Canon AS-120

AS-120

Šim 12 ciparu mazajam galda kalkulatoram ir arkveida dizains, pielāgojot to visiem profesionālajiem birojiem. Citas iezīmes ir dubultas barošanas funkcijas, pacelts displejs un eleganta, tumši pelēka apdare.

Iespējas

  • Neliels 12 ciparu galda kalkulators
  • Profesionāls arkveida korpuss
  • Augšējais un apakšējais ietvars izgatavots no pārstrādāta Canon materiāla
  • Uzcenojuma (MU), reversa (RV), kopsummas (GT) aprēķini
  • Dubulta barošana (saules enerģija un akumulators)
  • Liels, pacelts displejs

Detalizēti par funkcijām

Canon AS-120 — ieskatieties un izpētiet sīkāk

Liels, pacelts šķidro kristālu displejs


Pateicoties arkveida dizainam, šim 12 ciparu kalkulatoram ir liels, paceļams šķidro kristālu displejs, tādēļ dažādos apgaismojuma apstākļos uzreiz viegli var nolasīt visus skaitļus. Ērts izkārtojums — vienkārša tastatūra ar lieliem, krāsu kodu apzīmētiem taustiņiem nodrošina vieglu un nekļūdīgu skaitļu ievadi.

Elegants un profesionāls stils


Šis kompaktais un vieglais tumši pelēkais kalkulators izskatās eleganti un profesionāli. Tas lieliski iederēsies gan uz jūsu galda, gan plauktā.

Ilgtspējīga konstrukcija


Papildus ergonomiskajam stilam šis modelis piedāvā samazinātu ietekmi uz vidi, kas šobrīd ir svarīgs apsvērums visām organizācijām un personām. Daļa tā plastmasas detaļu ir ražotas no Canon iekārtu otrreizējas pārstrādes materiāliem.

Energoefektīva


Neatkarīgi no apgaismojuma apstākļiem kalkulators nekad nepievils, jo tam ir dubulta barošana — akumulators un saules enerģija. Automātiskās izslēgšanas funkcija izslēdz kalkulatoru, ja tas netiek izmantots aptuveni 7 minūtes, tādējādi taupot enerģiju.

Izstrādājuma specifikācija:

Uzziniet vairāk par Canon AS-120, tā funkcijām un iespējām.