canon cameras mirrorless

Bezspoguļu vai DSLR kameru? 

Uzziniet, kas katrai no tām ir vislabākais

Visa jums nepieciešamā informācija, lai izvēlētos savu ideālo kameru

Izvēlieties savu ideālo kameru

Ja pētāt priekšrocības, ko sniedz kameras ar nomaināmiem objektīviem, vai meklējat jaunu un pārsteidzošu veidu, kā strādāt vēl radošāk, varat izvēlēties kompaktu EOS M bezspoguļu kameru vai EOS Digital SLR kameru. Abām ir viena no labākajām attēlveidošanas tehnoloģijām, lai nodrošinātu iespaidīgu veiktspēju, pārsteidzošus rezultātus un brīnišķīgas radošās iespējas, kā arī piedāvātu nepārspējamu EOS objektīvu un piederumu daudzveidību. Šeit ir mūsu ceļvedis, lai palīdzētu jums izvēlēties savu ideālo kameru.

eos m5 ambient comparison

Ideālas darba sākšanai

Speriet pirmos soļus EOS pasaulē un bez piepūles atklājiet savu radošo potenciālu ar mūsu sākuma līmeņa kamerām EOS M10 un 1300D. Ideāla iepazīšanās ar kameras lietošanu ar iespēju mainīt objektīvus — tās abas nodrošina lielisku fotoattēlu un filmu kvalitāti ar lielo 18 megapikseļu sensoru un ir aprīkotas ar Wi-Fi, lai būtu ērta kopīgošana.

eos m10 eos 1300d

EOS M10

Maza, viegla un daudzpusīga — EOS M10 var ņemt līdzi it visur, un to var pielāgot savam unikālajam stilam, pateicoties krāsu un kameras apvalku izvēlei. Ideāli piemērota, lai pārietu no viedtālruņa vai kompaktkameras, — tā piedāvā ne tikai izcilas kvalitātes rezultātus un radošu brīvību ar maināmiem objektīviem, bet sniedz iespēju arī ērti uzņemt pašbildes, izmantojot lielo grozāmo skārienekrānu, un iegūt „notēmē un knipsē“ ērtības, ja nepieciešams.

Uzziniet vairāk

eos m10 sample alina rudya
Uzņemts ar EOS M10
 • f/4.5
 • 1/40
 • 2000

EOS 1300D

Kamera EOS 1300D ir aprīkota ar radošām opcijām, tomēr vienkārši lietojama — tā ir perfekta DSLR kamera, lai uzsāktu ceļojumu fotografēšanas pasaulē. Varat apgūt fotografēšanu un bez piepūles izpētīt savu māksliniecisko potenciālu, izmantojot tik daudz iestatījumu vadības iespēju, cik vēlaties.

Uzziniet vairāk

gull sample a2 creative filters off
Uzņemts ar EOS 1300D
 • f/3.5
 • 1/100
 • 400

Lielisks solis uz priekšu

Ja esat gatavs pilnveidot savu fotografēšanas prasmi vai vienkārši vēlaties lieliskas veiktspējas universālu kameru, izvēlieties mazo, portatīvo EOS M3 vai ar tehnoloģijām bagātīgi aprīkoto EOS 760D. Abām ir 24,2 megapikseļu kvalitāte, vadība ar noliecamu skārienekrānu un Wi-Fi ērtai kopīgošanai. Turklāt ar automātiskajiem režīmiem vienmēr ir vienkārši iegūt lieliskus rezultātus, kā arī bez piepūles varat izpētīt pilnīgi manuālas vadības radošās iespējas.

eos m3 eos 760d

EOS M3

Maza un kompakta kamera, ar kuru rīkoties ir līdzīgi kā ar DSLR, — EOS M3 apvieno jaudīgu veiktspēju un izcilu kvalitāti ar maziem izmēriem. Tā ir pietiekami ātra, lai ērti uzņemtu spontānus mirkļus, un piedāvā izpētīt plašu radošu funkciju klāstu. Turklāt pēc izvēles varat pievienot elektronisku skatu meklētāju, lai paplašinātu kadrēšanas iespējas.

Uzziniet vairāk

eos m3
Uzņemts ar EOS M3
 • f/11.0
 • 1/80
 • 400

EOS 760D

Kamera EOS 760D ar daudzpusīgām vadības iespējām un izsmalcinātu DSLR ergonomiku var jūsu fotografēšanas potenciālu pacelt jaunā radošā līmenī. Lielā mērā pielāgojama un ar uzlabotu 19 punktu AF sistēmu, kas atvieglo sekošanu objektiem, kuri ātri pārvietojas, — ir vienkārši iegūt izcilus rezultātus neatkarīgi no tā, vai uzņemat sportu, portretus vai ainavas. Turklāt tai ir grozāms skārienekrāns, kas lieliski noder filmu uzņemšanai no dažādām perspektīvām.

Uzziniet vairāk

eos 760d sample
Uzņemts ar EOS 760D
 • f/4.0
 • 1/2500
 • 200

Ideāli piemērota prasmīgiem lietotājiem

Uzlabotās 24,2 megapikseļu EOS kameras ar pilnīgām savienojuma iespējām ļauj izpētīt jaunus objektus un paņēmienus un attīstīt savu radošumu jaunos, pārsteidzošos veidos. Kamerās EOS M5 un EOS 80D atklāsiet izcilas funkcijas, kas sniegs lielākas vadības iespējas un ātrumu, tostarp ātru automātiskās fokusēšanas sistēmu un nepārtrauktu uzņemšanu ar 7 kadriem sekundē, kā arī jaunu veiktspējas un kvalitātes līmeni, kas vēl vairāk pilnveidos jūsu fotogrāfijas un videogrāfiju.

eos m5 eos 80d

EOS M5

Paņemot labāko no Canon kompaktkamerām un DSLR, EOS M5 perfekti apvieno lielisku veiktspēju ar maziem, diskrētiem izmēriem, un tā ir ideāli piemērota ielu fotografēšanai. Turklāt rīkošanās ar kameru ir līdzīga kā ar EOS kameru, pateicoties augstas izšķirtspējas centrālajam elektroniskajam skatu meklētājam. Tā ir perfekta izvēle EOS kameru lietotājiem, lai nodrošinātu otru kameru, kas ir saderīga ar viņu objektīviem vai ir mazāka alternatīva tradicionālajai DSLR kamerai.

Uzziniet vairāk

eos m5 sample gail tibbon
Uzņemts ar EOS M5
 • f/11.0
 • 1/80
 • 400

EOS 80D

Varat neierobežoti radoši izpausties ar jaudīgo, daudzpusīgo un jutīgo kameru EOS 80D, kas ir izcila sportam, portretiem, ainavām, ielām, ceļojumiem un fotografēšanai vājā apgaismojumā, kā arī radošai videogrāfijai. Tā ir aprīkota ar inovatīvām tehnoloģijām un nodrošina visas vadības iespējas un ērtības, kas nepieciešamas satriecošu rezultātu iegūšanai jebkurā situācijā.

Uzziniet vairāk

eos 80d sample
Uzņemts ar EOS 80D
 • f/9.0
 • 1/125
 • 200

Vai nepieciešama palīdzība?

Iegūstiet papildu informāciju, kas palīdzēs atrast jūsu ideālo kameru.