Canon AS-2200

AS-2200

Šis 12 ciparu galda kalkulators apvieno modernu arkveida dizainu ar būtiskiem videi draudzīgiem faktoriem, padarot to ideālu ekoloģiski apzinīgām organizācijām un indivīdiem.

Iespējas

  • 12 ciparu galda kalkulators
  • Moderns arkveida korpuss
  • Liels, regulējams, noliecams displejs
  • Augšējā un apakšējā ietvara daļa ir izgatavota no pārstrādātu Canon izstrādājumu materiāla
  • Dubults barošanas avots: saules enerģija un dzīvsudrabu nesaturošs akumulators
  • Noapaļošana un decimāldaļu atdalīšana
  • Automātiskās izslēgšanas funkcija

Detalizēti par funkcijām

Canon AS-2200 — ieskatieties un izpētiet sīkāk

Moderns un profesionāls


12 ciparu AS-2200 ir veidots, ņemot vērā gan stilu, gan praktiskumu. Gludais un izliektais korpuss ne tikai izskatās profesionāli, bet arī ērti iederas uz galda vai plauktā.

Regulējams, noliecams displejs


Liels, skaidrs un noregulējams šķidro kristālu displejs samazina atspīdumu un atstarošanos. Lai iegūtu optimālu salasāmību, paneli var noregulēt, lai piemērotu jebkuriem apgaismojuma apstākļiem.

Ilgtspējīga konstrukcija


Papildus ergonomiskajam stilam šis modelis piedāvā samazinātu ietekmi uz vidi, kas šobrīd ir svarīgs apsvērums visām organizācijām un personām. Daļa tā plastmasas detaļu ir ražotas no Canon iekārtu otrreizējas pārstrādes materiāliem.

Energoefektīvs risinājums


Dubults barošanas avots un dzīvsudrabu nesaturošs akumulators nodrošina enerģijas taupīšanu un uzticamu lietošanu dažādos apgaismojuma apstākļos. Kad AS-2200 netiek lietots, automātiskās izslēgšanas funkcija vienkārši izslēdz kalkulatoru, lai ietaupītu enerģiju.

Visaptverošas funkcijas


Kalkulators AS-2200 nodrošina plašu funkciju klāstu. Slīdslēdzis nodrošina ērtu decimāldaļu atdalīšanu ar komatu un noapaļošanu. Kopsummas atmiņa automātiski saglabā kopsummas. Citi parocīgi taustiņi, tostarp uzcenojuma un reversa taustiņš, kā arī citas ierastās funkcijas, ko sagaidāt no Canon kalkulatora.

Izstrādājuma specifikācija:

Uzziniet vairāk par Canon AS-2200, tā funkcijām un iespējām.