Canon AS-220RTS

AS-220RTS

Šim viedajam 12 ciparu kompaktajam galda kalkulatoram ir laiku taupošas darījumu un nodokļu aprēķināšanas funkcijas, tai skaitā 120 rēķināšanas soļu saglabāšana atmiņā. Daļēji ražots no Canon otrreizējās pārstrādes materiāliem, tas atbalsta arī vides ilgtspēju.

Iespējas

  • Kompakts 12 ciparu galda kalkulators
  • Moderns arkveida korpuss
  • Atmiņā tiek saglabāti 120 rēķināšanas soļi, kuriem var piekļūt, nospiežot automātiskās pārbaudes taustiņu
  • Plašas darījumu un nodokļu aprēķināšanas funkcijas
  • Izmantojot Canon otrreizējās pārstrādes materiālus daļai plastmasas detaļu, tiek veicināta ilgtspēja
  • Enerģiju taupoša automātiska izslēgšanās

Detalizēti par funkcijām

Canon AS-220RTS — ieskatieties un izpētiet sīkāk

Plašas nodokļu aprēķināšanas un darījumu funkcijas


Ar visaptverošajām funkcijām 12 ciparu AS-220RTS kalkulators ir noderīgs jebkurā darījumu vai grāmatvedības vidē. Pieskaroties darījumu aprēķinu taustiņam, tiek veikti iepirkšanas-pārdošanas-starpības aprēķini. Izmantojot automātiskās pārbaudes taustiņu katrā solī pēc kārtas, pārbaudes un labošanas funkcija atmiņā saglabā 120 rēķināšanas soļus. Lietotāji var skatīt aprēķinus, veikt izmaiņas un iesniegt no jauna. Ir arī visi pastāvīgi izmantojamie taustiņi, kas nepieciešami efektīvai rēķināšanai, tai skaitā procenti, zīmes maiņa, kā arī atsevišķi 0 un 00 taustiņi.

Kompakts un profesionāls stils


Ar savu arkveidā izliekto korpusu AS-220RTS ir 134 mm plats, pietiekami kompakts pārnēsāšanai un ietilpst plaukstā. Izstrādāts vispārīgai lietošanai, ar elegantu tumši pelēku apdari tas izskatās profesionāls uz jebkura galda vai plaukta.

Pārdomāti vides aizsardzības risinājumi


Ar AS-220RTS varat izvēlēties gan stilu, gan ilgtspēju. Tas tāpēc, ka Canon izmanto otrreizējas pārstrādes materiālus, lai ražotu daļu plastmasas detaļu. Labākās vides prakses ievērošana un ilgtspējas izvēles, ko šobrīd izmanto vairums lielo organizāciju.

Energoefektīvs


Uzticamai lietošanai kalkulators izmanto saules bateriju enerģiju. Nodrošina uzticamu lietošanu jebkuros apgaismojuma apstākļos un jebkurā vidē. Ja kalkulators netiek izmantots ilgāk par 7 minūtēm, automātiskās izslēgšanās funkcija to izslēdz, lai turpmāk saglabātu baterijas resursus.

Liels un pielāgojams displeja panelis


Lai gan AS-220RTS ir kompakts, tam ir liels LCD displeja ekrāns. Pašķiebiet paneli vajadzīgajā leņķī, pielāgojot to ērtai lietošanai un apgaismojuma apstākļiem, lai skaidrāk nolasītu un novērstu gaismas radītu apžilbinājumu un atspīdumu.

Izstrādājuma specifikācija:

Uzziniet vairāk par Canon AS-220RTS, tā funkcijām un iespējām.