Canon Zoemini S
Blank-Rect Image

Canon Zoemini S

Iegūstiet izdruku uzreiz, lai saglabātu atmiņas. Uzņemiet perfektu pašbildi, izmantojot iebūvēto spoguli un gredzenveida apgaismojumu, izveidojiet savienojumu ar lietotni Canon Mini Print un uzreiz iegūstiet brīnišķīgu grupas fotoattēlu, uzņemšanu veicot ar tālvadības aizslēgu — tas viss pieejams ar Canon Zoemini S.

Canon Zoemini S

Iepazīstieties ar Canon Zoemini S

Pārvērsiet atmiņas jaukās piemiņas lietās ar eleganto Canon Zoemini S iebūvēto kameru ar pašbildes spoguli, gredzenveida apgaismojumu un aizslēgu ar tālvadību

Skatīt videoklipu

Stilīgi atspulgi: spogulis un gredzenveida apgaismojums pašbildēm, ar kurām ir vērts dalīties

Iegūstiet vislabākos kadrus ar kabatas formāta 8 megapikseļu kameras printeri. Ar gredzenveida apgaismojumu pārliecinošām pašbildēm, aizslēga tālvadību no viedtālruņa, izmantojot lietotni Canon Mini Print, un momentuzņēmumiem, kurus var pielīmēt, — šī ir izcila stilierīce fotografēšanas entuziastiem.

Skatīt visus tehniskos datus

Canon Zoemini S Specification Intro

Lieliska kombinācija attēlu iegūšanai

Uzņemiet un drukājiet ar vienu viedu ierīci, kas apvieno divas. Pateicoties 8 megapikseļu kamerai, mikro SD kartes slotam* un Zink™ tehnoloģijai, Canon Zoemini S ietver visu, kas nepieciešams, lai iegūtu fotogrāfijas jebkurā vietā.

Picture-perfect combo

Elegants risinājums

Šis vieglais kameras printeris ir pieejams matēti melnā, pērļu baltā un rožaini zeltainā krāsā — tas ir lielisks portatīvs sabiedrotais, ko ir ērti ielikt kabatā vai somā.

Sleek solution
Shareable selfies

Pašbildes, ar kurām var dalīties

Priekšpusē piestiprināts spogulis un gredzenveida apgaismojums nodrošina skaistas pašbildes, bet lietotnes Canon Mini Print tālvadības aizslēga funkcija atvieglo grupu bilžu uzņemšanu.

Viedi momentuzņēmumi

Izmantojiet Bluetooth** tehnoloģiju un lietotni Canon Mini Print, lai attēlus izdrukātu no viedtālruņa — pieejamas daudzas stilīgas filtra un kolāžas iespējas. Lietotni varat arī izmantot, lai programmētu kameru ar pielāgojamām skaņām un taimera iestatījumu, kas sniedz iespēju attēlos uzņemt perfektas pozas.

Smart snaps

Izdrukājiet, noplēsiet aizmuguri un pielīmējiet

Nodrošina vietu 10 loksnēm ar Zink™ drukāšanas papīru, kuram ir līmējama aizmugure un kurš ir izturīgs pret plēšanu, — ir viegli uzņemt, izdrukāt un dekorēt savas lietas ar iecienītākajiem uzņēmumiem.

Astoņas radošas idejas drukāšanai

Print, peel and stick
Canon Mini Print app

Canon Mini Print lietojumprogramma

Savienojiet Canon Zoemini printeri ar savu mobilo tālruni vai planšetdatoru, izmantojot Canon Mini Print lietojumprogrammu, kuru bez maksas var lejupielādēt no veikala App Store vai Google Play***. Uzņemiet fotogrāfijas vai lejupielādējat tieši no Facebook, Instagram, Google Photos, Dropbox vai iCloud. Pēc tam varat pievienot filtrus, AR, kropļojumus, zīmējumus vai tekstu, iegūstot pilnībā pielāgotu attēlu.

Lejupielādēt no App Store
Lejupielādēt no Google Play

Canon ZINK™ foto papīrs

ZINK papīram ir mikrokristālu slānis, kas reaģē uz siltumu, veidojot pret notraipījumiem, plēšanu un ūdeni izturīgu attēlu bez jebkādas tintes.

Pērciet 20 loksnes

Pērciet 50 loksnes

Canon ZINK™ Photo Paper

Svarīgākie tehniskie dati

zink

ZinkTM

Drukāšanas tehnoloģija

Smartphone-ready

Gatavība darbam ar viedtālruni

iOS un Android

Chic and lightweight

Elegants un viegls

188 gramu modelis matēti melnā, pērļu baltā un rožaini zeltainā krāsā

Resolution

314 x 600 dpi

izšķirtspēja

Available in 4 colours

Bluetooth®

Savienojamība ar Bluetooth®

5 Megapixels

8 megapikseļu

kamera

Remote shutter

Aizslēgs ar tālvadību

Ar lietotni Canon Mini Print

Micro SD

Mikro SD*

Tiek atbalstīta atmiņas karte

Skatīt visus tehniskos datus

Key Specifications
What’s in the box

Komplektācija

Viss nepieciešamais fotografēšanai, pielāgošanai un drukāšanai:

Canon momentuzņēmumu kameras printeris Canon Zoemini S (pieejams matēti melnā, pērļu baltā un rožaini zeltainā krāsā)

USB kabelis

Drošības atbilstības lapa

EWS (garantijas) lapa

Īsā darba uzsākšanas rokasgrāmata (karte)

Canon Zink™ fotopapīrs (10 loksnes) + 1 SMARTSHEET

Delnas siksniņa

Saderīgi papildpiederumi

#FreeYourStory

Esiet drosmīgs. Esiet izteiksmīgs. Esiet oriģināls. Parādiet dzīvi caur jūsu objektīvu. Mēs vēlamies redzēt jūsu unikālo pasaules skatījumu fotoattēlos, izdrukās vai filmās, ko pats esat uzņēmis.

Papildinformācija

Free Your Story Canon PowerShot G7 X Mark III

Saistītie produkti

*Ar Canon Zoemini S uzņemtos fotoattēlus var saglabāt mikro SD kartē. Attēlus no kartes nevar augšupielādēt ierīcē Canon Zoemini S.

**Bluetooth® nosaukums, zīme un logotips ir reģistrētas preču zīmes, kas pieder uzņēmumam Bluetooth SIG, Inc., un Canon Inc. šīs zīmes lieto saskaņā ar licenci. Citas preču zīmes un tirdzniecības nosaukumi pieder to attiecīgajiem īpašniekiem.

***Atruna: mobilajai ierīcei jābūt savienotai ar Canon Zoemini, izmantojot Bluetooth® un Canon Mini Print lietojumprogrammu, kas bez maksas pieejama veikalā App Store un Google Play. Saderība ar mobilajām ierīcēm, kurās ir operētājsistēma iOS 9.0 vai jaunāka versija, un Android ierīcēm, kurās ir operētājsistēma Android 4.4 vai jaunāka versija.