Canon LS-120TSG

LS-120TSG

Šim 12 ciparu kompaktajam galda kalkulatoram ir liels šķidro kristālu displejs, un tas piedāvā ērtas biznesa un nodokļu aprēķināšanas funkcijas. Lai nodrošinātu maksimāli efektīvu resursu izmantošanu, tas ir daļēji izgatavots no pārstrādātu Canon izstrādājumu materiāla.

Iespējas

  • 12 ciparu mini galda kalkulators
  • Daļēji izgatavots no pārstrādātu Canon izstrādājumu materiāla
  • Liels šķidro kristālu displejs
  • Biznesa un nodokļu aprēķināšanas funkcijas
  • Taustiņu pārslēgšanas funkcija ātrai ievadīšanai
  • Dubults barošanas avots: saules enerģija un maināms akumulators
  • Automātiskās izslēgšanas funkcija

Detalizēti par funkcijām

Canon LS-120TSG — ieskatieties un izpētiet sīkāk

Ilgtspējīga konstrukcija


LS-120TSG ir kompakts 12 ciparu galda kalkulators, kurš daļēji tiek izgatavots no pārstrādātu Canon izstrādājumu materiāla, tā veicinot ilgtspējīgu ierobežoto dabas resursu izmantošanu.

Liels, skaidrs šķidro kristālu displejs


Šim kompaktajam kalkulatoram ir liels, augšup vērsts šķidro kristālu displejs, tādējādi ciparus var nolasīt acumirklī. Plata tastatūra ar lieliem, izturīgiem plastmasas taustiņiem nodrošina efektīvu un precīzu darbību. Taustiņu pārslēgšanas funkcionalitāte ļauj ātri ievadīt datus, nebloķējot taustiņus. Uzticamais, efektīvais, ar eleganti pelēku un zelta krāsas apdari, kompaktais LS-120TSG ir ideāli piemērots ikdienas darbībām, izmantošanai birojā vai mājās.

Laiku taupoša darbība un nodokļu aprēķināšana


Vienkāršojiet sarežģītus aprēķinus un taupiet laiku. Aprēķiniet savu peļņu automātiski ar atsevišķiem izmaksu, pārdošanas un peļņas taustiņiem, neizmantojot sarežģītas formulas. Aprēķiniet atšķirīgas nodokļu likmes, veicot tikai vienu darbību ar diviem parocīgiem nodokļu aprēķināšanas taustiņiem. Citas funkcijas ietver taustiņu "Calculation Command sign" kalkulatora statusa pārbaudei, kā arī pārslēgšanas, procentu un zīmju maiņas taustiņus.

Enerģijas taupīšanas efektivitāte


LS-120TSG ir praktisks dubults barošanas avots. Saules enerģija nodrošina maksimālu enerģijas taupīšanu, bet rezerves barošanas iespēja ar bateriju nekad nepievils neatkarīgi no apgaismojuma apstākļiem. Automātiskās izslēgšanas funkcija izslēdz kalkulatoru, ja tas netiek lietots, vēl vairāk ietaupot enerģiju. Kalkulatoram ir arī maināms akumulators, kas tam nodrošina ilgu darbmūžu, atšķirībā no citiem kalkulatoriem, kuri jāizmet pēc vienreizējas akumulatora izmantošanas.

Izstrādājuma specifikācija:

Uzziniet vairāk par Canon LS-120TSG, tā funkcijām un iespējām.