DSLR kameras

Canon EOS 200D

Kompakta, vienkārša un daudzpusīga — kamera, kurai vienmēr ir savienojums

Iepazīstieties ar kameru EOS 200D

Uzņemt izcilas fotogrāfijas un videoklipus ir vienkāršāk nekā jebkad iepriekš

Canon Camera

Fotogrāfijas, kuras jums patiks vēl ilgi

Uzņemiet 24,2 megapikseļu fotogrāfijas ar bagātīgu detaļu atainojumu un krāsām, kuras fantastiski izskatās tieši no kameras — ideāli piemērotas lielām izdrukām, fotogrāmatām un tiešsaistes galerijām, kā arī lieliskiem stāstiem ar fotogrāfijām. Kamera EOS 200D ir aprīkota ar DIGIC 7 procesoru, tāpēc var uzņemt attēlus vāja apgaismojuma apstākļos, un Dual Pixel CMOS AF pasaulē ātrākajai fokusēšanai režīmā Live View.*

Uzņemiet ar mazu asuma dziļumu

Kameras EOS 200D lielais APS-C sensors atvieglo uzņemšanu ar mazu asuma dziļumu — lieliska iespēja portretu uzņemšanai. Saglabājiet seju asumu uz skaisti izpludināta fona. Šādu pieeju izmanto profesionāli fotogrāfi visā pasaulē.

Canon Camera
Canon Camera

Vieglāk pārnēsājama. Vairāk fotogrāfiju. Vairāk vietās

Kamera EOS 200D ir visvieglākā DSLR kamera ar grozāmo ekrānu pasaulē,¹ un tā izstrādāta, lai jums nebūtu jānēsā smagas somas un jūs varētu izbaudīt fotografēšanu ar DSLR kameru vairāk vietās. Ņemiet to līdzi brīvdienās, ballītēs un svinībās vai vienkārši pastaigā, kad jūtat radošu iedvesmu.

Kā fotografēsiet?

Neatkarīgi no tā, kā jums patīk lietot kameru, EOS 200D vienmēr nodrošina vienlīdz ātru fokusēšanu, kā arī ātru un jutīgu darbību. Uzņemiet ar optisko skatu meklētāju, kuram nav aizkaves un kas parāda pasauli tieši tādu, kāda tā ir, vai iekomponējiet kadru, izmantojot viedtālrunim līdzīgo grozāmo displeju, un izbaudiet pasaulē ātrāko fokusēšanu režīmā Live View.*

Canon Camera

Arī filmu izveide ir vienkārša

Lieliskas kvalitātes Full HD filmas ir vienkārši uzņemt ar Dual Pixel CMOS AF nepārtraukto fokusēšanu.
Canon Camera

Lielisku fotogrāfiju veidošanas pamācības

Kameras EOS 200D lietotāja interfeisa ceļvedis palīdz izvēlēties pareizos iestatījumus, lai jūs panāktu vēlamo efektu. Tas līdzinās personīgam fotografēšanas padomdevējam, kas stāvētu jums blakus.

Sadarbība ar viedierīcēm

Pārlūkojiet, rediģējiet un kopīgojiet kameras EOS 200D fotogrāfijas savā viedtālrunī vai planšetdatorā² — tas ir pavisam vienkārši. Turklāt vienmēr ieslēgtā Low Energy Bluetooth® saite ļauj piekļūt kamerai pat tad, kad tā ir somā.

Canon Camera

Canon mērķis ir līdz 2050. gadam panākt uzņēmējdarbības CO2 emisiju nulles līmeni

Mēs to sasniegsim, nodrošinot uzlabojumu vidēji par 3% gadā viena produkta dzīves cikla CO2 emisiju uzlabošanas indeksā. To ilgstoši uzturot, mēs panāktu aptuveni 50% samazinājumu līdz 2030. gadam salīdzinājumā ar 2008. gada līmeni. Mēs atzīstam, ka tas atbilst Parīzes nolīgumā noteiktajam samazinājuma līmenim.

Mēs turpināsim pārskatīt mērķus, ņemot vērā ilgtermiņa perspektīvu, lai pārbaudītu mūsu ieguldījumu tādas sabiedrības izveidē, kurā ir zemas oglekļa emisijas.

Photographer looking down view finder

Canon Photo Companion lietojumprogramma

Izcils partneris jebkuram vizuālu stāstu veidotājam — mūsu lietojumprogramma Photo Companion sniedz piekļuvi pielāgotām ekspertu zināšanām un saturam tad, kad tas visvairāk nepieciešams, lai jūs patiešām varētu iemūžināt savus stāstus.

Canon Camera

Iepazīstinām ar EOS kopienu

Pilnveidojas gan jūsu radošās vēlmes, gan mūsu kameru sistēma, piederumi un vairāk nekā 80 objektīvu, kas atbalsta jūsu vajadzības.

Tehniskie dati

 • 24,2 megapikseļu

  izšķirtspēja

 • 5 kadru sekundē

  nepārtrauktā fotografēšana

 • Maks. ISO 25 600

  Paplašināms līdz ISO 51 200

 • EOS filmas

  Full HD ar 60p

 • Optiskais skatu meklētājs

  ar 9 punktu automātisko fokusēšanu

 • DIGIC 7

  attēla apstrādes procesors

 • Režīms Live View

  ar Dual Pixel CMOS AF

 • Bezvadu saite

  Bluetooth®, NFC un Wi-Fi

Komplektācija

 • Digitālās kameras EOS 200D korpuss

 • Acu aizsargs Ef

 • Kameras vāciņš R-F-3

 • Plata siksna EW-400D

 • Akumulatora lādētājs LP-E17 (ar bateriju nodalījuma vāciņu)

 • Akumulatora bloks LP-E17E

 • Strāvas kabelis

Ieteicamie objektīvi

Saderīgi papildpiederumi

Saistīti produkti

Saistītās lietojumprogrammas