Canon Zoemini C
Blank-Rect Image

Canon Zoemini C

Pasmaidiet un iegūstiet pašbildi ar momentuzņēmumu kameru un printeri — ideāls kabatas formāta risinājums jautrām fotogrāfijām jebkurā vietā.

Canon Zoemini C

Iepazīstieties ar Canon Zoemini C

No trāpīgām pašbildēm līdz brīnišķīgiem draugu attēliem – iegūstiet kvalitatīvas izdrukas no kabatas plaukstā pāris sekundēs

Skatīt videoklipu

Pielīmējamas izdrukas — no kabatas plaukstā pāris sekundēs

Uzņemiet un drukājiet momentuzņēmumus ar kabatas formāta Canon Zoemini C. Pašbilžu uzņemšanu atvieglo atstarojošs spogulis, pret notraipījumiem izturīga Zink™ tehnoloģija un līmējamas izdrukas — portatīvais momentuzņēmumu kameras printeris palīdz katru mirkli padarīt īpašu.

Skatīt visus tehniskos datus

Canon Zoemini C Specification Intro

Tehnoloģija, kas divas ierīces apvieno vienā

Šī viedā kombinācija sniedz iespēju uzņemt un izdrukāt ar vienu un to pašu ierīci. Ar 5 megapikseļu kameru, mikro SD kartes slotu* un ZINK™ tehnoloģiju — tas ir viss nepieciešamais, lai iegūtu fotogrāfijas jebkurā vietā.

2-in-1 technology

Ieņemiet pozu

Ar priekšpusē stiprināto spoguli vienmēr iegūsit kārotās pašbildes. Izdrukājiet attēlu ar perfektu pozu, noplēsiet aizmugurējo kārtu un izdekorējiet savas lietas — stilīgs un personalizēts pieskāriens.

Strike a pose

Mazs un elegants

Vieglais Canon Zoemini C ir pieejams četrās krāsās, un tas ir ārkārtīgi ērti pārnēsājams un lielisks kabatas formāta sabiedrotais — tā elegantā konstrukcija ērti ieguļ plaukstā, kabatā vai somā.

Small and sleek

Pielīmējiet

Nodrošina vietu 10 loksnēm ar 2 x 3 collu Zink™ drukāšanas papīru, kuram ir līmējama aizmugure — uzņēmumus varat izdrukāt, noplēst aizmuguri un pielīmēt jebkurā vietā — no ledusskapja līdz tālrunim.

Astoņas radošas idejas drukāšanai

Stick ’em up
From pixels to prints

No pikseļiem līdz izdrukām

Aizmirstiet par ķēpīgu tintes uzpildīšanu ar Zink™ tehnoloģiju bez tintes. Kad mikrokristālus silda, tie reaģē, veidojot pret notraipījumiem, plēšanu un ūdeni izturīgas fotogrāfijas — neatkarīgi no jūsu atrašanās vietas.

Canon ZINK™ foto papīrs

ZINK papīram ir mikrokristālu slānis, kas reaģē uz siltumu, veidojot pret notraipījumiem, plēšanu un ūdeni izturīgu attēlu bez jebkādas tintes.

Pērciet 20 loksnes

Pērciet 50 loksnes

Canon ZINK™ Photo Paper

Svarīgākie tehniskie dati

zink

ZinkTM

Drukāšanas tehnoloģija

lightweight

Viegls

170 gramu modelis košļājamo gumiju rozā, kameņu dzeltenā, piparmētru zaļā un jūras zilā krāsā

Resolution

314 x 500 dpi

izšķirtspēja

10-sheet capacity

10 lokšņu ietilpība

ZinkTM 2 x 3 collu drukāšanas papīrs

5 Megapixels

5 megapikseļu

kamera

Micro SD

Mikro SD*

Tiek atbalstīta atmiņas karte

Skatīt visus tehniskos datus

Key Specifications
WITB

Komplektācija

Viss nepieciešamais, lai uzņemtu, izdrukātu un pielīmētu, atrodoties jebkurā vietā.

Canon momentuzņēmumu kameras printeris Canon Zoemini C (pieejams košļājamo gumiju rozā, kameņu dzeltenā, piparmētru zaļā un jūras zilā krāsā)

USB kabelis

Drošības atbilstības lapa

EWS (garantijas) lapa

Īsā darba uzsākšanas rokasgrāmata (A3 formāta papīrs)

CANON Zink™ fotopapīrs (10 loksnes) +1 SMARTSHEET

Delnas siksniņa

#FreeYourStory

Esiet drosmīgs. Esiet izteiksmīgs. Esiet oriģināls. Parādiet dzīvi caur jūsu objektīvu. Mēs vēlamies redzēt jūsu unikālo pasaules skatījumu fotoattēlos, izdrukās vai filmās, ko pats esat uzņēmis.

Papildinformācija

Free Your Story Canon PowerShot G7 X Mark III

Saistītie produkti

*Ar Canon Zoemini C uzņemtos fotoattēlus var saglabāt mikro SD kartē. Attēlus no kartes nevar augšupielādēt ierīcē Canon Zoemini C.