Sales & Consulting

Tirdzniecība un konsultācijas

Mūsu klientu uzņēmējdarbības attīstīšana ar izciliem pakalpojumiem un risinājumiem

Darba meklēšana

Ko mēs darām

Vai aizraujaties ar attēlveidošanu? Vai vēlaties palīdzēt klientiem viņu uzņēmējdarbību padarīt īpašu? Uzņēmumā Canon jūs būsiet komandā, kas pārdot visā pasaulē atzītus pakalpojumus un risinājumus. Neatkarīgi no tā, vai tas ir konta pārvaldības amats tiešiem vai netiešiem biznesa klientiem vai pārdošanas konsultanta amats, jūs atklāsiet lieliskas iespējas turpmākajai karjerai, vienlaikus palīdzot mūsu klientiem pacelt viņu uzņēmējdarbību nākamajā līmenī.

We make businesses exceptional

Mēs uzņēmējdarbību padarām īpašu

Ar inovatīviem produktiem un risinājumiem

Skatīt videoklipu

Iepazīstieties ar mūsu komandu

Uzziniet izcilus stāstus par cilvēkiem ar spožiem prātiem.

Senior Account Manager - Matthew

Vecākais konta pārvaldnieks — Matthew

“Mēs esam ļoti specializējušies savā darbā, tomēr mums visiem ir viens mērķis […] Atlīdzība ir ietvērusi dažus fantastiskus ceļojumus, tostarp uz Barselonu, Dubaiju un Rio, kas man patika visvairāk, — un tas viss par to, ka daru darbu, kas man patīk.”

Skatīt videoklipu

Account Manager - Steve

Konta pārvaldnieks — Steve

“Es lepojos ar to, ka varu rast risinājumus, lai novērstu dažādas klientu problēmas — neatkarīgi no tā, vai tās saistītas ar attēliem, komunikāciju vai dokumentu pārvaldību.”

Skatīt videoklipu

Nāciet strādāt pie mums

Mēs meklējam aizrautīgus cilvēkus ar izcilām komunikācijas prasmēm, vēlmi gūt panākumus un izzinošu prātu. Pārdošanas un konsultāciju komandā jūs strādāsiet ar klientiem, lai attīstītu viņu uzņēmējdarbību ar mūsu inovatīvajiem pakalpojumiem un risinājumiem — mēs palīdzēsim jūsu karjeru pārdošanas jomā pacelt nākamajā līmenī.

Search our jobs

Meklēt pārdošanas un konsultāciju darba piedāvājumus

Nāciet un apskatiet, kur iederaties


Skatiet amatus