Canon AS-1200

AS-1200

Šim 12 ciparu vidējam galda kalkulatoram raksturīgs izliekts dizains un daudzas noderīgas taustiņu funkcijas. Citas iezīmes ir dubultas barošanas funkcijas, pacelts displejs un eleganta, tumši pelēka apdare.

Iespējas

  • Vidējs 12 ciparu galda kalkulators ar arkveida formu
  • Augšējais un apakšējais ietvars izgatavots no pārstrādāta Canon materiāla
  • Uzcenojuma (MU), reversā (RV) un kopsummas (GT) aprēķina funkcijas
  • Noapaļošana un decimāldaļu atdalīšana
  • Dubulta barošana (saules enerģija un akumulators)
  • Liels, pacelts displejs

Detalizēti par funkcijām

Canon AS-1200 — ieskatieties un izpētiet sīkāk

Liels, pacelts šķidro kristālu displejs


Pateicoties arkveida dizainam, šim 12 ciparu kalkulatoram ir liels, paceļams šķidro kristālu displejs, tādēļ dažādos apgaismojuma apstākļos uzreiz viegli var nolasīt visus skaitļus. Ērts izkārtojums — vienkārša tastatūra ar lieliem, krāsu kodu apzīmētiem taustiņiem nodrošina vieglu un nekļūdīgu skaitļu ievadi.

Ilgtspējīga konstrukcija


Papildus ergonomiskajam stilam šis modelis piedāvā samazinātu ietekmi uz vidi, kas šobrīd ir svarīgs apsvērums visām organizācijām un personām. Daļa tā plastmasas detaļu ir ražotas no Canon iekārtu otrreizējas pārstrādes materiāliem.

Energoefektīva


Neatkarīgi no apgaismojuma apstākļiem kalkulators nekad nepievils, jo tam ir dubulta barošana — akumulators un saules enerģija. Automātiskās izslēgšanas funkcija izslēdz kalkulatoru, ja tas netiek izmantots aptuveni 7 minūtes, tādējādi taupot enerģiju.

Noderīgas funkcijas


Vienkāršojiet aprēķinus un taupiet laiku ar parocīgo slīdslēdzi, kas nodrošina vienkāršu decimāldaļu atdalīšanu un noapaļošanu. Citas funkcijas ir uzcenojuma (MU), reversais (RV) un kopsummas (GT) aprēķins.

Izstrādājuma specifikācija:

Uzziniet vairāk par Canon AS-1200, tā funkcijām un iespējām.