EOS M100
Blank-Rect Image

Canon EOS M100

Maza, stilīga, vienkārša un ērti savienojama bezspoguļa kamera ar neticamu attēlu kvalitāti; ideāli piemērota, lai pārietu no viedtālruņa.

Skatīt jauno modeli

Tell your own story

Veidojiet savu stāstu visur, kur dodaties.

Skatīt videoklipu

Kvalitāte bez piepūles. Neticami rezultāti.

Veidojiet savu stāstu ar brīnišķīgiem attēliem un kinematogrāfiskām Full HD filmām. Stilīga, kompakta un radoša — bezspoguļa kamera EOS M100 ļauj bez piepūles uzņemt īsto mirkli un to kopīgot ar viedtālrunim līdzīgu vadību un ērti lietojamu Bluetooth un Wi-Fi savienojumu.

Skatīt visus tehniskos datus

EOS M100

Kvalitāte bez piepūles

Uzreiz radiet iespaidu ar perfekti fokusētiem fotoattēliem un kinematogrāfiskām Full HD filmām, kas iegūtas gan dienā, gan naktī, izmantojot 24,2 MP CMOS sensoru, Dual Pixel CMOS AF, ISO līdz 25600 un automātiskus režīmus.

Compact spontaneity

Kompakta kamera spontānai rīcībai

Stilīga un kompakta — EOS M100 nodrošina DSLR kameras jaudu ērti pārnēsājamā formātā. Uzņemiet fantastiskus attēlus ar DIGIC 7 apstrādi un notveriet darbību, uzņemot ar 6,1 kadru sekundē.

Vienkārša savienojuma izveide

Ērti savienojiet ar viedierīcēm, izmantojot Bluetooth®,* Wi-Fi un Canon Camera Connect lietojumprogrammu. Izbaudiet viedtālrunim līdzīgo vadību ar noliecama skārienekrāna interfeisu, kas lieliski piemērots pašbildēm.

Painless connectivity

Unikāls dizains

Piešķiriet savai kamerai unikālu izskatu — varat izvēlēties kādu no daudzajiem stiliem. Atlasiet kādu no trīs ikoniskajām kameras korpusa krāsām un pēc tam pievienojiet apvalku EH31-FJ, kas pieejams dažādās krāsās un ar atšķirīgu dizainu.

Unique by design

Canon Photo Companion lietojumprogramma

Izcils partneris jebkuram vizuālu stāstu veidotājam — mūsu lietojumprogramma Photo Companion sniedz piekļuvi pielāgotām ekspertu zināšanām un saturam tad, kad tas visvairāk nepieciešams, lai jūs patiešām varētu iemūžināt savus stāstus.

Uzziniet vairāk

Canon Photo Companion app
EOS M100

Komplektācija

EOS M100 korpuss

Kameras vāciņš R-F-4

Siksniņa EM-300DB

Akumulatora lādētājs LC-E12E

Akumulatora bloks LP-E12

Strāvas kabelis

Ieteicamie objektīvi

*Lai izmantotu EF 50mm f/1.8 STM, EF 70-300mm f/4-5.6 IS II USM, EF-S 10-18mm f/4.5-5.6 IS STM objektīvu ar EOS M100, papildus nepieciešams stiprinājuma adapteris EF-EOS M.

Saderīgi papildpiederumi

Tehniskie dati

24.2 CMOS sensor

24,2 CMOS sensors

24,2 megapikseļu APS-C formāta CMOS sensors

DIGIC 7

DIGIC 7

Jaudīga DIGIC apstrāde

Dual PIxel AF

Dual Pixel CMOS AF

Ātrai fotografēšanai; vienmērīgiem videoklipiem

EOS M10

6,1 kadrs/s

Nepārtraukta uzņemšana ar 6,1 kadru sekundē

Full HD 60P

Full HD 60P

Vienmērīgākas, dabiskākas filmas

8.0cm touch LCD

7,5 cm LCD skārienekrāns

Augstas izšķirtspējas noliecams skārienekrāns

Wi-Fi

Wi-Fi / NFC

Savienojiet, kopīgojiet un dublējiet bez vadiem

Bluetooth

Bluetooth

Pastāvīgs savienojums

Skatīt visus tehniskos datus

EOS M100
Tell every story

Izstāstiet visus stāstus

Veidojiet savu stāstu, izmantojot plašu maināmo objektīvu klāstu. Gūstiet radošu iedvesmu ar nelielu EF-M objektīvu vai galējas pielāgošanās iespējas ar EF/EF-S objektīviem, izmantojot adapteri.

IZPĒTĪT ŠODIEN

Galerija

Saistīti produkti

*Aprīkota ar Bluetooth® zemas enerģijas tehnoloģiju. Bluetooth® nosaukuma atzīme un logotips ir reģistrētas preču zīmes, kas pieder uzņēmumam Bluetooth SIG, Inc., un Canon Inc. šīs zīmes lieto saskaņā ar licenci. Citas preču zīmes un tirdzniecības nosaukumi pieder to attiecīgajiem īpašniekiem.