Scanners Cashback
alt text goes here

EKSKLUZĪVS PIEDĀVĀJUMS CPS dalībniekiem

Pieprasiet 200 € mārciņu naudas atmaksu par regulēšanas gredzena stiprinājuma adapteri EF-EOS R, iegādājoties EOS R pirms 10. janvāra.

*Attiecas noteikumi un nosacījumi

Lai nosvinētu CPS darbības atjaunošanu un jaunās EOS R piedāvājumu, CPS dalībnieki var pieteikties uz 200 € mārciņu naudas atmaksu par regulēšanas gredzena stiprinājuma adapteri, kad iegādājas EOS R.

Regulēšanas gredzena stiprinājuma adapteris EF-EOS R piedāvā papildu funkcionalitāti ar stiprinājuma adapteri EF-EOS R, sniedzot lielākas kontroles iespējas un ļaujot personalizēt EF objektīvu ar pielāgojamo gredzenu.

Kā darbojas akcija?

Pirms 2019. gada 10. janvāra vienkārši iegādājieties EOS R komplektu un regulēšanas gredzena stiprinājuma adapteri EF-EOS R no jebkura mazumtirgotāja, kas piedalās akcijā, un piesakieties uz naudas atmaksu 200 € mārciņu apmērā. Akcija attiecas uz produktiem, kas nopirkti laikā no 2018. gada 5. septembra līdz 2019. gada 10. janvārim, tomēr naudas atmaksu akcijas periodā var pieprasīt tikai CPS dalībnieki ar derīgu dalībnieka numuru.

Vai neesat CPS dalībnieks? Noklikšķiniet šeit, lai pievienotos

Akcijas produkti

Pieprasiet naudas atmaksu par regulēšanas gredzena stiprinājuma adapteri EF-EOS R, iegādājoties EOS R komplektu.

EOS R komplekti

Regulēšanas gredzena stiprinājuma adapteris

Kur pirkt

Varat iesniegt naudas atmaksas pieteikumu par atsevišķiem Canon produktiem, kas iegādāti no mazumtirgotājiem, kuri piedalās akcijā.

Mazumtirgotāji, kas piedalās akcijā

EOS_R_Control_Ring_Mount_Adapter.jpg

Canon Professional Services

Members get access to CPS Priority Support, both locally and at major events; a priority Fast Track repair service; and — depending on your level of membership — free back-up equipment loans and return shipping on maintenance. They can also regularly enjoy exclusive members’ offers.

Find out more and apply

A CPS member looking pleased with his Canon photography equipment

Sīkāka informācija