografēsiet?

Neatkarīgi no tā, kā jums patīk lietot kameru, EOS 200D vienmēr nodrošina vienlīdz ātru fokusēšanu, kā arī ātru un jutīgu darbību. Uzņemiet ar optisko skatu meklētāju, kuram nav aizkaves un kas parāda pasauli tieši tādu, kāda tā ir, vai iekomponējiet kadru, izmantojot viedtālrunim līdzīgo grozāmo displeju, un izbaudiet pasaulē ātrāko fokusēšanu režīmā Live View.*

How will you shoot?
Movies made easy too

Arī filmu izveide ir vienkārša

Lieliskas kvalitātes Full HD filmas ir vienkārši uzņemt ar Dual Pixel CMOS AF nepārtraukto fokusēšanu.

Skatīt videoklipu

Lielisku fotogrāfiju veidošanas pamācības

Kameras EOS 200D lietotāja interfeisa ceļvedis palīdz izvēlēties pareizos iestatījumus, lai jūs panāktu vēlamo efektu. Tas līdzinās personīgam fotografēšanas padomdevējam, kas stāvētu jums blakus.

A lesson in great photography

Sadarbība ar viedierīcēm

Pārlūkojiet, rediģējiet un kopīgojiet kameras EOS 200D fotogrāfijas savā viedtālrunī vai planšetdatorā² — tas ir pavisam vienkārši. Turklāt vienmēr ieslēgtā Low Energy Bluetooth® saite ļauj piekļūt kamerai pat tad, kad tā ir somā.

In partnership with your smart devices

Canon Photo Companion lietojumprogramma

Izcils partneris jebkuram vizuālu stāstu veidotājam — mūsu lietojumprogramma Photo Companion sniedz piekļuvi pielāgotām ekspertu zināšanām un saturam tad, kad tas visvairāk nepieciešams, lai jūs patiešām varētu iemūžināt savus stāstus.

Uzziniet vairāk

Canon Photo Companion app
Welcome to the EOS family


Iepazīstinām ar EOS kopienu

Pilnveidojas gan jūsu radošās vēlmes, gan mūsu kameru sistēma, piederumi un vairāk nekā 80 objektīvu, kas atbalsta jūsu vajadzības.

Uzziniet vairāk

Tehniskie dati

24.2 megapixel

24,2 megapikseļu

izšķirtspēja

5fps

5 kadru sekundē

nepārtrauktā fotografēšana

Max ISO 25,600

Maks. ISO 25 600

Paplašināms līdz ISO 51 200

EOS Movies

EOS filmas

Full HD ar 60p

Optical viewfinder

Optiskais skatu meklētājs

ar 9 punktu automātisko fokusēšanu

DIGIC 7

DIGIC 7

attēla apstrādes procesors

Live View

Režīms Live View

ar Dual Pixel CMOS AF

Wireless link

Bezvadu saite

Bluetooth®, NFC un Wi-Fi

Skatīt visus tehniskos datus

Key Feature
What’s in the box

Komplektācija

Digitālās kameras EOS 200D korpuss

Acu aizsargs Ef

Kameras vāciņš R-F-3

Plata siksna EW-400D

Akumulatora lādētājs LP-E17 (ar bateriju nodalījuma vāciņu)

Akumulatora bloks LP-E17E

Strāvas kabelis

Ieteicamie objektīvi

Saderīgi papildpiederumi

Saistīti produkti

*250D (melna/sudraba) ir pasaulē vieglākā starp visām digitālām viena objektīva reflektīva APS-C lieluma sensora kamerām ar grozāmu LCD monitoru. Ar akumulatoru un atmiņas karti atbilstoši CIPA vadlīnijām. Līdz 2019. gada 9. aprīlim (Canon izpēte).

Saistītās lietojumprogrammas

* Starp digitālām kamerām ar maināmiem objektīviem un APS-C formāta sensoriem ar fāžu nobīdes noteikšanas AF 2017. gada 14. februārī, pamatojoties uz Canon darbinieku veiktu izpēti.

Mērīts, izmantojot CIPA vadlīnijas un uzņēmumā izstrādātu mērīšanas metodi, ar objektīvu EF-S18-55mm F4-5.6 IS STM ar 55 mm iestatījumu, ar viena punkta AF un centrālā punkta izvēli, viena kadra AF, Live View, attēlu uzņemot ar aizslēga pogu. Tiek izmantoti manuāli režīmi, EV12 (ISO 100 istabas temperatūrā).

¹ Visvieglākā DSLR kamera ar APS-C sensoru un grozāmo ekrānu. Norāde attiecas uz melno modeli: aptuveni 453 g, mērīts saskaņā ar CIPA pārbaudes standartiem. 2017. gada 28. jūnijā, pamatojoties uz Canon, Inc. darbinieku veiktu izpēti.

² Darbojas ar operētājsistēmu iOS 8.4 vai Android 5.0 vai to jaunākām versijām. Canon Camera Connect lietojumprogramma ir pieejama Apple App Store vai Google Play veikalā.

Lai savienojums starp viedierīci un kameru vienmēr būtu ieslēgts, izmantojot Bluetooth®, nepieciešama sākotnējā iestatīšana Canon Camera Connect lietojumprogrammā. Bluetooth® savienojuma stabilitāte ir atkarīga no viedierīces modeļa un citiem vides faktoriem. Bluetooth® nosaukuma atzīme un logotips ir reģistrētas preču zīmes, kas pieder uzņēmumam Bluetooth SIG, Inc., un Canon Inc. šīs zīmes lieto saskaņā ar licenci. Citas preču zīmes un tirdzniecības nosaukumi pieder to attiecīgajiem īpašniekiem. Nepieciešama Bluetooth® 4 vai jaunāka versija un iOS 8.4, Android 5.0 vai jaunākas versijas.

Awards