L-series EOS R & EF Lenses

Canon RF objektīvi

Uzziniet jaunumus

2020. gada jaunumi

Canon ar prieku paziņo par vairākiem jauniem objektīviem un pagarinātājiem, kas paredzēti EOS R sistēmai, tostarp apburošo L sērijas RF 100-500mm F4.5-7.1L IS USM, RF 600mm F11 IS STM un RF 800mm F11 IS STM lieliskai sasniedzamībai un daudzpusībai. Turklāt Canon arī apstiprina plānu 2020. gadā laist apgrozībā papildu RF objektīvus.

Izveidots pilnīgi no jauna

EOS R sistēma un RF stiprinājums esošās EOS sistēmas mantojumu paceļ pilnīgi jaunā līmenī. EOS R sistēma ir izstrādāta saskaņā ar tehnoloģiskajiem jaunievedumiem un lietotāju atsauksmēm — Canon inženieri ir ņēmuši vērā lietošanas ērtības un iespēju nākotnē paplašināt objektīvu portfolio.

Konstrukcijas kvalitāte

RF objektīvu stiprinājums sniedz iespēju izveidot radikāli jaunu optikas konstrukciju, ļaujot lielus objektīva elementus novietot pēc iespējas tuvāk sensoram, lai gaisma uzreiz nokļūtu uz sensora. Tas samazina optisko aberāciju un palielina attēlu kvalitāti.

Canon The RF mount

Izstrādāts, lai būtu pielāgojams

Stiprinājuma mazais aizmugurējais fokuss un lielais 54 mm diametrs paver iespējas Canon optikas inženieriem iegūt jauna līmeņa brīvību, lai izveidotu jaunas paaudzes optiku — tā nodrošina lielisku līdzsvaru starp samazināto sistēmas lielumu, augstas kvalitātes attēliem un augsti specializētu veiktspēju.

Canon eos r back folts

Jūs varētu interesēt...