low-light photography

Kameras uzņemšanai vājā apgaismojumā

Uzņemiet patieso mirkļa noskaņu, kad saule noriet, izmantojot Canon kameras vājam apgaismojumam ar HS System

Skaidrāki attēli — mazāk traucējumu

Uzņemot vājā apgaismojumā ar viedtālruni, var iegūt neapmierinošus, sliktas kvalitātes attēlus. Canon vājam apgaismojumam paredzētajā kompaktkamerā ir izmantota moderna optika, sensori un procesori, tāpēc vājā apgaismojumā varat iegūt skaistākus un dabiskākus rezultātus.

photography clarity

Iemūžiniet patieso mirkļa noskaņu

Izmantojot zibspuldzi vāja apgaismojuma apstākļos, var sabojāt noskaņu, iegūstot blāvas sejas, nedabiskas krāsas un tumšu fonu. Canon vājam apgaismojumam paredzētās kameras ar HS System nodrošina brīnišķīgus rezultātus bez zibspuldzes — varat uzņemt tieši to, ko redzat.

face woman photography

Vairs nekādu izplūdušu kadru

Uzņemot vājā apgaismojumā kameru turot rokā, tā var izkustēties un attēli var izplūst, tomēr mūsu vājam apgaismojumam paredzētās kameras ar HS System, liela atvēruma objektīvu un Intelligent IS ļauj uzņemt sveču gaismā vai koncertā, kameru turot rokā un joprojām iegūstot asus rezultātus.

shooting handheld in low light

Uzlabotas tehnoloģijas teicamiem kadriem vājā apgaismojumā

Canon inovatīvā HS System ir ekskluzīva īpaši jutīga sensora, kas uztver vairāk gaismas, un jaudīgas DIGIC apstrādes kombinācija. Tā nodrošina augstāko attēlu kvalitāti un izcili darbojas vājā apgaismojumā, lai varētu notvert mirkļa noskaņu.

Liela atvēruma objektīvs

Šie f/1.8 objektīvi ielaiž kamerā vairāk gaismas, sniedzot iespēju izmantot lielāku aizslēga ātrumu, lai iegūtu mazāk izpludinātus dabiska izskata attēlus. Canon profesionāļiem paredzētā kamera ar izcili ātras darbības optiku un HS sistēmu ir lieliska izvēle, ja vēlaties apgūt fotografēšanu vājā apgaismojumā.

G7 X camera

Režīms Intelligent IS

Canon inovatīvais risinājums ir Intelligent IS — uzlabota optiskā attēla stabilizēšana, kas novērš kameras izkustēšanās sekas — varat fotografēt, turot kameru rokās pat vājā apgaismojumā, un iegūt attēlus bez izplūduma. Daudzpusīga un pilnīgi automātiska — tā pielāgojas dažādām ainām, lai nodrošinātu izcilus rezultātus.

low light city photography

Lūdzu, ņemiet vērā, ka ne visos produktos ir pieejamas visas funkcijas.