Canon HS-1200TCG

HS-1200TCG

Šis 12 ciparu galda kalkulators ar lielu šķidro kristālu displeju ir ergonomisks un izstrādāts vienkāršai lietošanai. Taustiņu pārslēgšanas funkcija ļauj ātri ievadīt skaitļus, tai skaitā nodokļu un valūtas maiņas aprēķinus.

Iespējas

  • 12 ciparu kalkulators
  • Liels šķidro kristālu displejs
  • Taustiņu pārslēgšanas funkcija ātrai ievadīšanai
  • Nodokļu un valūtas maiņas funkcijas
  • Augšējā un apakšējā korpusa daļa ir izgatavota no pārstrādātu Canon izstrādājumu materiāla
  • Dubults barošanas avots: saules enerģija un maināms akumulators
  • Automātiskās izslēgšanas funkcija

Detalizēti par funkcijām

Canon HS-1200TCG — ieskatieties un izpētiet sīkāk

Ilgtspējīga konstrukcija


HS-1200TCG ir 12 ciparu galda kalkulators, kurš daļēji tiek izgatavots no pārstrādātu Canon izstrādājumu materiāla, tā veicinot ilgtspējīgu ierobežoto dabas resursu izmantošanu.

Viegli nolasāms un vienkārši lietojams


Ātri nolasiet skaitļus, pateicoties īpaši lielam, uz augšu vērstam šķidro kristālu displejam. Ergonomiskais dizains ar plašu tastatūru un lieliem, izturīgiem taustiņiem nodrošina ērtu lietošanu. Turklāt, taustiņu pārslēgšanas funkcija ļauj ātru ciparu ievadi bez taustiņu bloķēšanas.

Vienkāršojiet sarežģītus aprēķinus


Vienkāršojiet sarežģītus aprēķinus un taupiet laiku. Aprēķiniet atšķirīgas nodokļu likmes, veicot tikai vienu darbību ar diviem parocīgiem nodokļu aprēķināšanas taustiņiem. Tikpat vienkārša ir valūtas maiņa. Ātri un vienkārši konvertējiet savu vietējo valūtu jebkurā citā valūtā vai otrādi.

Elastīgas funkcijas


Jūs varat pārbaudīt kalkulatora statusu nekavējoties, izmantojot taustiņu "Calculation Command sign" (Aprēķināšanas komandas zīmes). Citas funkcijas ietver slēdžu izvēli vienkāršai decimāldaļu atdalīšanai un noapaļošanai, kā arī zīmju maiņai, pārslēgšanai un procenta taustiņiem.

Energoefektīvs risinājums


Neatkarīgi no apgaismojuma apstākļiem kalkulators nekad nepievils, jo tam ir dubulta barošana — akumulators un saules enerģija. Automātiskās izslēgšanas funkcija izslēdz kalkulatoru, ja tas netiek lietots, tādējādi taupot enerģiju. Kalkulatoram ir arī maināms akumulators, kas tam nodrošina ilgu darbmūžu, atšķirībā no citiem kalkulatoriem, kuri jāizmet pēc vienreizējas akumulatora izmantošanas.

Izstrādājuma specifikācija:

Uzziniet vairāk par Canon HS-1200TCG, tā funkcijām un iespējām.