L-series EOS R & EF Lenses

Canon RF objektīvi

Uzziniet jaunumus

Izveidots pilnīgi no jauna

EOS R sistēma un RF stiprinājums esošās EOS sistēmas mantojumu paceļ pilnīgi jaunā līmenī. EOS R sistēma ir izstrādāta saskaņā ar tehnoloģiskajiem jaunievedumiem un lietotāju atsauksmēm — Canon inženieri ir ņēmuši vērā lietošanas ērtības un iespēju nākotnē paplašināt objektīvu portfolio.

Konstrukcijas kvalitāte

RF objektīvu stiprinājums sniedz iespēju izveidot radikāli jaunu optikas konstrukciju, ļaujot lielus objektīva elementus novietot pēc iespējas tuvāk sensoram, lai gaisma uzreiz nokļūtu uz sensora. Tas samazina optisko aberāciju un palielina attēlu kvalitāti.

Canon The RF mount

Izstrādāts, lai būtu pielāgojams

Stiprinājuma mazais aizmugurējais fokuss un lielais 54 mm diametrs paver iespējas Canon optikas inženieriem iegūt jauna līmeņa brīvību, lai izveidotu jaunas paaudzes optiku — tā nodrošina lielisku līdzsvaru starp samazināto sistēmas lielumu, augstas kvalitātes attēliem un augsti specializētu veiktspēju.

Canon eos r back folts

2020. gada jaunumiCanon ar lepnumu paziņo par jauna EOS R sistēmas objektīva un pagarinātāja izstrādi, kas pieejams lieliskās L sērijas RF 100-500mm F4.5-7.1L IS USM, EXTENDER RF 1.4x un EXTENDER RF 2x ierīcēs izciliem un daudzpusīgiem rezultātiem. Turklāt Canon arī apstiprina plānu 2020. gadā laist apgrozībā 5 papildu RF objektīvus.

Jūs varētu interesēt...